Gönderen Konu: Saç ekimi sonrasi seyreklik ve siklastirma ekimi  (Okunma sayısı 1020 defa)

alektra1

• Yeni üye
  • *
Saç ekimi sonrasi seyreklik ve siklastirma ekimi
« : 09 Mart 2022, 02:15:45 »
Merhabalar 10 ay önce Adanada Dr murat keskin İsimli plastic cerrahi doktoruna saç ekimi yaptırdim, ne yazikki arastirmadan gidip hem bulunduğum yere yakin olmasi en fiyatinin bi tık daha uygun olması beni cezbeden noktaydi, şimdi ise pek memnun olduğum söylenemez Fotograflari ekliyorum Sağ şakak beni memnun etti sol şakak seyrek kaldı, düzeltme ekimi yapabilecek doktor onerilerinizi bekliyorum butcem 7500 tl 500-1000 greft arasi işimi görür diye düşünüyorum Trassiz ekim mumkun mu yardimci olur musunuz

sahin0397

• Full Member
  • sahin0397
Ynt: Saç ekimi sonrasi seyreklik ve siklastirma ekimi
« Yanıtla #1 : 09 Mart 2022, 06:10:42 »
merhaba, hocam o fiyatlara düzgün bir yerde ekim zor gibi genelde ekim için standart fiyat veriyorlar 2-3 kişi o işlemi yapacağı için, greft sayısı pek fiyat değiştirmiyor asmed klinik harici bildiğim kadarıyla.

hellrise

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 09 Mart 2022, 08:32:36 »
Ekimin çok başarılı olmuş, aynı yerde neden yaptırmıyorsun sıklaştırma işlemini? çok güzel kanal açılmış , greft dizilimi filan güzel , belli ki işlemi yapan kişiler işinde iyi. bu işi yapabilen çok rahat sıklaştırma işlemini de yapabilir. Aynı yerden revize iste paran cebinde kalsın

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 09 Mart 2022, 10:50:08 »
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21948.0

Konunuzda paylaşım yapmayıp ayrı konu açarak forum kurallarını ihlal ediyorsunuz lütfen bunları yukarıda ki linktekimkonuda paylaşın bunu silececiz forum kurallarına aykırı açılan konulara cevap verilmez ve silinir
Global Moderator

Muribab

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 09 Mart 2022, 17:32:45 »
Ekim konun var neden ayrı bir konu açıyorsun? Ve sonucunu ekim konunda paylaşmayıp insanları yoruyorsun?

alektra1

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 09 Mart 2022, 19:11:48 »
Ekim konun var neden ayrı bir konu açıyorsun? Ve sonucunu ekim konunda paylaşmayıp insanları yoruyorsun?
Ya burda nasil bi art niyet olabilir yormak felan demissiniz ama mesela su an bu postu silip oraya tasiyacam ama silme yerini bulamadkm
  • Ekim Tarihi: 10.05.2021
  • Greft Miktarı 2400
  • Yaşınız 27

fatihulusoy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 09 Mart 2022, 19:52:32 »
Konunuzda neden paylaşım yapmıyorsunuzda bu bölümde konunuz varken farklı bir başlıkla konu açıyorsunuz? Hemde sürecinizi paylaşmamışsınız konunuzda bu çok mu iyi niyet? Forum düzenide bozmanız cabası. Bak adam sana link koymuş hala paylaşım yok?

haydibreewolf

• Full Member
« Yanıtla #7 : 09 Mart 2022, 22:26:31 »
Konunuzda neden paylaşım yapmıyorsunuzda bu bölümde konunuz varken farklı bir başlıkla konu açıyorsunuz? Hemde sürecinizi paylaşmamışsınız konunuzda bu çok mu iyi niyet? Forum düzenide bozmanız cabası. Bak adam sana link koymuş hala paylaşım yok?

Kral sakin ol :D çocuk cinayet işlemedi

alektra1

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 12 Mart 2022, 12:19:59 »
Ya sen ne diyosun bu ne kin bu ne öfke ? Neyin kafasini yasiyorsun açmışım postu uygun yerde sakin ol biraz kafan mı güzel
  • Ekim Tarihi: 10.05.2021
  • Greft Miktarı 2400
  • Yaşınız 27

Facebook Twitter Instagram