Gönderen Konu: Saç ekimi için öneri saç ektirmeli miyim?  (Okunma sayısı 594 defa)

erdemm

• Yeni üye
  • *
Saç ekimi için öneri saç ektirmeli miyim?
« : 21 Ocak 2022, 17:48:43 »
Saç ekimi için uzun zamandır siteyi takip ediyorum. Biraz da olsa fikir sahibi oldum diyebilirim. Ancak beden çok daha fazla bilgi sahibi insan olduğunu bildiğimden fikir sormak istedim. Sizce sonuç iyi olur mu ? Şakak ekimi de yapan başarılı bir yer önerisi var mı? Şimdiden tüm tavsiyeleriniz ve görüşleriniz için teşekkür ederim.

ahmet turan

• Sr. Member
Ynt: Saç ekimi için öneri saç ektirmeli miyim?
« Yanıtla #1 : 22 Ocak 2022, 19:06:46 »
Bence ekime uygunsun ön tarafa yaptıracağın 3000 greftlik bir ekimle güzel sonuç alabilirsin fakat burda istediğin sonucu alabilmenin püf noktası başarılı bir yerde ektirmek onun için iyi araştır dostum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi için öneri saç ektirmeli miyim?
« Yanıtla #2 : 23 Ocak 2022, 15:54:35 »
öncelikle var olan saçlarında iyi durumda pek görünmüyor saçlar var ama cansız incelme mevcut
kısaca ön bölgeyi yaptırıp arkaya doğru olan kısmı kaybede bilirsin

o yüzden planlama donör kullanımı senin ve geleceğindeki kellik durumun için çok önemli

hem donör hem de var olan saçlarındaki dökülme ve incelmeyi durdurmak için saç ekimi ile birlikte medikal destek almalısın

saç ekim merkezini de bu planlamaya uygun doğru bir seçimle yapmalısın  bunun içinde araştırıp öğrenmelisin doru seçim için forumda
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram