Gönderen Konu: Saç Ekimi Hakkında  (Okunma sayısı 395 defa)

EllerYukarı

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç Ekimi Hakkında
« : 09 Nisan 2022, 23:25:32 »
Merhabalar. Yaşım 30 ve saçlarım hala dökülmeye devam ediyor. Saç ektirmeyi düşünüyorum ama biraz daha dökülmesini beklemeli miyim?

Herhangi bir sorun olmazsa ektireceğim ama arka donör bölgesinde beyazlarda var bu ekimde sorun oluyor mu?

Ayrıca ekim öncesinde kullanmam gereken herhangi bir takviyeye ihtiyaç olmadığını belirtti merkezin biri.

Sorularım ve saçım hakkında değerli yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

EllerYukarı

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç Ekimi Hakkında
« Yanıtla #1 : 10 Nisan 2022, 04:21:46 »
@Hintell hocam yorumunuzu merakla bekliyorum.  :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 10 Nisan 2022, 20:54:47 »
Doner düzel kendi saçların var ama yer yer seyrekleşmede var dökülme var ama agrasif değil önden ortanın çnünemkar güzel bir ön çizgi ile çizgiği çok öne almadan alırsalar yakışmaz özellikle şakaklar güzel olur tabi senin kendi saçlarınıda koruman gerek.
Global Moderator

Anchar

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 11 Nisan 2022, 02:07:42 »
ön tarafa saç ekimi gerekiyor dostum onun harici orta ve tepeye ekim yaptırman gereksiz olur ayrıca yaş 30 olduğu için agresif dökülmen pek olmaz bundan sonra.
  • Ekim Tarihi: 05.04.2001
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Xpecia,minoxil

EllerYukarı

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 14 Nisan 2022, 00:45:41 »
Doner düzel kendi saçların var ama yer yer seyrekleşmede var dökülme var ama agrasif değil önden ortanın çnünemkar güzel bir ön çizgi ile çizgiği çok öne almadan alırsalar yakışmaz özellikle şakaklar güzel olur tabi senin kendi saçlarınıda koruman gerek.

Yorumlarınız için teşekkür ederim.

Kendi saçlarımı korumam için tavsiyeleriniz  nedir? Forumda genelde Finanserid kullanılıyor. Alıp kullanabilir miyim? Şampuanda Vichy Dercos kullanıyorum pek bi faydasını göremedim.

Normalde önden bakınca iç deri kısımlar görünmüyordu ancak 2-3 aydır müthiş bir dökülme oldu. Tepe büyük ihtimal üçgen şeklinde açılacak bu yüzden biraz daha beklemeli miyim? Saç ekimi mevcut tepedeki saçlarıma zarar verir mi acaba?

EllerYukarı

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 14 Nisan 2022, 00:47:29 »
ön tarafa saç ekimi gerekiyor dostum onun harici orta ve tepeye ekim yaptırman gereksiz olur ayrıca yaş 30 olduğu için agresif dökülmen pek olmaz bundan sonra.

Öne ektiririm hocam ama üstler açılıyor. Kötü bir görüntü olur gibi. Hala çok dökülüyor..

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 14 Nisan 2022, 01:05:52 »
 ektir.finasteridde kullabilirsin isteğine bağlı yan etki gormezsen devam et.genetik dokulmede dokulme değil ufalma minyaturleşme soz konusudur.dokulenin yerine aynı buyuklukte cahimde saç gelsin o zaman sorun yok ama daha ufağı cılızı geliyorsa sorun vardır.ekimle halledersin.iyi saçın hallolur
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 14 Nisan 2022, 01:11:49 »
Yorumlarınız için teşekkür ederim.

Kendi saçlarımı korumam için tavsiyeleriniz  nedir? Forumda genelde Finanserid kullanılıyor. Alıp kullanabilir miyim? Şampuanda Vichy Dercos kullanıyorum pek bi faydasını göremedim.

Normalde önden bakınca iç deri kısımlar görünmüyordu ancak 2-3 aydır müthiş bir dökülme oldu. Tepe büyük ihtimal üçgen şeklinde açılacak bu yüzden biraz daha beklemeli miyim? Saç ekimi mevcut tepedeki saçlarıma zarar verir mi acaba?

Şimdilik sadece ön ve gerisine ekim yaptırın
Tepe bölgesine girmeyin orwyı finasterid kullanıcaksınız toparlar finasterid
Finasterid i araştırın eczaneden alabilirsiniz
Şanpuan güzel saçlarınız dökülme durumunda olduğu için fayda göremezsiniz zarar vermesin yeter
Global Moderator

EllerYukarı

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 14 Nisan 2022, 01:18:06 »
Finanserid 5mg alıp 4’e bölerek günde 1 kullanıyoruz değil mi?

Ekstra Solgar Biotin 5000 de kullanabilir miyim?

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 14 Nisan 2022, 01:31:07 »
 youtubeye finasterid yaz orda bolme falan çıkar.parcaları kapalı bir kapta sakla.biotine gerek yok bence.sadece ekimlede işini halledersin ama yan etki olmazsa finasteridlede daha sağlam iş çıkar.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram