Gönderen Konu: Evocapil mi hairforte mi?  (Okunma sayısı 285 defa)

proscarkullanıyorum

• Jr. Member
  • **
Evocapil mi hairforte mi?
« : 13 Mart 2022, 22:47:16 »
Arkadaşlar evocapil içeriğinde %5 procapil içerirken hairforte’de %3 oranında procapil var. Siz hangisini önerirsiniz? %5 daha fazla diye daha fazla daha iyi etki görür müyüm? Birde ayrıca ekleyeyim. Hali hazırda minox kullanıyorum yaklaşık 2 aydır. Dökülmem tamamen durdu, fakat ön taraf çok seyreldi, biraz geç başladım minoxa. Birde haftada 1 avodart kullanıyorum, sizce sabah procapil akşam minox kullansam sorun olur mu?

proscarkullanıyorum

• Jr. Member
  • **

Virtüöz

• Hero Member
Ynt: Evocapil mi hairforte mi?
« Yanıtla #2 : 14 Mart 2022, 16:50:19 »
Hayır oran yükseldikçe daha iyi sonuç göremeyebilirsin.Bunların optimum oranları laboratuvarlarda hesaplanır ona göre belirlenir.Procapil fransız firma sederma tarafından test edilip makalesi yayınlanmış ilaç.Bu deneylerde %3 procapil oranında testler yapılmıştır.Aynı şekilde minoxidilinde optimum düzeyi %5 olarak belirlidir.Daha çok oran ters etki yapabilir.
Finasterid Proscar 1/4 - Günlük
EEOSE Serum - Gündüz ve Gece
Mimo Masaj Aleti - Günlük 15 dk
Dermaroller - Pzrt. ve Cuma
Bioxcin Sarımsaklı Şampuan - İki Günde Bir

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

desastre

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 14 Mart 2022, 17:05:03 »
daha fazla icerik daha iyi sonuc getirirmi bilemiyorum ama en iyi etkinin %3 procapilde olduğunu okumuştum bir makalede.
sabah procapil gece minoxidil kullanabilirsin yapanlar vardı forumda. sonuçta ikisinin etken maddeleri farklı birisi bitkisel vitaminled enzimler diğeri kimyasal güçlü etki yaparlar umarım  |-onayisareti-|

proscarkullanıyorum

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 14 Mart 2022, 23:44:25 »
Hayır oran yükseldikçe daha iyi sonuç göremeyebilirsin.Bunların optimum oranları laboratuvarlarda hesaplanır ona göre belirlenir.Procapil fransız firma sederma tarafından test edilip makalesi yayınlanmış ilaç.Bu deneylerde %3 procapil oranında testler yapılmıştır.Aynı şekilde minoxidilinde optimum düzeyi %5 olarak belirlidir.Daha çok oran ters etki yapabilir.
Doğru söylüyorsun fakat %5 procapil zararlı olsa satılmazdı diye düşünüyorum. Ya da alan olmazdı, %5 olmasına rağmen alanlar var ve yıllardır kullanıyorlar yani ben de bilemedim ne yapsam ne etsem

proscarkullanıyorum

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 14 Mart 2022, 23:44:58 »
daha fazla icerik daha iyi sonuc getirirmi bilemiyorum ama en iyi etkinin %3 procapilde olduğunu okumuştum bir makalede.
sabah procapil gece minoxidil kullanabilirsin yapanlar vardı forumda. sonuçta ikisinin etken maddeleri farklı birisi bitkisel vitaminled enzimler diğeri kimyasal güçlü etki yaparlar umarım  |-onayisareti-|
Bakalım bir de ben deneyeyim umarım sonuçtan memnun kalırım :)

Facebook Twitter Instagram