Gönderen Konu: hangi merkez (Serkan Aygın, Medeks, Sibel Ulusan)????  (Okunma sayısı 973 defa)

erkan.

• Yeni üye
  • *
arkadaşlar selam. saç ekimi yıllardır saç ekimi yaptırmak istiyorum ancak klinik seçemedim henüz. ancak kafamda birkaç seçenek belirledim.Şöyle ki:
gönlümde Asmed var. Çünkü Asmed çok başarılı ancak onu fiyatından dolayı eliyorum. Geriye üç seçenek belirledim onlar da tercih sırasına göre şöyle:

1. Serkan Aygın
2. Medeks
3. Sibel Ulusan
Eğer bu üç merkezin fiyatının aynı olduğunu varsayarsak (yani fiyat kriterini ortadan kaldırırsak) hangisini seçerdiniz.
forumdaki yazıları okudum ve daha çok kafam karıştı
Serkan aygının başarı oranı yüksek gibi ama başarısız ekimleri de var
Medeksi ise fiyatı serkan aygına göre daha uygun diye tercih ediyolar. ve başarı oranı serkan aygın kadar değilse bile yüksek
sibel ulusan sonuçlarını çok fazla göremedim ama ismini çok duydum

Ercan1907

• Sr. Member
Ynt: hangi merkez (Serkan Aygın, Medeks, Sibel Ulusan)????
« Yanıtla #1 : 16 Şubat 2022, 21:32:57 »
 Medeks geniş açıklıklarda çok başarılı bir merkez Konumu inceleyebilirsiniz
Serkan yağından da daha kaliteli ve vaka sayısı olan daha butik çalışan bir merkez bence en önemli olanda bir gün içinde nekadar az hasta o Kadar kaliteli iş demektir..
Fiyat performans ta üstüne tanımam

erkan.

• Yeni üye
  • *
Ynt: hangi merkez (Serkan Aygın, Medeks, Sibel Ulusan)????
« Yanıtla #2 : 16 Şubat 2022, 21:50:43 »
O konuda çok haklısınız gerçekten. Bu açıdan bakılacak olursa medeks tercih edilebilir bir kurum gerçekten.
çok çok fazla fazla talep edilen kliniklerin hastaya ilgisinin ve sayısının azaldığı kanısındayım. Tabi yaptıkları işteher gün aynı özen ve özveriyi göstermek çok zor olduğu için haklı olmakla beraber etik olmayan taraflarında var.. Ama bu ayrı bir konu tabi.
Bu arada fikir ve önerileri olan varsa yazın lütfen. Özellikle hintell hocam senin yorumlarının çok faydalı olduğunu düşünüyorum 🙏🙏

Facebook Twitter Instagram