Gönderen Konu: Ankara Aydın Arslan Klinik 2 Gün 2 Seans 4000 + 3000 (7000 Greft) 20.10.2021  (Okunma sayısı 11644 defa)

BıyıklıKel

• Ekim Linki :
  • Full Member
  • aydın arslan saç ekimi
Merhaba,

3 yıldır hayalim olan saç ektirme işlemini 20.10.2021 ve 21.10.2021 tarihlerinde, Ankarada Aydın Arslan klinikte gerçekleştirmek nasip oldu şükür.
Bu forumdan çok şey öğrendim, verdiğim kararlarda bana çok yardımcı oldu emeği geçen herkese teşekkürlerimi arz ediyorum.

Benim sürecimin de bir çok kişiye fayda sağlayabileceği düşüncesiyle bu konuyu açma kararı aldım.
İnşallah deneyimim güzel olur ve herkes istifade eder.

Yaşım 31, 10 yıldır dökülmem mevcut ancak son 2 yılda çok fazla döküldü.
Geçmişte 3-4 yıl kadar minoxil kullandım. Kullandığım dönemde çok istifade ettim ama bırakınca saçlarım hızlı bir şekilde gitti.
Ekim için 8-9 merkezle görüştüm. Sonrasında içime en sinen yer olan Aydın hocayla bu işlemi yapma kararı aldım.

Açıklığım fazla olduğu için ekim 2 gün planlandı.

20.10.2021 ilk gün 4000 greft ekimi yapılarak ön çizgiden vertexe kadar ekim yapıldı.
Sabah 9 gibi başlayan işlem 16.30 gibi bitti.
Ekim sırasında dayanılamayacak, fazla bir ağrı hissetmedim.

21.10.2021 ikinci gün 3000 greft ile vertex ve arka kısma ekim yapıldı.
Ayrıca ilk gün ekilen bazı  yerlere sıkılaştırma yapıldı.
Sabah 9 da başlayan işlem saat 13.30 gibi bitti.

Ekimin ertesi günü bandajı evde kendim çıkarıp merhem sürdüm.
10. güne kadar sadece ekim  merkezin verdiği antibiyotik, ödem giderici, merhem ve ağrı kesici kullanmam söylendi.
10. günden sonra evocapil sprey ve vitamin takviyesine başlayacağım.

3. gün merkezde ilk yıkama işlemi yapıldı.
Diğer günler yıkamalara evde devam ediyoruz.
Yıkamadan önce evocapil losyonu 45 dk bekletip, akabinde evocapil şampuan ile soğuğa yakın ılık su ile yavaşca duruluyoruz.

Ekim sırasından ziyade sonraki zorlukları epey zahmetli süreç.
Geceleri boyunluk ve 3 yastık ile yarı oturur vaziyette uyumaya çalışıyorum. 1 saat uyusam sonrasında boyun ağrısı ile uyanıp 1 saat ara veriyorum :)
Birazda ekilen bölgenin üzerine yatmama noktasında biraz hassas davranıyorum galiba.
Son 2 gündür ekilen yerlerde iğne batıyor gibi zaman zaman hisler oluyor.
Donör bölge toparlanmaya başladı gibi.

Ekimim ilk günü, ikinci günü, ilk yıkdaama ve 5. güne ait fotoları aşağı paylaşacağım.
Konuyu açmak için kabuk dökümünü bekleme niyetim vardı ancak forumda ki değerli üstadların düşüncelerini merak ediyorum :)

Zahmetli süreç, inşallah emeklerimizin karşılığını en güzel şekilde alırız.

Saygılarımla.

BıyıklıKel

• Ekim Linki :
  • Full Member
  • aydın arslan saç ekimi
Ekim öncesi vaziyet
  • Ekim Tarihi: 20.10.2021
  • Ekim Merkezi ismi Ankara Aydın Arslan Klinik
  • Greft Miktarı 7000
  • Yaşınız 31
  • Medikal Tedavi Ekim öncesi 1 ay Minoksil ve Nutraxin Keratin, Ekim Sonrası Evocapil Vitamin, Evocapil Sprey, Evocapil Şampuan

BıyıklıKel

• Ekim Linki :
  • Full Member
  • aydın arslan saç ekimi
İlk gün 4000 Greft ekim sonrası
  • Greft Miktarı 7000
  • Yaşınız 31
  • Medikal Tedavi Ekim öncesi 1 ay Minoksil ve Nutraxin Keratin, Ekim Sonrası Evocapil Vitamin, Evocapil Sprey, Evocapil Şampuan

BıyıklıKel

• Ekim Linki :
  • Full Member
  • aydın arslan saç ekimi
ikinci gün 3000 greft. Vertex ve sıkılaştırma yapıldı
  • Greft Miktarı 7000
  • Yaşınız 31

BıyıklıKel

• Ekim Linki :
  • Full Member
  • aydın arslan saç ekimi
ilk yıkama sonrası görüntü
  • Greft Miktarı 7000
  • Yaşınız 31

BıyıklıKel

• Ekim Linki :
  • Full Member
  • aydın arslan saç ekimi
Bugün (5. gün) Fotolar
  • Greft Miktarı 7000
  • Yaşınız 31

BıyıklıKel

• Ekim Linki :
  • Full Member
  • aydın arslan saç ekimi
  • Greft Miktarı 7000
  • Yaşınız 31

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun saç ekimin. Ankarada Aydın Arslan klinik hakkında pek sonuç yok forumu araştırıp alakasız pek bilgi olmayan bir saç ekimi merkezi seçmeni sağlayan nedir ?

Alan geniş donör çok güçlü degil planlaman fena değil tepeye girmemeleri iyi olmuş ön çizgi bir kaç dokunuş ile daha iyi bir tasarım olurdu ama bu çizgide fena değil kafa yapınım genel hatları üzerinden çizgini yasarlamışlar sadece şakağa doğrı olan kısımları daha iyi olabilirdi

Saç ekimin sık duruyor umarım güzel sonuç alırsın
Global Moderator

BıyıklıKel

• Ekim Linki :
  • Full Member
  • aydın arslan saç ekimi
Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.
Samimi bir arkadaşım burada ekim yaptırmış, o çok tavsiye etti. Tevafukken tanıdım merkezi.
Daha sonra aynı merkezde ekim yaptıran 2-3 kişiye daha ulaştım.
Aydın hoca bana samimi geldi. Çok yerle görüştüm ama maalesef genel tavır daha çok esnaf havası vardı.
Ankarada Şahin hoca ve Aydın hoca daha samimi geldi.
Şahin hoca ekmek istememişti geçen yıl.
O yüzden Aydın hocaya ekimi yaptırdım.
Allah utandırmasın.
  • Greft Miktarı 7000
  • Yaşınız 31

BıyıklıKel

• Ekim Linki :
  • Full Member
  • aydın arslan saç ekimi
Hayırlı olsun saç ekimin. Ankarada Aydın Arslan klinik hakkında pek sonuç yok forumu araştırıp alakasız pek bilgi olmayan bir saç ekimi merkezi seçmeni sağlayan nedir ?

Alan geniş donör çok güçlü degil planlaman fena değil tepeye girmemeleri iyi olmuş ön çizgi bir kaç dokunuş ile daha iyi bir tasarım olurdu ama bu çizgide fena değil kafa yapınım genel hatları üzerinden çizgini yasarlamışlar sadece şakağa doğrı olan kısımları daha iyi olabilirdi

Saç ekimin sık duruyor umarım güzel sonuç alırsın

Tepeden kastınız tam olarak neresi? Vertexin önü mü?
  • Greft Miktarı 7000
  • Yaşınız 31

Cigarette_s

• Yeni üye
  • *
Hayırlı olsun. Baya yüksek greft çalısılmıs 7000 greft . Komple ekim yapılmıs bazı yerlerde sıkılaştırma tarzı var olan saçlarınıza dikkat edilmiş . Umarım güzel sonuçlar alırsınız . Pozitif olmak lazım . Kabuk dökümü sonrasını merak ediyorum

Lauri

• Hero Member
Tepeden kastınız tam olarak neresi? Vertexin önü mü?

Kafanın en tepesi hocam, yani sizde ikinci gün ekilen bölge. Hintell hocam muhtemelen sizin ilk gün sonu fotolarınızı gördü sadece. O yüzden planlamayı mantıklı bulmuştur. İkinci günü düşününce pek beğeneceğini sanmıyorum maalesef.

BıyıklıKel

• Ekim Linki :
  • Full Member
  • aydın arslan saç ekimi
Hayırlı olsun. Baya yüksek greft çalısılmıs 7000 greft . Komple ekim yapılmıs bazı yerlerde sıkılaştırma tarzı var olan saçlarınıza dikkat edilmiş . Umarım güzel sonuçlar alırsınız . Pozitif olmak lazım . Kabuk dökümü sonrasını merak ediyorum
Kabuk dökümünden sonra inşallah foto paylaşacağım. Teşekkür ederim
  • Greft Miktarı 7000
  • Yaşınız 31

BıyıklıKel

• Ekim Linki :
  • Full Member
  • aydın arslan saç ekimi
Kafanın en tepesi hocam, yani sizde ikinci gün ekilen bölge. Hintell hocam muhtemelen sizin ilk gün sonu fotolarınızı gördü sadece. O yüzden planlamayı mantıklı bulmuştur. İkinci günü düşününce pek beğeneceğini sanmıyorum maalesef.

Yorumdan bende öyle anladım 😄
  • Greft Miktarı 7000
  • Yaşınız 31

Alpha

• Hero Member
Hayırlı olsun .kafada aşırı minyatür saç var aslında tam tedavilikmiş durumun.Umarım ekimle istediğin sonucu alırsınız eşzamanlı olarak etkili tedavilerde yaparsanız güzel bir sonuç neden olmasın.

Facebook Twitter Instagram