Gönderen Konu: Ahmet Tosun - The Hair - / 5750 Greft / 01.03.2022  (Okunma sayısı 9552 defa)

auda

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba Arkadaslar

Burada ki uzun arastirmalarim sonrasinda sac ekimi icin Ahmet Tosun da karar kildim. Kendisini tercih etmemde ki en onemli etken Bilgehan Aydin dan ayrilip kendi klinigini acmasi ve sac ekimlerinin cok iyi olmasindan dolayi idi. Gordugum ilgi alakali ve verdikleri emekleri gorunce ne kadar dogru bir tercih yaptigimi anladim.

Sac ekimim dun gerceklesti ve 5750 adet greft alindi. Ben her zaman 2 seans uzerinden baz aldim ve Ahmet bey ilk ekimde olabilecek en maksimum verim icin elinden geleni yapti. Bu arada greftlerin alinmasini ve kanallarin acilmasini bizzat kendisi yapti. Bu benim ozel istegimdi. Ekibi de gercekten cok iyi ve isinin ehli insanlar - Sadettin, Cansu, Ercan ve Beyza -

Ben arastirmalarimi iyi yaptigimi dusunuyorum ve sac ekimi sureci sonrasinda kullanacaklarima karar vermistim. Ahmet Bey de taktir etti ve cok guzel urunler oldugunu soyledi. Asagida bunlari yazacagim. Son 1.5 aydir zaten Proscar ile Multi vitamin iciyordum donor bolge icin. Bu arada yasim 33

10 gunluk sureden sonra kullanacaklarim

- Propecia (Finasterid) 1mg
- Revita Sampuan - Hintellin deyimi ile sampuanlarin krali -
- Sugar Bear Vitamin gunde 2 kez (Bu urun Turkiye de cok pahali ama ben yurtdisinda yasadigim icin uygun fiyata alabiliyorum. Bu vitamini tercih etme nedenim hem gummy seklinde olmasi hem de icerigi cok iyi. Zaten cok unlu bir marka. Turkiye de muadili olarak Sovital kullanilabilir)
- Korean Ginseng gunde 2 kez
- Coraspirin 3 ay boyunca her gun

Gelismeleri ara ara burada aktaracagim. Sizlerin de gorusleri cok degerli. Umarim her sey cok guzel olacak

phantom

• Hero Member
Ynt: Ahmet Tosun - The Hair - / 5750 Greft / 01.03.2022
« Yanıtla #1 : 02 Mart 2022, 20:47:02 »
Hayırlı olsun ve umarım güzel sonuç alırsınız.
Ekim öncesi tepeden durumunuzu gösteren fotoğrafınız varsa eklerseniz güzel olur.
Sıcağı sıcağına ekimden hemen sonra koyduğunuz resimlerden yorum yapmak şu an için zor.
Bir kaç gün sonraki durumunuzu gösteren foto eklerseniz daha sağlıklı yorum yapılabilir.

Münir

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 03 Mart 2022, 00:59:08 »
hayırlı olsun takipteyiz dostum.
birde ücret olarak ne kadar ödedin acaba ? burda yazmanın mahsuru varsa özel mesaj atarsan sevinirim.

auda

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 03 Mart 2022, 01:08:17 »
birde ücret olarak ne kadar ödedin acaba ? burda yazmanın mahsuru varsa özel mesaj atarsan sevinirim.

Ben 18 bin TL odedim. Cunku operasyonun buyuk kismini bizzat Ahmet Beyin yapmasini istedim. Ekibi de cok iyi aslinda. Bu konuda en iyisi birebir pazarlik yapmak kendileri ile

Muratdogan4671

• Full Member
« Yanıtla #4 : 03 Mart 2022, 01:19:51 »
Hocam saçlarınız çok güzel olmuş çok beğendim bende, özellikle ön çizginizi.basarili bir ekim olucak inşallah takviyeleri düzenli alıp iyi bakarsaniz. Ahmet beye gelince bende Eylül ayında ekim yaptirdim kendinisine 6 olcak. Sürekli iletişim halindeyiz bu aralar sac dökülmem cok olduğu icin foruma yazmıştım destek almak amaçlı mesajimi görmüş aradi sağolsun düğün telaşıdir stres yapma vs dedi elimden gelen her türlü desteği sağlarım dedi. Takviye konsunda da hic olmaz demiyor her türlü desteği sağlıyor sağolsun. Daha ne olsun hangi ekim merkezi bu kadar ilgileniyor. Ariyosun çoğu yer bakmiyor bile telefonlara. Yapılan isin güzelligi kadar isin arkasında durmak ta önemli bence . İnşallah sende bende sac ekimi yaptıran herkes te güzel sonuçlar elde eder kardeşim. Her hangi bir sorunun olduğunda brnce cekinmeden ahmet hocaya yaz cvp veriyor. Numarası yoksa da foruma yaz o sana döner zaten forumu takip ediyor.

auda

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 03 Mart 2022, 01:20:12 »

Masallah kafayi iyi dokmusuz yani. Resimleri ekledim. Bu kafa zaten tek seansta kapanmaz ama bekledigimden fazla greft cikti. Ahmet bey dokunun ve donor bolgenin cok iyi oldugunu soyledi

auda

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 03 Mart 2022, 01:23:39 »
Hocam saçlarınız çok güzel olmuş çok beğendim bende, özellikle ön çizginizi.basarili bir ekim olucak inşallah takviyeleri düzenli alıp iyi bakarsaniz. Ahmet beye gelince bende Eylül ayında ekim yaptirdim kendinisine 6 olcak. Sürekli iletişim halindeyiz bu aralar sac dökülmem cok olduğu icin foruma yazmıştım destek almak amaçlı mesajimi görmüş aradi sağolsun düğün telaşıdir stres yapma vs dedi elimden gelen her türlü desteği sağlarım dedi. Takviye konsunda da hic olmaz demiyor her türlü desteği sağlıyor sağolsun. Daha ne olsun hangi ekim merkezi bu kadar ilgileniyor. Ariyosun çoğu yer bakmiyor bile telefonlara. Yapılan isin güzelligi kadar isin arkasında durmak ta önemli bence . İnşallah sende bende sac ekimi yaptıran herkes te güzel sonuçlar elde eder kardeşim. Her hangi bir sorunun olduğunda brnce cekinmeden ahmet hocaya yaz cvp veriyor. Numarası yoksa da foruma yaz o sana döner zaten forumu takip ediyor.

Soylediklerine harfiyen katiliyorum. Guzel bir bag olustu kendisi ile aramizda. Numarasini verdi zaten. Hayirlisi bakalim.

Muratdogan4671

• Full Member
« Yanıtla #7 : 03 Mart 2022, 01:24:19 »
Hay maşallah tepe çok acıkmış, bakalım takipteyiz konunuzu şimdiden bol sabır, inşallah sim siyah görürüz buralari.

auda

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 03 Mart 2022, 01:31:42 »
Hay maşallah tepe çok acıkmış, bakalım takipteyiz konunuzu şimdiden bol sabır, inşallah sim siyah görürüz buralari.

Hic sorma ya. Son 4 5 yilda ne hale gelmisiz resmen. O eski fotolara bakiyorum ah cekiyorum valla ama simdi bir mucadele basliyor. Ben severim bu tarz seyleri. O yuzden arastirdim ve en iyi takviyeleri almaya ozen gosteriyorum. Yurtdisinda yasadigim ve euro kazandigim icin zaten ekonomik anlamda beni yormuyor ama maalesef ulkemizde bu urunlere ulasmak hem zor hem de pahali. Alim gucu cok dustu. Bir de su istanbuldan 2 gunde kactim resmen. Bu sehir adami yer bitirir.

Muratdogan4671

• Full Member
« Yanıtla #9 : 03 Mart 2022, 01:33:49 »
Sen kacip kurtardın kendini kardeşiim biz napalim Allah yardımcimiz olsun.bu devirde sac ekimi luks tü artık iyice ulaşılmaz oldu. Takviyeler desen keza ne diyelim sonumuz hayır olsun.ekimini takipteym

auda

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 03 Mart 2022, 01:40:47 »
Sen kacip kurtardın kendini kardeşiim biz napalim Allah yardımcimiz olsun.bu devirde sac ekimi luks tü artık iyice ulaşılmaz oldu. Takviyeler desen keza ne diyelim sonumuz hayır olsun.ekimini takipteym

Eyvallah. Bende senin konunu inceledim ve bence 6 aya gore cok iyi bir sonuc. Onumuzde ki 6 ay cok cok daha iyi olacaktir 

auda

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 04 Mart 2022, 15:23:59 »
3. Yikamayi yaptim. Fena durmuyor gibi. Yarindan itibaren gunde 2 kez yikamaya baslayacagim.

Hardyboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 04 Mart 2022, 15:51:25 »
evet iyi görünüyor arada bir nemlendirmeyide unutma aslında bu iş için ozon yağı çok iyi iş görüyor istersen sor bir ahmet beye.

auda

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 04 Mart 2022, 16:30:29 »
evet iyi görünüyor arada bir nemlendirmeyide unutma aslında bu iş için ozon yağı çok iyi iş görüyor istersen sor bir ahmet beye.

Evet kullaniyorum ozon yagi her 3 4 saatte bir.

auda

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: AHMET TOSUN - The Hair - / 5750 Greft / 01.03.2022
« Yanıtla #14 : 09 Mart 2022, 15:36:54 »
Tekrar Merhabalar

Bugun 9. gun ve kabuklar dokuldu artik. Bu surecte bana verilen Mossi ozon yagi, losyonu ve sampuanini kullandim. Onumuzde ki 1 hafta daha kullanmaya devam edecegim. Zorlu sureci geride biraktik ama asil savas simdi basliyor. Simdi asagida uygulayacagim tedaviyi ayrintilari ile yazacagim. Olabildigince en iyi urunleri secmeye ozen gosterdim ve en iyi tedaviyi uygulamayi calisacagim. Onumuzde ki hafta ilk PRP mi yaptiracagim. Asagida kullanacagim urunleri ve aylik masraflarini bulabilirsiniz. Bunlar indirimli fiyatlar aslinda. Ben oyle aldim ve onumuzde ki 4 5 ay icin stok yaptim

PROPECIA 1 MG - 300 TL (20 EUR)

Proscar kullanmak daha cazip olsa da fiyat bakimindan ben Propecia tercih ettim. Yan etkileri beni korkutmuyor. Daha once de kullanmistim zaten.

YUICY HAIR VITAMIN GUMMIES 225 TL (15 EUR)

Almanya dan siparis verdim bu urunu. Icerigi cok hosuma gitti. Resimde gorebilirsiniz. Gunde 2 kez alinmak tavsiye edilse de 1 kez almanin yetecegini dusunuyorum. Cunku sadece Bitcoin tek basina 10 mg ve gummy olarak alinmasi da bir avantaj

FOLIGAIN Triple Action Complete Formula For Thinning Hair For Men 10% Trioxidil 150 TL (10 EUR)

Bu yeni bir urun. Uzun serum arastirmalarim sonucunda bu urunde karar kildim. Icinde hem Procapil hem de Trichogen var. Saci hem iceriden hem de disaridan beslemek istiyorum. Minoxidilden uzak durmak istedim. Icerigini yine asagida gorebilirsiniz

REVITA HIGH-PERFORMANCE HAIR STIMULATING SHAMPOO (300 TL (20 EUR)

Bu urun ozellikle Hintellin sevdigi bir urun. 900 ML lik cok daha uygun fiyat olarak ama ben simdilik kucuk olanini aldim. Bu bitsin buyuk olanini alacagim.

KOREAN GINSENG 45 TL (3 EUR)

Bunu da gunde bir kez alacagim

=========================================================

Gordununuz gibi basit bir tedavi aslinda. Bu urunlere ulasmanin ve finansal olarak karsilamanin herkes icin kolay olmadiginin farkindayim. Amacim onumuzde ki 1 sene icinde en verimli ve iyi sonucu almak. Sonrasinda 2. sac ekimi ile taclandirma yapmak istiyorum. Ahmet bey ile surekli iletisim halindeyiz. Araliklarla paylasim yapmaya devam edecegim

Sizlerin de yorumlarini okumak isterim. Ozellikle Hintell baskanin. :)

Facebook Twitter Instagram