Gönderen Konu: Saç ekimi için en uuygun mevsim ?  (Okunma sayısı 1725 defa)

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ynt: Saç ekimi için en uuygun mevsim ?
« Yanıtla #1 : 09 Mart 2022, 14:20:52 »
Kardeşim imkanın varsa, saçında ekime müsait bir dökülme varsa, donör varsa, zamanın varsa, yıllık iznin de varsa durma yaptır. Her an yeni fiyat artışları gelebilir.

Dışardaki havanın pek önemi yok. Dışarı yangın yeri olsa bile merkezden çıkarken arabaya biner serin serin gidersin. Eve girince de bir 10 gün istirahat edince gerisi gelir. Şapka takarsın bol sıkıntı olmaz.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 09 Mart 2022, 14:38:15 »
Kardeşim imkanın varsa, saçında ekime müsait bir dökülme varsa, donör varsa, zamanın varsa, yıllık iznin de varsa durma yaptır. Her an yeni fiyat artışları gelebilir.

Dışardaki havanın pek önemi yok. Dışarı yangın yeri olsa bile merkezden çıkarken arabaya biner serin serin gidersin. Eve girince de bir 10 gün istirahat edince gerisi gelir. Şapka takarsın bol sıkıntı olmaz.
+100👍👍

erkan.

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 09 Mart 2022, 14:48:21 »

keşke hemen yaptırabilsem ama yeni atandım daha bir ay oldu. dolayısıyla henüz param yok. mecburen en erken haziranda yaptırabilirim gibi duruyor

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 09 Mart 2022, 17:13:09 »

Hocam her an yeni fiyat artışı gelebilir derken?

Benim bildiğim yılbaşından yılbaşına zam geliyordu?

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #5 : 09 Mart 2022, 17:44:24 »
Hocam her an yeni fiyat artışı gelebilir derken?

Benim bildiğim yılbaşından yılbaşına zam geliyordu?
Usta stabil durumlarda öyle. Ama şuan Türkiye'ye bakarsak her gün yeni zamlar birbirini kovalıyor. Elbette bu ekim merkezlerini de belli bir yerde etkileyecek ve yılbaşı gelmeden zam yapacaklardır.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 09 Mart 2022, 18:04:30 »
Usta stabil durumlarda öyle. Ama şuan Türkiye'ye bakarsak her gün yeni zamlar birbirini kovalıyor. Elbette bu ekim merkezlerini de belli bir yerde etkileyecek ve yılbaşı gelmeden zam yapacaklardır.

Eğer yılbaşı olmadan bir zam daha gelirse benim bütçeyi kötü etkiler

Bu en çok şu anda ucuz sayılabilecek ekimcilere yarar bence. Buralara bütçeden dolayı bir çok kişi daha fazla gidebilir
« Son Düzenleme: 12 Mart 2022, 14:57:22 Gönderen: Pier »

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 09 Mart 2022, 22:07:42 »
Putinden dolayı donöre zam gelecek ektirmeyi düşünenler zaman kaybetmesin.😜😜🤭

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 10 Mart 2022, 23:25:07 »
 yazın biraz gunesten sakınmak gerek gevsek sapka takmak gerek .sart değilde dikkat edersen daha iyi olur.mevsimsen ziyade varolan dokulmeni frenlemeden ekim yanlıştır arastırmadan ekim yanlıştır
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram