Gönderen Konu: Evocapil mi hairforte mi?  (Okunma sayısı 1093 defa)

proscarkullanıyorum

• Full Member
Evocapil mi hairforte mi?
« : 13 Mart 2022, 22:47:16 »
Arkadaşlar evocapil içeriğinde %5 procapil içerirken hairforte’de %3 oranında procapil var. Siz hangisini önerirsiniz? %5 daha fazla diye daha fazla daha iyi etki görür müyüm? Birde ayrıca ekleyeyim. Hali hazırda minox kullanıyorum yaklaşık 2 aydır. Dökülmem tamamen durdu, fakat ön taraf çok seyreldi, biraz geç başladım minoxa. Birde haftada 1 avodart kullanıyorum, sizce sabah procapil akşam minox kullansam sorun olur mu?

proscarkullanıyorum

• Full Member

Virtüöz

• Hero Member
Ynt: Evocapil mi hairforte mi?
« Yanıtla #2 : 14 Mart 2022, 16:50:19 »
Hayır oran yükseldikçe daha iyi sonuç göremeyebilirsin.Bunların optimum oranları laboratuvarlarda hesaplanır ona göre belirlenir.Procapil fransız firma sederma tarafından test edilip makalesi yayınlanmış ilaç.Bu deneylerde %3 procapil oranında testler yapılmıştır.Aynı şekilde minoxidilinde optimum düzeyi %5 olarak belirlidir.Daha çok oran ters etki yapabilir.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

desastre

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 14 Mart 2022, 17:05:03 »
daha fazla icerik daha iyi sonuc getirirmi bilemiyorum ama en iyi etkinin %3 procapilde olduğunu okumuştum bir makalede.
sabah procapil gece minoxidil kullanabilirsin yapanlar vardı forumda. sonuçta ikisinin etken maddeleri farklı birisi bitkisel vitaminled enzimler diğeri kimyasal güçlü etki yaparlar umarım  |-onayisareti-|

proscarkullanıyorum

• Full Member
« Yanıtla #4 : 14 Mart 2022, 23:44:25 »
Hayır oran yükseldikçe daha iyi sonuç göremeyebilirsin.Bunların optimum oranları laboratuvarlarda hesaplanır ona göre belirlenir.Procapil fransız firma sederma tarafından test edilip makalesi yayınlanmış ilaç.Bu deneylerde %3 procapil oranında testler yapılmıştır.Aynı şekilde minoxidilinde optimum düzeyi %5 olarak belirlidir.Daha çok oran ters etki yapabilir.
Doğru söylüyorsun fakat %5 procapil zararlı olsa satılmazdı diye düşünüyorum. Ya da alan olmazdı, %5 olmasına rağmen alanlar var ve yıllardır kullanıyorlar yani ben de bilemedim ne yapsam ne etsem

proscarkullanıyorum

• Full Member
« Yanıtla #5 : 14 Mart 2022, 23:44:58 »
daha fazla icerik daha iyi sonuc getirirmi bilemiyorum ama en iyi etkinin %3 procapilde olduğunu okumuştum bir makalede.
sabah procapil gece minoxidil kullanabilirsin yapanlar vardı forumda. sonuçta ikisinin etken maddeleri farklı birisi bitkisel vitaminled enzimler diğeri kimyasal güçlü etki yaparlar umarım  |-onayisareti-|
Bakalım bir de ben deneyeyim umarım sonuçtan memnun kalırım :)

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 17 Haziran 2022, 20:31:46 »

Virtüöz bu yorumun hakkında fikrin değişti galiba. Sen de Evocapil alacaksın değil mi?

Sitelerine baktım. Ekim merkezleri için ayrı, eczaneler için ayrı ürün yapmışlar sanırım. Ben eczaneden almayı düşünüyorum

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 17 Haziran 2022, 20:51:57 »
Virtüöz bu yorumun hakkında fikrin değişti galiba. Sen de Evocapil alacaksın değil mi?

Sitelerine baktım. Ekim merkezleri için ayrı, eczaneler için ayrı ürün yapmışlar sanırım. Ben eczaneden almayı düşünüyorum

Yok hala aynı fakat piyasada %3 olarak sadece hair forte var sanırım.Onun hakkında da pek olumlu yorum yok.Sebebi ise firmanın reklamını yapan adam üçkağıtçı olması.Ürününden ne beklenir gerçekmidir değerler bilemezsin.Ben remolent plus ve evocapil kullanmıştım sadece.O yüzden %3 yerine %5'i mecburiyetten tercih etmek durumundayız.Ben ekim merkezinin önerdiği ürünün içerisinde procapil varsa onu alırım markasına bakmadan ha eğer böyle bir ürün yoksa eczaneden evocapil alınabilir tabi.Kullandığım süre boyunca bende işe yaramasada ekim sürecine destek olabileceğini düşünüyorum.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 17 Haziran 2022, 21:00:12 »
Yok hala aynı fakat piyasada %3 olarak sadece hair forte var sanırım.Onun hakkında da pek olumlu yorum yok.Sebebi ise firmanın reklamını yapan adam üçkağıtçı olması.Ürününden ne beklenir gerçekmidir değerler bilemezsin.Ben remolent plus ve evocapil kullanmıştım sadece.O yüzden %3 yerine %5'i mecburiyetten tercih etmek durumundayız.Ben ekim merkezinin önerdiği ürünün içerisinde procapil varsa onu alırım markasına bakmadan ha eğer böyle bir ürün yoksa eczaneden evocapil alınabilir tabi.Kullandığım süre boyunca bende işe yaramasada ekim sürecine destek olabileceğini düşünüyorum.

Evocapil'in Instagram sayfasında yazan siteye girdim. Site güzel. Eczane için ayrı, ekim merkezi için ayrı ürünler var. Güvenilir markaya benziyor. %5 tek bu yok işte geçen sen demiştin bir de Alopecia marka var

%3 olarak ben Hairforte dışında Avesin marka da kullanmıştım. Avesin'i de inceleyebilirsin

Neyaziyim

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 24 Haziran 2022, 20:09:47 »
Procapil olayini 1 sene kadar kullandım. Gercekten işe yaramıyor. Bana kalirsa procapil kullanacaginiza gunde 1 kere min kullanin daha iyi.

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 04 Temmuz 2022, 16:48:09 »
Sanırım ekim sürecinde tercihimi Avesin Sprey'den yana kullanacağım

Facebook Twitter Instagram