Gönderen Konu: 13.04.2022 Maya estetik 3400 greft yas 37  (Okunma sayısı 490 defa)

IrishUk

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
13.04.2022 Maya estetik 3400 greft yas 37
« : 16 Nisan 2022, 15:19:25 »
Herkese merhaba,

Geçtigimiz carsamba gayrettepe maya estetikte 3400 greft ekimi yapildi. 2. Ekimim bu. 10 sene once cok basarisiz bir operasyon geçirmiştim.
Maya estetikte daha once abim sac ekimi oldugu icin ve onunki oldukca basarili bir ekim oldugu icin onun referansiyla gittim. O dhi yaptirdi ben ilkinde oldugu gibi fue. Yalniz maya klinik cok temiz ve kaliteli biryer. Ekimi yapan calisanlardan, kanal acan mehtap hanima ve surekli kontrol eden doktorlarina kadar gercekten islerini son derece ciddiyetle yapiyorlar. Ekilenler ne derece tutar yada nasil bir sonuc olur bekleyip gorecegim ama ilk izlenim benim icin gercekten cok iyiydi ve fiyat olarakda 10 bin tl gibi bir ucret odedimki burada 3000 euro lari ve muameleleri duyunca gercekten bir kez daha ne kadar iyi bir yer tercih ettigimi anladim. Tam bir f/p yeri bana sorarsaniz.
Fakat benim anlamadigim diger sac ekim resimlerine baktigimda diger arkadaslarin ekim yerlerinde boyle muma benzeyen yapilar var ufak ufak. Benimkinde oyle bisey yok. Bunun anlami nedir ?

Degerli yorumlarinizi alabilir miyim ?

Facebook Twitter Instagram