Gönderen Konu: Sol şakak açılması  (Okunma sayısı 1431 defa)

qalatas06

• Yeni üye
  • *
Sol şakak açılması
« : 16 Kasım 2021, 06:48:11 »
Merhaba tekrardan sol şakak bölgemde baya bi gerileme var bununla ilgili bana ne önerirsiniz hiç özgüvenim kalmadı. 21 yaşındayım kullandığım hiç bir şey yok ilaç olarak daha önceden tahlil yaptırdığımda b12 ve d vitamini düşük geldi bana yardım edebilir misiniz.

Bağzıları

• Full Member
Ynt: Sol şakak açılması
« Yanıtla #1 : 16 Kasım 2021, 09:07:03 »
Merhaba tekrardan sol şakak bölgemde baya bi gerileme var bununla ilgili bana ne önerirsiniz hiç özgüvenim kalmadı. 21 yaşındayım kullandığım hiç bir şey yok ilaç olarak daha önceden tahlil yaptırdığımda b12 ve d vitamini düşük geldi bana yardım edebilir misiniz.

Merhaba kardeşim, bende senin gibi baya ilerlediği fark ettiğimde doktora gittim tahlil sonuçların b12 ile d vitaminim eksik çıkmıştı ilaçlar verdi kullandım. Ben xpecia ile proscar kullanıyorum ama düşükte olsa yanetki görme ihtimalin var. Bende işe yaradı diyebilirim ama öyle kısa vadede değil 6 ay kadar kullanman gerek. Bende 21 yaşındayım

qalatas06

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 16 Kasım 2021, 23:24:34 »
Merhaba kardeşim, bende senin gibi baya ilerlediği fark ettiğimde doktora gittim tahlil sonuçların b12 ile d vitaminim eksik çıkmıştı ilaçlar verdi kullandım. Ben xpecia ile proscar kullanıyorum ama düşükte olsa yanetki görme ihtimalin var. Bende işe yaradı diyebilirim ama öyle kısa vadede değil 6 ay kadar kullanman gerek. Bende 21 yaşındayım
Xpecia ya mı başlamalıyım sence,  d vitamini ve b12 vitaminlerini normal haline getirsek düzelmez mi ?

Hakan Hakkn

• Full Member
« Yanıtla #3 : 14 Aralık 2022, 20:47:07 »
Son durumun nedir benimde d ve b12 yerlerde

orientis

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 17 Aralık 2022, 21:18:30 »
Son durumun nedir benimde d ve b12 yerlerde

vitamin eksikliği ile şakaklar falan çekilmez.vitamin eksikliğinin saçtaki tek belirtisi saç tellerinin zayıflaması ve geç uzamasıdır.şakakların çekiliyorsa genetik dökülme başlamış demektir

yapacağın şey belli
finasteride ve minoxidil.ha bunların yanında tabii ki vitamin almalısın o ayrı
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi 1/4 Proscar

Facebook Twitter Instagram