Gönderen Konu: ASUMAN HAİR//4500 GREFT//YAŞ:34//03.01.2022  (Okunma sayısı 15767 defa)

KelForrest

• Jr. Member
  • **
ASUMAN HAİR//4500 GREFT//YAŞ:34//03.01.2022
« : 04 Ocak 2022, 16:43:28 »
Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar;

2 yıl önce  düşünmeye başladığım saç ekimi işlemi hakkında bu forum sayesinde çok fazla bilgi edindiğim için tecrübelerimi sizlerle paylaşmayı bir borç bilirim.
Saçlarım lise döneminden beri stabil olarak dökülmekte. Hiçbir zaman agresif bir dökülme hissetmedim ancak yavaş yavaş sinsi sinsi son 15 yılda döküldü saçlarım 
Saç ektirmeye her zaman ön yargılı yaklaştım. Ancak hem çevremde başarılı operasyon geçirenlerin sayısının azımsanmayacak ölçüde olması  Forum benim ön yargılarımı fazlasıyla kırdı.

15 kasım tarihinde 3 ekim merkezi ile whatsap üzerinden görüştüm. piyasada ismi olan ekim merkezleri idi. Bunların arasında bana en Samimi ve güven veren geen ASUMAN HAİR’di ve nitekim 3 ocak tarihine operasyon günü oluşturduk. Sümeyye hanımın samimiyeti ve forumdaki başarılı sonuçlar Asuman hanımı tercih etmemdeki en büyük etkenlerdi.
Randevu oluşturduktan sonra 1 buçuk au kadar ¼ PROSCAR ve sabah akşam olmak üzere xpecia vitamin hapı kullandım. Bu ilaçların hem tepe bölgesindeki hemde donör bölgedeki saçları kalınlaştırdığını düşünüyorum. Ve operasyondan 1 gün önce merkeze 15 dk yürüme mesafesinde olan DİVAN OTELE yerleştim.
Operason günü sabah saat 8de ekim merkezine geldiğimde Sümeyye hanım gayet güler yüzlü karşıladı ve daha sonra bekleme odasına geçtik. 10 dakika sonra Asuman hanım geldi. Biraz sohbet ettikten sonra donör bölgemi kontrol etti ve benimde görüşümü alarak ön çizgimi belirledi.
Daha sonra ekim odasına geçtik. Elif Hanım ve Nazlı Hanım alım işlemini gerçekleştirdiler. Şunu da belirtmeliyim ki her ikisi de işinin ehli insanlar. İlk andan itibaren o güveni fazlasıyla veriyorlar. Bu süre zarfında Asuman Hanımda ara ara gelip kontrollerini gerçekleşirdi.

Alım işlemi bittikten sonra tüm kanal açma işlemini Asuman Hanım gerçekleştirdi. Kanal açma işlemi bittikten sonra yemek molası verdik ve yemekten sonra ekim işlemine devam ettik. Ekim işleminin büyük çoğunluğunu elif hanım ve nazlı hanım gerçekleştirdi. Son 1-2 saat gibi asuman hanım geldi ve titizle kontrollerini ve son düzeltmeleri gerçekleştirdi. Saat 8 de girdiğim ekim merkezinden 19.30 gibi çıktım ve operasyon yaklaşık 11 saat sürdü.  Çok yerimde duramayan bir insan olarak benim için tek olumsuzluğun bu 11 saat olduğunu söyleyebilirim 
Operasyondan 1 gün sonra ilk yıkamayı gerçekleştirdik. Gerekli ilaçları ve bilgilendirmeleri aldıktan sonra da ayrıldım. Şimdi 10 gün istirahat edip olumlu sonuç almayı bekleyeceğiz  Bu süreçte tecrübeli arkadaşların  olumlu yahut olumsuz görüşleri benim için önemlidir.

Saygılar sunuyorum.

EKİM ÖNCESİ FOTOĞRAFLAR

EKİM SONRASI FOTOĞRAFLAR

EKİMDEN 1 GÜN SONRA İLK YIKAMA

Kullanmakta oldugum ve ilerleyen günlerde kullanacagım takviyeler. Bunlarla birlikte finasterid de kullanacagım. Çünkü başarısız bir sonuç hayal bile edemiyorum :)

Ekim Planı

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASUMAN HAİR-4500 GREFT-YAŞ:34 - 03.01.2022
« Yanıtla #1 : 04 Ocak 2022, 17:45:05 »
Gecmis olsun baskan ön çizgi ve şakakların ekimi güzel gözüküyor.

Vertex bölgesi de tamamen kapanır inş. Yaza tararsın:)

Bu takviyelerin hepsini merkezmi önerdi?

Ücret konusu hakkında bilgi verirmisin.

Iyi dinlenmeler

KelForrest

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 04 Ocak 2022, 17:56:55 »
Hocam fiyat belirtmeyi doğru bulmuyorum. malum bugün satın aldıgımız bir şeyin fiyatı yarın artmış oluyor :) merkezden öğrenirseniz sizler için daha iyi olacaktır.

Evet ilaçların hepsini merkez önerdi. Sabah ve akşam ilaçlar bitene kadar coraspirin, cipro ve gensente kullanmamı söylediler.

yine sabah ve akşam donör bölgesine fito krem süreceğim.

Xpeciayı günde 2 defa sürekli kullanacagım.

bununla birlikte 5 gün sabah ve akşam sprey batikon, 1 hafta sonta bepantol losyon ve 20 gün sonra  pronzic plus losyon kullanmamı söylediler.

Asuman hanım ekstra olarak iyileşme sürecinin hızlanması için redoxan  C D çinko içerikli vitamin hapı önerdi.

Iyi dinlenmeler
  • Ekim Tarihi: 03.01.2022
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair Transplant CLİNİC
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 34
  • Medikal Tedavi Fito, redoxan d vitamini, sabah ve akşam baticon sprey, prozinc plus şampuan ve losyon, XPECİA

Ekim Planı

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 04 Ocak 2022, 18:03:19 »
Ekim öncesi, ekime kadar kullandiklarin neydi başkan. Uzun sürmüş ekim aslinda, buda merkezin baştan sağma iş yapmadiklarini gösteriyor sanirim, fabrikasyon 5 saatte ek gönder yapmiyor asumanhair.

KelForrest

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 04 Ocak 2022, 18:06:49 »
ekim öncesi yaklaşık 2 ay kadar sabah ve akşam xpecia ve 1/4 proscar kullandım. Evet ekim merkezinin çok ilgili olduğunu söyleyebilirim. son anda bile defalarca kontrol ediyorlar.

Ekim öncesi, ekime kadar kullandiklarin neydi başkan. Uzun sürmüş ekim aslinda, buda merkezin baştan sağma iş yapmadiklarini gösteriyor sanirim, fabrikasyon 5 saatte ek gönder yapmiyor asumanhair.
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 34
  • Medikal Tedavi Fito, redoxan d vitamini, sabah ve akşam baticon sprey, prozinc plus şampuan ve losyon, XPECİA

Kerimm34

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 04 Ocak 2022, 18:12:30 »
hayırlı olsun ,donör alan güçlü ,ekim öncesi durumda iyi bir sonuç için oldukça elverişli ütüne birde asuman hairin ekim başarısıda düşünülürse yüksek ihtimal çok iyi bir sonuç gelecek diye düşünüyorum umarım yanılmam ,takipteyiz hocam.

KelForrest

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 04 Ocak 2022, 18:33:29 »
Umarım iyi sonuç alırım üstat. morale ihtiyacım vardı teşekkür ederim :)

hayırlı olsun ,donör alan güçlü ,ekim öncesi durumda iyi bir sonuç için oldukça elverişli ütüne birde asuman hairin ekim başarısıda düşünülürse yüksek ihtimal çok iyi bir sonuç gelecek diye düşünüyorum umarım yanılmam ,takipteyiz hocam.
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 34

monsieurvincent

• Full Member
« Yanıtla #7 : 04 Ocak 2022, 20:24:40 »
ekim güzel duruyor, umarım doğal ve güzel kapatıcı bir sonuç ede edersiniz

KelForrest

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 05 Ocak 2022, 00:22:49 »
ekim güzel duruyor, umarım doğal ve güzel kapatıcı bir sonuç ede edersiniz

Umarım hocam. Bu forumdaki herkes gibi tek temennimiz bu 🙂
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 34

Kayser Soze

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 05 Ocak 2022, 00:38:14 »

Iyi dinlenmeler

23.000 - 25.000 TL dostum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: ASUMAN HAİR//4500 GREFT//YAŞ:34//03.01.2022
« Yanıtla #10 : 05 Ocak 2022, 00:58:48 »
Hayırlı olsun Asuman hair saç ekiminiz saç ekimi planlamanız çok güzel yalnız kendi saçlarınız baya incelmiş onları korusanız iyi edersiniz ön çizgi kafa yapınıza göre planlanmış gayet hoş duruyor ve estetik ekim sıklığı gayet güzel çok temiz çok güzel bir saç ekimi biliyorsunki tepe bölgesi zor bir bölge orası bir seans saç ekimi ile kapanmayabilir ileride bir Sıklaştırmak gerekebilir ön ve orta bölgenin gayet başarılı olacağını düşünüyorum hayırlı olsun umarım çok güzel bir saç ekimi sonucu alırsın
Global Moderator

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 05 Ocak 2022, 01:04:20 »
Hayırlı olsun planlamayı beğendim saatlerce süren bir emek var umarım karşılığını alırsın kardeşim takipteyiz

KelForrest

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #12 : 05 Ocak 2022, 03:40:57 »
Hayırlı olsun Asuman hair saç ekiminiz saç ekimi planlamanız çok güzel yalnız kendi saçlarınız baya incelmiş onları korusanız iyi edersiniz ön çizgi kafa yapınıza göre planlanmış gayet hoş duruyor ve estetik ekim sıklığı gayet güzel çok temiz çok güzel bir saç ekimi biliyorsunki tepe bölgesi zor bir bölge orası bir seans saç ekimi ile kapanmayabilir ileride bir Sıklaştırmak gerekebilir ön ve orta bölgenin gayet başarılı olacağını düşünüyorum hayırlı olsun umarım çok güzel bir saç ekimi sonucu alırsın

Açıkçası Asuman Hanımla 2 planlama konuştuk . ama şuan ilk ekimi hasarsız atlatmak önceliğim. Özellikle ekim bölgesi kaşınıyor ve uyurken sert kaşımaktan çekiniyorum. Sanırım ellerimi yatağa bağlayıp uyuyacağım :)
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 34

KELWİN

• Full Member
« Yanıtla #13 : 05 Ocak 2022, 14:56:00 »
Hayırlı olsun kardeşim açıklık çok önler yoğun tepe biraz seyrek olacak gibi çok güzel estetik bir çizgi görünüyor umarım isteidiğiniz sonucu alırsın şakaklarınızı da sağ sol paylaşım yaparmısınız ilerki süreçlerde takipteyim

KelForrest

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 05 Ocak 2022, 16:41:39 »
Tabi resimleri ekliyorum. Bugün ekimden sonraki. 2. günüm. Bundan sonrası için 5. ve 10. günde hem sizlerin değerli yorumlarını almak hem de ekim düşünenlere fikir verebilmek  amacıyla tekrardan paylaşım yapacağım.

• Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 34

Facebook Twitter Instagram