Gönderen Konu: Kafadaki dövmeler saç ekimini etkiler mi ?  (Okunma sayısı 423 defa)

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Kafadaki dövmeler saç ekimini etkiler mi ?
« Yanıtla #1 : 25 Ocak 2022, 23:23:33 »
örneği varmı bilmiyorum ama bence olur hocam ,sonuçta saç ekimi deri altına canlı dokuya yapılıyor .

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : 25 Ocak 2022, 23:36:00 »
Niye etkilesin :). Saç dövmesi olupta ekim yaptıran bir çok kişi var ve güzel sonuçta alıyorlar. Etkilerse bence dövmenizi en fazla etkiler. O da düşük bir ihtimal bence.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 26 Ocak 2022, 14:10:23 »
Dövmenin alım bölgesine gelen kısımları varsa, orada belki biraz boşluklu bir durum olabilir. Tabi manuel ve mikro motor farkı da olabilir. Nihayetinde alın yapılırken cınbızla kıl çeker gibi sadece teller alınmıyor. Bir miktar etraftaki dokuyla birlikte alınıyor. Ekime değil ama dövmeye belki etkisi olur diye düşünüyorum. Merkezlere sormakta fayda var. Forumda da hiç örneğini görmedik sanırım

as sa

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 27 Ocak 2022, 10:41:55 »
Teşekkürler arkadaşlar  |-onayisareti-|

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 27 Ocak 2022, 11:25:47 »
Hiç bir etkisi olmaz dövmeni belki yeniden düzelttirmen gerekir.

Facebook Twitter Instagram