Gönderen Konu: Saç ektirmeyi düşünüyorum  (Okunma sayısı 15745 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
Ynt: Saç ektirmeyi düşünüyorum
« Yanıtla #150 : 18 Eylül 2019, 14:10:49 »
iyice revitacı oldun çıktın başıma :)
Global Moderator
Saç Ekimi Sonuçlari Ekibi.

Don Vito Corleone

• Sr. Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #151 : 18 Eylül 2019, 15:20:27 »
Doğru karar vermişin  koray erdoğan   

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #152 : 18 Eylül 2019, 17:33:57 »
iyice revitacı oldun çıktın başıma :)

Kolumuzu kesseler revita akar ;D.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

unverm

• Full Member
« Yanıtla #153 : 19 Eylül 2019, 09:44:04 »
Kolumuzu kesseler revita akar ;D.
Bu revita bu kadar iyi mi gerçekten? Ne yapıp edip bulup almaya değerse uğraşalım :)

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #154 : 19 Eylül 2019, 13:58:39 »
Bu revita bu kadar iyi mi gerçekten? Ne yapıp edip bulup almaya değerse uğraşalım :)

Yani beklentiye göre iyi ama benim yukarıda yazdığım mesajım yalnızca latifeden ibaret :).  Fotoğrafları konuya eklememin sebebi arkadaşlar hangi takviyeleri kullandığımı soruyorlar görsünler diye buraya ekliyorum. Daha önceden de kullandım bu ürünleri öyle çok büyük beklentiye girmeyin derim. Saçlarımı koruyan yegane ürün benim finasterid. Son zamanlarda bıraksamda bu gerçeği değiştirmiyor.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

unverm

• Full Member
« Yanıtla #155 : 19 Eylül 2019, 14:07:47 »
Yani beklentiye göre iyi ama benim yukarıda yazdığım mesajım yalnızca latifeden ibaret :).  Fotoğrafları konuya eklememin sebebi arkadaşlar hangi takviyeleri kullandığımı soruyorlar görsünler diye buraya ekliyorum. Daha önceden de kullandım bu ürünleri öyle çok büyük beklentiye girmeyin derim. Saçlarımı koruyan yegane ürün benim finasterid. Son zamanlarda bıraksamda bu gerçeği değiştirmiyor.
Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum finasteridi sac ekimi öncesi ama şu sac diplerindeki yağlanmaya iyi gelmedi hala. Bu dht yağını temizliyorum sawpoo şampuan iyi aslında ama 4-5 saat sonra başlıyo hemen yaglanmaya. Bi de sebodermle donusumlu kullanıyorum. İçten geliyo meret. Şampuanlarin bi etkisi yok buna heralde. Finasterid tek umut gibi. Ekimden sonra da böyle yaglanirsa saç çıkmasını engeller diye korkuyorum.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #156 : 19 Eylül 2019, 14:22:38 »
Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum finasteridi sac ekimi öncesi ama şu sac diplerindeki yağlanmaya iyi gelmedi hala. Bu dht yağını temizliyorum sawpoo şampuan iyi aslında ama 4-5 saat sonra başlıyo hemen yaglanmaya. Bi de sebodermle donusumlu kullanıyorum. İçten geliyo meret. Şampuanlarin bi etkisi yok buna heralde. Finasterid tek umut gibi. Ekimden sonra da böyle yaglanirsa saç çıkmasını engeller diye korkuyorum.

Revita yağlanmayı azaltıyor, eğer problem saçlardaki yağlanmaysa Revita doğru tercih olur sizin için.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #157 : 19 Eylül 2019, 16:17:02 »

Valla kardeşim biz hastasıyız gördüğün gibi :)
Global Moderator

unverm

• Full Member
« Yanıtla #158 : 19 Eylül 2019, 16:29:17 »
Valla kardeşim biz hastasıyız gördüğün gibi :)
Hocam nerden aliyosaniz bulalım şunu toplu bir şekilde alalım bari, bu firmayla irtibatta olan vardır ustadlarimizdan forumda :) ben alırım bu işe baş koyduk artık  :D

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #159 : 19 Eylül 2019, 17:33:46 »
Bulamıyorum ben bu ara:)
Global Moderator

unverm

• Full Member
« Yanıtla #160 : 19 Eylül 2019, 17:38:33 »
Amerikada tanıdığı vs olan yok mu forumda ondan destek alalım :)

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #161 : 19 Eylül 2019, 20:52:25 »
Türkiye yetkilileri var mail atabilirsiniz. Problem Türkiye yetkilisinde değil anladığım kadarıyla bana attıkları maile cevapta "İthalat emirlerimizi Amerika DS firmasına sunmamıza karşılık henüz net bir gönderim tarihi bizlerle paylaşılmamıştır" şeklinde cevap atmışlardı. Açıkcası böyle ürünleri de ben yerli firmalardan almayı daha etik buluyorum. Ama maalesef böyle stok problemi yaşanıyor bazen. Geçen sene de aynı problem yaşandığı için ben fazladan ürün satın alarak soruna bu şekilde çözüm bulmuştum. O yüzden son aldığım ürünü Amerika'dan aldım normalde Türkiye'de satış yapan firmasından satın almaya özen gösteriyorum. Son Revita Cor'u satın alırken oldukça yardımcı oldular. Biliyorum can sıkıcı bir durum ama umarım kısa sürede bu soruna çözüm bulabilirler.

Facebook Twitter Instagram