Gönderen Konu: 2023 seçiminde beklentim  (Okunma sayısı 1148 defa)

LOESS

• Hero Member
2023 seçiminde beklentim
« : 06 Ocak 2022, 17:49:51 »
Kel adayları ve keller, maddi durumu ekime elvermeyenler. TC vatandaşı olarak bizde böyle bir seçim vaadi istiyoruz  :P  saç ekimi ssk tarafında belli bir miktarı karşılansa devlet destekli 😄 tüm site ahalisi bu haber ile cimere cumhurbaşkanlığı maile yüklense neden olmasın ^_^ 10 kişiden 3 ü kel acayip oy kazanır.

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Reisi Cumhurdan 2023 seçiminde beklentim
« Yanıtla #1 : 06 Ocak 2022, 18:18:27 »
  o taraflarda fazla kellik olmuyor.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 06 Ocak 2022, 20:23:17 »
Bak buda olur ama şu daha iyi.Akp yatırımlarını saç dökülmesinin çözümünü bulmak için yapsın, 2023tede artık kel birey kalmıycak herkesin saçını çıkartıcaz desin oy yağdırırım.Hatta klonlanan her gref için vergi alabilir sorun yok.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 06 Ocak 2022, 20:38:57 »
Bak buda olur ama şu daha iyi.Akp yatırımlarını saç dökülmesinin çözümünü bulmak için yapsın, 2023tede artık kel birey kalmıycak herkesin saçını çıkartıcaz desin oy yağdırırım.Hatta klonlanan her gref için vergi alabilir sorun yok.
Müthiş bir oy kazancı olur. Keller her sandıkta Akpye yüklenirler. Oylar kellerden, değişim Reis den Slogan da buldum :D

BlackPill©

• Full Member
  • I'm fighting over a wreck...
« Yanıtla #4 : 06 Ocak 2022, 21:36:07 »
  o taraflarda fazla kellik olmuyor.
Rogainin yayinladigi degerlere gore %18 daha artmis o taraflarda
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi Finasteride ( haftada 3mg olacak şekilde) , Xpecia haftada 1 kere , Ketoral Şampuan (haftada 1) , Dermaroller 0,75 haftada 1 ya da 2

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 06 Ocak 2022, 22:05:24 »
Rogainin yayinladigi degerlere gore %18 daha artmis o taraflarda
  genetik olarak saç sorunları az, birde çok balık türevi türeriyorlar yosun falan filan ciltleri de harika.

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 06 Ocak 2022, 22:58:18 »
  genetik olarak saç sorunları az, birde çok balık türevi türeriyorlar yosun falan filan ciltleri de harika.

adamlar kelleşse bile inanılmaz minox fin alıcılarılar. şu gördüğümüz inanılmaz before afterların çoğu asyalılardan çıkıyor
AlopexyT minoxidil (günde 8 fıs)
Finasterid 1.25 mg (her gün)
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Bıraktıklarım; minoxil, bioxinin minoxidil, balen kabak, xpecia, loprox

Tedavi sürecim;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23060.0

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 06 Ocak 2022, 23:02:52 »
adamlar kelleşse bile inanılmaz minox fin alıcılarılar. şu gördüğümüz inanılmaz before afterların çoğu asyalılardan çıkıyor
Aynen genetik, nw7 olan birisi sadece min fin kullanarak ergenlik saçına dönüyor

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 06 Ocak 2022, 23:33:16 »
 yani buradan bir çıkarım yapabilirmiyiz genetikleri gereğimi ilaç çok iş yapıyor yoksa beslenme cart cuurt baska faktormu var ilacın etkisini arttıran.onların penisi ufak olur saçları az dokulur denmişti bir vakit bir sitede sonra zencilerinde dokulmez ama onların buyuk olur denmişti.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 06 Ocak 2022, 23:44:12 »
yani buradan bir çıkarım yapabilirmiyiz genetikleri gereğimi ilaç çok iş yapıyor yoksa beslenme cart cuurt baska faktormu var ilacın etkisini arttıran.onların penisi ufak olur saçları az dokulur denmişti bir vakit bir sitede sonra zencilerinde dokulmez ama onların buyuk olur denmişti.
Reis yeme içmeyle alakası yok tamamen genetik yatkınlık DHT duyarlılık genetik ten genetiğe değişiyor.  Bazı kel adayları vardır xpecia kullanır azcık bir saw palmentoyla saçı kurtarır farklı hir fonksiyonel bir kesinti oluyor bloke ediyor. Biri vardır dutasterid kullanır fayda etmez. Asyalılara çok iyi tepkime veriyor bu ürünler.  Onların beslenmesi cildine saçına etki ediyor her gün omega3 türevleri tüketiyorlar,etki derken pürüzsüz cilt ve pürüzsüz saç cilti var. Şöyle bir teorim var Köse olan sakalsız insanlarda dökülme olmuyor çok enteresan hatta çoğu köselerde öyle bi saç var ki kalın çeksen kopmaz, Asyalılarda da sakal bıyık cart curt yok onlada bağlantısı olabilir.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 06 Ocak 2022, 23:49:38 »
  genetikte saç dokulur sakal gurleşir denirdi.reseptor sorun zaten dht değil.dht herkeste  var ama reseptorlere bağlanınca ayvayı yiyoruz.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 06 Ocak 2022, 23:58:54 »
Ben köseyim ve saçım dökülüyor.
Asyalılar soya çok tüketiyor ondan olabilir.
Ve penisleri küçük burdanda bir yere varılabilir.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 07 Ocak 2022, 00:37:00 »
Aynen soya penis boyu önemli kriter. Ekmekte yemiyorlar. Bazı insanlar var saçına bissürü işlem yapıyorlar boyatıyorlar perma yapıyorlar fön vax ama dökülmüyor genetik böyle birşey. Biz bırak işlemi elimizi saçımızda gezdirsek bile dökülüyor.

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 08 Ocak 2022, 19:48:12 »
Penis boyu ne alaka simdi kesiiin burdaki herkesin 20 den az degildir bir arkadaslarinin sadece 10cm dir falan ama  penisi buyuk olanin sacimi olmaz saci olanin penisimo kucuktur. Inanmazssiniz ama burun olcusu penisle alakalidir bu bilimsel arastirmalara konu olmustur.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

baskan123

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 08 Ocak 2022, 22:09:16 »
burun olayı uydurmadır.

Facebook Twitter Instagram