Gönderen Konu: Saç ekim destek  (Okunma sayısı 636 defa)

furkan turan

• Yeni üye
  • *
Saç ekim destek
« : 16 Şubat 2022, 13:11:57 »
Merhaba arkadaşlar , 22 Şubat'ta estewolf saç ekim merkezine Ekim yaptıracağım. Sayfayı inceleyip tecrübeli arkadaşlar izlenimini aktarabilir mi rica etsem. Ekim yaptıran 5-6 kişi ile görüştüm hepsi tavsiye etti memnun olduklarını belirttiler. Sizce ekimleri güzel mi

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekim destek
« Yanıtla #1 : 16 Şubat 2022, 15:05:05 »
Daha kaliteli merkezleri araştır aynı fiyata forumda derim

Ayrıca açık alanı domör bölgeni ekle de bakalım saç ekimine uygunmusun iyi sonuç alırmısın sadece saç ekim merkezi ile olmuyor bu işler biraz mantıklı düşün ve hareket et dostum
Global Moderator

furkan turan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 16 Şubat 2022, 15:25:43 »
Ekledim , ön ve tepe bölgesine Ekim yapılacak , adamlarda profesyonel bir izlenim edindim. Güzel bir hastanede ekim yapıyorlar ve %95 memnuniyet var diyebilirim. Ama Ekim konusunda pek bilgim olmadığı için ekim yapılan fotograflardan size danışmak istedim. Safir fue ile ekim yapılacakmış. Dönor bölgeden de makine ile kök alıyorlarmış

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 16 Şubat 2022, 19:27:45 »
donör saçlarınız iyi duruyor üstten gördüğüm kadarı ile kaliteli
kendi saçlarınız incelmiş dökülme devam edecektir saç ekimi ile birlikte ince ve cansız saçlarınız olduğunuz için dökülme devam eder önlem alıp medikal ilaç desteği almanız gerekli

planlama ön çizginiz alın kafa yağınıza göre en güzel bu şekilde olacaktır anlınız biraz geniş ama çok ileri almaya gerek yok çünkü kendi saçlarınız dökülecek donöre 1 ya da 2 ekim için daha ihtiyaç olacak ileri de

merkez içince forumu oturun araştırın derim tavsiyelerimin arasında olmayan bir saç ekimi tabi karar sizin
Global Moderator

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #4 : 16 Şubat 2022, 19:44:36 »
foruma hosgeldin ,,,, yanlis anlama lütfen burada ekim yaptiran 5-6 kisi ile görüstüm ve memnunlar tavsiye ettiler yazmissin , peki ekim sonuclarinida gördünmü ?
kendi sosyal media sayfalarini referans olarak alma , sonucta reklam yapmalari lazim....
forumu iyi arastirin ona göre karar verin .

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 16 Şubat 2022, 21:05:19 »
Este wolf nedir. Her ay bir este ekim yeri cikiyor .bir ekim yeri este ile basliyorsan yaklasmayin arkadaslar.este ile baslayip kaliteli ekim yeri gormedim suana kadar
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Ercan1907

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 16 Şubat 2022, 21:37:24 »
İlk defa duydum saç ekimi bı kadar basit bir işlem değil bence merkezleri biraz daha araştır

furkan turan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 16 Şubat 2022, 22:29:37 »
Öncelikle yorumlarınız için teşekkür ediyorum. Ekim yapılan kişilerden başlayayım. Çok iyi sonuç almışlar 3 kişiyi gördüm acayip güzel ve sık ekim yapılmış. Kasap gibi felan değil. 2 kişinin ekimi sanki hiç ekim yapılmamış kadar süperdi. 22 Şubat'ta ekim yaptıracaktım ama sizin söylediklerini beni tereddütle düşürdü. İnsta sayfalarında paylaştıkları ekim kötümü sizce ben anlamıyorum çok arada kaldım. Asuman ile görüştüm orasıda 25 bin dedi bütçemi baya aştı malesef. İstanbul diye öyledir belki kira çalışan sayısı vs vs burasıda yaşadığım şehir kayseride 9 bin 2 prp şampuan bakım ilaç gibi seçenekler sundu içerisinde . Ama Ekim resimlerimden bir fikir elde etmeniz benim için çok iyi olacak. 3 aydır araştırıyorum bu kliniği hiç bir olumsuz yorum yapan duymadım ekim yaptıranlardan. Birde eski saçlı halimi ekleyelim 7 -8 yıl önce, hintel üstad ekim çizgisi için yardımcı olduğun resim uygunmudur eski halime nazaran.
« Son Düzenleme: 16 Şubat 2022, 22:41:52 Gönderen: furkan turan »

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #8 : 16 Şubat 2022, 23:00:23 »
Macera arıyorsan hiç bekleme paylastiklari resimlerre güven direkt git ektir...

Bak bu işin şakası yok, belki iyi yer olabilir, daha önce buranin paylaşımı bu forumda olmaya bilir, ama bu riski almaya değermi?

Sen forumu bir araştır zaten en doğru kararı verirsin

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 16 Şubat 2022, 23:02:50 »
Dostum hangi ekimcinin insgraminda kotu resim var alllah askina bi dusunya .yani sene olmus 2022 hala instgramdan ekim yeri bakiyorsun.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

furkan turan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 17 Şubat 2022, 00:07:05 »
Sevgili dostlar, instadan bir ön izleme olarak değerlendirme istedim fakat araştırma yönünü direk instadan görüpte burada ektirmeliyim gibi önemli bir değer olarak algılamıyorum. Gidip görüştüm 3 farklı klinik ile bu klinikle görüştüğümdeki izlenim yaklaşım beni etkiledi. Bende esnafım ve ikili ilişkileri iyi anlayabiliyorum. Bilinenlerin dışında iyiler elbette vardır. İyi yerlerde pek çok insanı mağdur edebiliyor. Bilinmeyen bir klinik için güzel yaptığı işleride atıyor olsalar yinede tecrübeli arkadaşlar sosyal medyaya attığı ekimler, olumlu , orta halli, kötü, şurası şöyle olmaması lazım veya çizgileri pek iyi değil vs gibi ön görülerde bulunabilir. Benim sizlerden beklediğim görünürdeki ekimler başarılı mı başarısız mı

taco_9

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 17 Şubat 2022, 02:07:29 »
Sevgili dostlar, instadan bir ön izleme olarak değerlendirme istedim fakat araştırma yönünü direk instadan görüpte burada ektirmeliyim gibi önemli bir değer olarak algılamıyorum. Gidip görüştüm 3 farklı klinik ile bu klinikle görüştüğümdeki izlenim yaklaşım beni etkiledi. Bende esnafım ve ikili ilişkileri iyi anlayabiliyorum. Bilinenlerin dışında iyiler elbette vardır. İyi yerlerde pek çok insanı mağdur edebiliyor. Bilinmeyen bir klinik için güzel yaptığı işleride atıyor olsalar yinede tecrübeli arkadaşlar sosyal medyaya attığı ekimler, olumlu , orta halli, kötü, şurası şöyle olmaması lazım veya çizgileri pek iyi değil vs gibi ön görülerde bulunabilir. Benim sizlerden beklediğim görünürdeki ekimler başarılı mı başarısız mı

Kanka sen şakamı yapıyorsun yoksa bu yazdıklarında ciddimisin.İnstaya bakıp sonuç yorumlamak  ;D
Yani nerden başlasam bilemedim.
Neyse sen bizim yerimize derle bakalım, en güzel insta sonuçlarını bende merak ettim şimdi  :)
Yalnız topikli ve ters ışık fotolarını kabul etmem kanka Ciddiyim bak, küserim sonra bak haberin olsun.

Grandealtay

• Full Member
« Yanıtla #12 : 17 Şubat 2022, 04:42:21 »
Saç ekimi merkezi kararını Instagram postlarına bakıp karar vermemeni öneririm. Görüştüğünüz 3 kişinin öncesi sonrası resimleri iyiyse bu ufak bir referans olabilir. Önceliğiniz bu merkezse, burada ekim yapan daha çok kişiye ulaşın.
Şehir değiştitme şansın varsa İstanbul yada Ankara'da operasyon yaptırmanı tavsiye ederim. Ankara'ya ulaşım rahat olabilir, 15 bin TL bütçe sizi aşmazsa Ankara'da Şahin Çelik bey ile görüşün bence
  • Ekim Tarihi: 15.02.2022
  • Ekim Merkezi ismi Ahmet Tosun - The Hair Clinic
  • Greft Miktarı 6000
  • Yaşınız 29
  • Medikal Tedavi Proscar Finasteride günde 1/4, Nature's Bounty Biotin 5000

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 17 Şubat 2022, 09:40:02 »
Dostum iyi diyosun hos diyosun ama hangi klinik İnstagram sayfasına olumsuz sonuç atar? Yani Klinik ayırt etmeksizin İnstagram sayfalarında paylasılan tüm ön çizgiler güzeldir zaten, hatta şunu söyleyim gördüğün fotolardan bazıları başka ekim merkezlerine bile ait olabilir.
Benim anladığım kadarıyla bu klinik senin kafana baya bi yatmış, bizden de küçük de olsa bi onay bekliyorsun kafanı rahatlatmak icin. O halde şansını dene dostum , biraz Rus ruleti gibi olacak ama bişe diyemem.
Bol şans.

furkan turan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 17 Şubat 2022, 10:35:55 »
Yok üstad kafam çorba gibi oldu , iptal ettim randevuyu, benim demek istediğim görünüş olarak olarak doğru bir ekim yapıyorlar mı. Yoksa tabikide ınstagramdan bakıp şuraya buraya gidim derdinde değilim.

Facebook Twitter Instagram