Gönderen Konu: Aklınızı çıkaracak bir ekim merkezi  (Okunma sayısı 1136 defa)

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Aklınızı çıkaracak bir ekim merkezi
« : 24 Aralık 2021, 02:42:58 »
Biraz önce Youtube'de insanların saç ekim videolarına bakarken denk geldim. Yabancı bir saç ekim merkezi. İspanya'da imiş. Kesinlikle reklam falan değil şaşırdığım için söylüyorum. Ya abi adamlar saçı nasıl ekiyor da böyle oluyor anlamıyorum. Ulan sevginizi mi kattınız ne yaptınız? Adı FUEXPERT kliniğin. Benim kafam döndü bakcam diye. Onun yüzünden beklentim yükseldi. Ya abi bu adamlar neyi farklı yapıyor da saçlar böyle istisnasız fırça? Seyreklik de yok arkadaş 1 gram. Biri açıklasın yahu.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
Ynt: Aklınızı çıkaracak bir ekim merkezi
« Yanıtla #1 : 24 Aralık 2021, 03:26:09 »
Şimdi araştırdım. Graft başına 3 dolar alıyorlar. Kesssinlikle feda olsun. Avrupa'dan falan Türkiye'ye gelenler var ekim için sırf ucuz diye. Abi parayı mezara mı götürecen ben anlamıyorum ya. Git adam gibi 3 dolar ver tanesine greftin perişan olma. Hayır Türkiye'de sayılı birkaç yer hariç "aha burası kaliteli" dediğim yer yok.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Cardozoo

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 24 Aralık 2021, 03:36:20 »
Juan Couto’nun takvimi dolu. İstersen Dr Zarev’e de bak.
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 20
Kalben - Saçlar

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 24 Aralık 2021, 04:36:13 »
Juan Couto’nun takvimi dolu. İstersen Dr Zarev’e de bak.

Hiç sorma ya baktım Instagram sayfalarına. Millet randevu almaya çalışıyor ama klinik full dolu olduklarını ve ileriye dahi bir tarih veremediklerini söylüyor. Arz çok ama adamların fiyatı aynı. Türk olsaydı şimdiye 2x olmuştu fiyat. Aah ah gözünü sevdiğimin gözü tok insanları.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

BlackPill©

• Full Member
  • I'm fighting over a wreck...
« Yanıtla #4 : 24 Aralık 2021, 13:52:46 »
İş ahlaki aga bizde olmayan en önemli şey
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi Finasteride ( haftada 3mg olacak şekilde) , Xpecia haftada 1 kere , Ketoral Şampuan (haftada 1) , Dermaroller 0,75 haftada 1 ya da 2

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 24 Aralık 2021, 14:08:02 »
Bu klinik 2400,1800,2900, 3200 gibi sayısal olarak az greftlerle maximum sonuç alıyorlar ne ekerlerse çıkıyor diyebiliriz.  TR de ki ekimler açıklık aşırı derecede fazla olmasa bile 4500-5000 yüksek greftlerle sonuçları alıyorlar.  Saç kalitesini kalınlığını ölçen bir cihazda var sanırsam bunlarda, teknolojik bir yer gibi. 1 greft 3 euro bedava.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #6 : 24 Aralık 2021, 15:47:46 »
İş ahlaki aga bizde olmayan en önemli şey

Aynen öyle abi. Yahu ekilen çıkıyor hem de seyreklik dahi yok.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #7 : 24 Aralık 2021, 15:54:53 »
Bu klinik 2400,1800,2900, 3200 gibi sayısal olarak az greftlerle maximum sonuç alıyorlar ne ekerlerse çıkıyor diyebiliriz.  TR de ki ekimler açıklık aşırı derecede fazla olmasa bile 4500-5000 yüksek greftlerle sonuçları alıyorlar.  Saç kalitesini kalınlığını ölçen bir cihazda var sanırsam bunlarda, teknolojik bir yer gibi. 1 greft 3 euro bedava.

Öyle abi adamlar işine bir özeniyor bir özeniyor valla fıttıracam. YouTube'de videolarının açıklama kısmına o kişi hakkında tüm bilgileri vermişler.

Yani,
greftlerin hangi kalınlıkta olduğu,
saç ve ten ilişkisini,
kaç greftin kaçlı olduğu,
hastanın kaç yaşında olduğu,
NW kaç olduğu,
hastanın önceden ne kullandığı (medikal tedavi olarak),
saç dökülmesinin şuanda hangi seviyede bulunduğu,
donör sıklığını,
ve hastanın ekim sonrası hangi medikal tedavi kullandığını hep yazmışlar.

Kalitenin baştacı bu adamlar.

BlackPill©

• Full Member
  • I'm fighting over a wreck...
« Yanıtla #8 : 24 Aralık 2021, 15:58:44 »
3000 greftle dünyaları kapatanlara selam olsun... 5000 greft ile rezil edenler ders almali :DDDDD
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi Finasteride ( haftada 3mg olacak şekilde) , Xpecia haftada 1 kere , Ketoral Şampuan (haftada 1) , Dermaroller 0,75 haftada 1 ya da 2

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #9 : 24 Aralık 2021, 16:02:47 »
Bir de paket paket saç ekenler var ya. Işte mesela doktor ekerse 2000 euro, yanındaki personeller ekerse 1000 euro gibi. Ulan sanki aylık Premium paket alıyoruz ha. Ne bu kibir abi. Bak adamlar tek fiyat alıyor hem de o paketçilerden bin kat daha iyi. Isin sonu ne olur bilmem ama bunlar böyle giderse Türkiye'deki saç ekim piyasasının içinden geçerler.

Rezzak

• Full Member
« Yanıtla #10 : 24 Aralık 2021, 22:51:25 »
Yanılmıyorsam 2022 de randevu aldığında 2025 de ekim sıran gelio öylede yoğun bı merkezmis ilginç.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
« Yanıtla #11 : 24 Aralık 2021, 23:24:37 »
Yanılmıyorsam 2022 de randevu aldığında 2025 de ekim sıran gelio öylede yoğun bı merkezmis ilginç.

Vay be..

Cardozoo

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 25 Aralık 2021, 00:41:27 »
Türkiye’de elit ekimci kalmadı. Zenginleşip yurtdışında ekim yaptırmak hedeflerim arasında.
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 20
Kalben - Saçlar

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 25 Aralık 2021, 02:07:47 »
Ya bırakın bu yabancı hayranlığını bu fueexpert dediğiniz yer yılda binlerce ekim yapan bir  yer ve yüz tane süper ekim videosu görünce ağzınızın suyu hemen akmasın.
Bizdede asuman hair var neyi eksik bunlardan acaba? tek eksiği yabancı olmamasımı. bırakın bu işleri allah aşkına.

Cardozoo

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 25 Aralık 2021, 02:17:36 »
Ya bırakın bu yabancı hayranlığını bu fueexpert dediğiniz yer yılda binlerce ekim yapan bir  yer ve yüz tane süper ekim videosu görünce ağzınızın suyu hemen akmasın.
Bizdede asuman hair var neyi eksik bunlardan acaba? tek eksiği yabancı olmamasımı. bırakın bu işleri allah aşkına.
Ben Juan Couto’dan bahsediyorum sen klinikteki başka doktorlardan bahsediyorsun. Dediğin ekim merkezi temple peakleri ters ekiyor ve önlere çiftli greftler koyuyor. Juan Couto 3000 greftlik ekimleri ile buradaki kendine ekimci diyen 5 bin greftçilere fark atıyor. Ha çoğu ekim yeri de finasteride ekim ile başlatıyor ve finastan aldığı faydayı saçı da ekim sayesinde olmuş gibi gösteriyor. Juan Couto ise 1 yıl finastan sonra ekim yapıyor. Umarım anlamışsındır farkı.
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 20
Kalben - Saçlar

Facebook Twitter Instagram