Gönderen Konu: Ekim yaptırmak istiyorum  (Okunma sayısı 583 defa)

Sarılaci

• Yeni üye
  • *
Ekim yaptırmak istiyorum
« : 07 Ocak 2022, 21:52:54 »
Merhaba, şuan 25 yaşındayım 18 yaşından beri saç dokulmesi var, ara ara ilaçlar kullansam da durduramadigim için bıraktım ve 2 senedir sadece Sebamed anti hair Loss şampuan ile devam ediyorum dökülme durdu ama saçlarımdan memnun değilim Ekim yapmak istiyorum, Bana en uygun Ekim yapabilecek yer hakkında fikirlerinizi bekliyorum. Finasterid kullanmak istemiyorum

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ekim yaptırmak istiyorum
« Yanıtla #1 : 07 Ocak 2022, 22:48:04 »
Biraz  daha uzun hali yok mu saçlarının

Sarılaci

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 07 Ocak 2022, 23:12:01 »
Biraz  daha uzun hali yok mu saçlarının
Hocam uzun hali böyle çok hacimsiz duruyor ve şekil veremiyordum

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 07 Ocak 2022, 23:20:03 »
Doktora gittin mi
Genel bir değerlerine baktırdın mı
Biraz beslenmesiz gözüküyorlar. Stres falan eklemişsin

Sarılaci

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 07 Ocak 2022, 23:23:43 »
Doktora gittin mi
Genel bir değerlerine baktırdın mı
Biraz beslenmesiz gözüküyorlar. Stres falan eklemişsin
Önceki yıllarda çok stresli zamanlar yaşadım bir kere doktora gittim finasterid kullan dedi birşeyler söyleyip başından attı eğer onerdiginiz bir doktor varsa gidebilirim

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 07 Ocak 2022, 23:33:17 »
Önceki yıllarda çok stresli zamanlar yaşadım bir kere doktora gittim finasterid kullan dedi birşeyler söyleyip başından attı eğer onerdiginiz bir doktor varsa gidebilirim

Saçların var ve bakıma ihtiyaçları var. Ekim kesinlikle olmaz bu durumda. Güçlendirip toparlaman gerekir. Senin halinden merhametle anlayabilen ve derdini derdiymiş gibi kabul eden bir dermatolog doktora ihtiyacın var. Bu bölümdeki bir doktora gitmeni en kısa zamanda bir şart bilirim.  Tedaviden sonra doktorun dediklerini bizimle paylaşırsın.

Trevor

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 08 Ocak 2022, 00:12:51 »
ekim için uygun değilsiniz bence çünkü sıklaştırma için belirli bir seyreklik olması gerekiyor ki ekilenler çıksın ancak senin şu anda var olan saç yoğunluğun aralara ekilecek saçların çıkmasını engelleyecek boyutta diye düşünüyorum hatta işin teorik bilgiside bu şekilde ama genede ekim konusunda kararlıysan asuman haire bir bak istersen genelde sıklaştırma ekimlerinde beklenelenin üzerinde sonuç alıyorlar.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 08 Ocak 2022, 00:20:36 »
 finasterid kullanmak istemiyorsan igf tarzı uygulamaları arastırabilirsin.biotinde alsan kalınlaştırır genetiğe etki etmez ama kalınlaştırıp genel gürlük sağlar.dermoller ve masaj uygulayabilirsin.önler az biraz minox ekleyebilirsin zahmetlide gelebilir sana.ekimi ertele medikal tedaviye yonel
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Sarılaci

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 08 Ocak 2022, 04:40:49 »
ekim için uygun değilsiniz bence çünkü sıklaştırma için belirli bir seyreklik olması gerekiyor ki ekilenler çıksın ancak senin şu anda var olan saç yoğunluğun aralara ekilecek saçların çıkmasını engelleyecek boyutta diye düşünüyorum hatta işin teorik bilgiside bu şekilde ama genede ekim konusunda kararlıysan asuman haire bir bak istersen genelde sıklaştırma ekimlerinde beklenelenin üzerinde sonuç alıyorlar.
Tamamdir hocam çok teşekkür ederim yorumunuz icin

Sarılaci

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 08 Ocak 2022, 04:41:32 »
finasterid kullanmak istemiyorsan igf tarzı uygulamaları arastırabilirsin.biotinde alsan kalınlaştırır genetiğe etki etmez ama kalınlaştırıp genel gürlük sağlar.dermoller ve masaj uygulayabilirsin.önler az biraz minox ekleyebilirsin zahmetlide gelebilir sana.ekimi ertele medikal tedaviye yonel
Hocam şimdi bakıyorum igf tarzı uygulamalara suan ilk kez sizden duydum çok teşekkürler

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 08 Ocak 2022, 10:08:45 »
 rica ederim hocam dermoller ve bloker losyon olabilir buda olabilir su spiro falan minoxla kombine edip
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

patmizeycek

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 17 Ocak 2022, 16:39:19 »
saç köklerinizi canlandırıp güçlendirip sonra ekim planlanabilir.Bilgi almak icin bana ulasabilirsiniz

Facebook Twitter Instagram