Gönderen Konu: 6 Kasım 2021-İzmir Su Hospital-2000 greft dhi tekniği ile sakal ekimi  (Okunma sayısı 7340 defa)

Lacoste45

• Jr. Member
  • **
  • izmir su hospital saç ekimi
Merhaba arkadaslar 27 yasindayim bugun izmir su hospitalde dr. Atalay Kabakcioglu ekibine sadece yanaktaki bosluklara ve seyrekliklere 2000 greft sakal ekimi yaptirdim. Sakal cizgisini kendim belirledim boyle olmasini istedim. Cok yogun bir sakal istemedim bu sebebten dogal sakalima uygun bir seyreklikte ekim yapildi.Agrisiz bi islem oldu tek problem anestezi uygulanirken favori kisminda cok siddetli yanma oldu onun disinda hicbir problem olmadi. Karar vermemde bu forumun etkisi cok oldu. Ben de ekim yaptirmayi düşünen diger arkadaslara yardimci olmak amaciyla sureci burdan paylasicam.

Ayrıca klinikteki ilgileri ve güleryüzleri icin Ayla hanım, Merve hanım ve Erdoğan beye ayrıca teşekkür ederim. İslerinde çok iyiler. Kesinlikle tavsiye ederim

Lacoste45

• Jr. Member
  • **
Ynt: 6 Kasım 2021 İzmir 2000 greft dhi tekniği ile sakal ekimi
« Yanıtla #1 : 09 Kasım 2021, 01:57:47 »
 Sakal cizgisi dogal mi? ekilen yogunluk iyi mi? Yorumlarinizi bekliyorum arkadaslar

Lacoste45

• Jr. Member
  • **
Ynt: 6 Kasım 2021 İzmir 2000 greft dhi tekniği ile sakal ekimi
« Yanıtla #2 : 09 Kasım 2021, 02:17:36 »
Donör bölgede durum bu

Parzival

• Full Member
Hayırlı olsun, manisadan gitmişssiniz sanırım , sakal çizgisini çok iyi çizmişsin bende araştırdım önceden ordan biliyorum dhi olması sakal için en mantıklısı , tekli graftlar ve yöneri doğruysa güzel sonuc olur kabuk dökümü sonrası daha iyi anlaşılacaktır. Ne kadar ödediniz bu arada ?
  • Yaşınız 24

Lacoste45

• Jr. Member
  • **
Tesekkur ederim. Manisayi 45den anladiniz galiba :)  Fiyati makul buldum ben. Bazi yerlerden cok fahiş fiyatlar aldim.
« Son Düzenleme: 11 Kasım 2021, 05:53:46 Gönderen: Lacoste45 »

Parzival

• Full Member
Tesekkur ederim. Manisayi 45den anladiniz galiba :). 4500odedim. Fiyati makul buldum ben. Bazi yerlerden cok fahiş fiyatlar aldim.
Anladım . Sakal ekim örneği gördünüz mü ekim yerinin daha önde ? Ve 2000 graftdan az gibi geldi bana kaba taslak sayınca 500 graft 1 yanak gibi
  • Yaşınız 24

Ozan3535

• Full Member
  • saç ekimi sonuçları
Sakal ekimi zor iş umarım sonuc mutlu eder
  • Ekim Tarihi: 08.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Ahd clinic
  • Greft Miktarı 1700
  • Yaşınız 28

Lacoste45

• Jr. Member
  • **
Bende oyle umuyorum

Lacoste45

• Jr. Member
  • **
Anladım . Sakal ekim örneği gördünüz mü ekim yerinin daha önde ? Ve 2000 graftdan az gibi geldi bana kaba taslak sayınca 500 graft 1 yanak gibi

Gordum whatsapp uzerinden orneklerini attilar. 2000 greftin ustunde sac alindi donor bolgeden. Ortalama 2000 kadar ekildi. Sakalin seyrek oldugu bolgelere ve bogazda seyrek olan yerlere de ekildi.

Lacoste45

• Jr. Member
  • **
2. Gün durum bu sekil. Yuzumdeki anestezi sebebiyle olusan sislikler biraz indi. Agri sizi yok sadece donör bölgede hafif bi yanma oluyo bazen onun dışında simdilik problem yok.

Fotoğrafları bilerek flaşlı cekiyorum daha belirgin ve anlasilir olsun diye.
« Son Düzenleme: 10 Kasım 2021, 01:06:31 Gönderen: Lacoste45 »

Lacoste45

• Jr. Member
  • **
Bugün berberime ense kismini duzelttirdim. Sagolsun istegim dogrultusunda donör bolgeye dokunmadan ve steril bi sekilde tras etti. Boyle cok daha iyi oldu kapüşonlu ceketle geziyordum kamufle etmek icin. Gerek kalmadi kamufle etmeye.
« Son Düzenleme: 10 Kasım 2021, 10:41:21 Gönderen: Lacoste45 »

Lacoste45

• Jr. Member
  • **
3. Gün yanaklarda durum bu. Süreç iyi ilerliyor. Yanaklarda kasinmalar basladi. Kasimamak icin zor tutuyorum kendimi
« Son Düzenleme: 10 Kasım 2021, 10:39:44 Gönderen: Lacoste45 »

Lacoste45

• Jr. Member
  • **
3. Gün yıkama işlemi yapildi ilk kez.

Yikama ardindan sakalin gun isigindaki halininde resimlerini ekledim

Münir

• Sr. Member
iyileşme hızlanmış bir kaç gün sonra epey bir düzelme olur kaşıntı içinde bol bol nemlendir kuruluktan dolayı kaşıntı oluyor sanırım.

Lacoste45

• Jr. Member
  • **
iyileşme hızlanmış bir kaç gün sonra epey bir düzelme olur kaşıntı içinde bol bol nemlendir kuruluktan dolayı kaşıntı oluyor sanırım.

Evet surec bekledigimden de iyi ilerliyor. Kasinma olayina gelirsek o kan dolasimindan dolayi oluyormus. Kasinmasi normalmis. Kabuk atma evresinden sonra surekli nemli tutun diyolar. Simdilik sadece gunde 1 kere losyon ve sampuanla yikama yapiyorum. 10. Gune kadar

Facebook Twitter Instagram