Gönderen Konu: Ey kel adayları, şimdi brokoli zamanı  (Okunma sayısı 540 defa)

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ey kel adayları, şimdi brokoli zamanı
« : 09 Ocak 2022, 00:12:53 »
Bugün brokoli yerken aklıma geldi faydalarını araştırmak. Yerli ve yabancı kaynakları inceledim ve daha çok yeni sonuçlar alındığını gördüm. Brokoli ve birkaç sebzede Sulforafan denen bir kimyasal salgıladığını ve bunun da antiandrojen olduğu, dolayısıyla kellikle savaşan bir besin olduğu öne sürülüyor. Sizin de araştırma yapmanızı öneririm, vaktim az olduğu için kısaca bilgilendireyim dedim.

murattarum

• Hero Member
Ynt: Ey kel adayları, şimdi brokoli zamanı
« Yanıtla #1 : 09 Ocak 2022, 00:18:51 »
Geldi bir sahte mesih daha. bence direk demir kemirelim insaat demiri faydasi cok
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #2 : 09 Ocak 2022, 00:48:15 »
Geldi bir sahte mesih daha. bence direk demir kemirelim insaat demiri faydasi cok

Hocam çalışmalar var hakkında bakabilirsin
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 09 Ocak 2022, 01:29:35 »
Brokoliye devam yani. Şaka bir yana erkekler için geleceğe yatırım. Prostat vb.sorunlar için iyi olduğu her yerde yazıyor.

ThinBald

• Full Member
« Yanıtla #4 : 09 Ocak 2022, 09:09:41 »
Merhabalar, doğal anti-androjenler genelde çok etkili olmuyor yani bir sürü doğal anti andojeni bir arada tüketmek gerekir neden onun yerine direk topikal anti androjen kullanmayalım değil mi ? Bilimsel çalışma okurken dikkatli olmak lazım, kaç denek var, placebolu mu, hakkında kaç çalışma yapılmış ? vs. bu tarz şeyler önemli.
Ketoral ketokonazol %2 Şampuan iki günde bir

Ketoralin saçı yıpratmaması için gliss ultimate oil elixir bakım spreyi

Dermastamp 1.5 mm hafta da bir

Facebook Twitter Instagram