Gönderen Konu: (İBRAHİM ERAYHAN)BURSA BURTOM KONUR HST. SİMETRİ TASARIM HATASI YARDIM  (Okunma sayısı 12656 defa)

Batuhan145396

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar Bursa Burtom Konur Cerrahi Tıp Hastsnesinde Ekim yapıldı yapıldı fakat ortada söyle kafamı bozan durum yaşadım aşağıya fotografları atıcam öncesi sonrası şimdi ilk gördüğünüz fotograf çizgiyle belirtilmiş olup telefonda görüştüğümde 4 bin 4500 greft maksimumda 5000 bin 6000 bin zorlarız dedi ibrahim erayhan tamam deyip anlaştım 1 ay sonrasına 22 nisana gün gelip çattı tabi bu süreçte bi ara vazgeçicektim ekimden teredütte kalmıştım açıkcası youtube videolardan izlemiştim ekim yapılan kişileri gördüm ve karar verip gidip onda oldum.
Maximum greft diye anlaştık fakat ekim sırasında anestesi bittikten sonra alım yaparken diye hatırlıyorum o esneda bana gelip saç similasyonunu gösterdi bunu sana bahsetmiştim ve bende ona bana öyle bişey konuşmamıştık  hocam dedim.Biliyorum dövme gibi bişey o dedim.
Döner bölgene bundan yaptırabilirmisin diye sordu bana bende nerde burdamı yapılıyo diyo sordum aptal gibi niye öyle bişey yaptıysam istanbulda yapılıyo dedi kendisi sonra tamam diyince giti kafam gidikti daha dogrusu zaten.
İbrahim Erayhan bunu dedikten aklım bi soru işareti oluştu 10dk sonra donör bölgeden alım yapan kişiye sordugumda ibrahim hocayla böyle bişey konuşmamıştım dönor bölgem kötümü olcak diye söylenmeye başladım hemşire ibrahim hocayı çağırıdı o sıra kökleri alan kişiyle konusıyodum o sıra kendisi geldi hocam biz sizinle böyle konuşmamıştık ben buraya size güvenip geldiğim için ve onun kendisinin sözde kullandığı makyajlı fue tekniği için buraya geldim dedim ibrahim hocaya oda yok problem olmayacak dedi bende tamam hocam dedim giderken alım yapan kişiye similasyon yaptırmayacak şekilde yapın dedi ama sinirim dinmemişti hala içim içimi yiyodu bi ara kalkıp iptal ettirecektim fakat artık girmiştim bu işe.
Kendisi dönor bölgeden alım yapıldıgında çabuk toparlıyor ve belli olmuyordu öyle bi teknik geliştirdiğini söylemişti vidyolardada bahsediyodu ve bahsettiği dönor bölgeden yaptıgı makyajlı fue tekniğiyle belli olmuyordu bayağı youtube vidyoları var.
Bana öyle dediği için ekim sırasında aklımda soru işareti var halada var daha bandajı çıkarmadım 2 gün oldu.
Tüm metni okuyup öyle yorumlarını bekliyorum arkadaşlar.
Sözde birde 6400 greft dendi bakın bakalım tecrübeli arkaşlar inşallah kötü bir sonuçla karşılamam.
Birde sol taraf daha uzuyo ve yukarda ekilmiş sağ ise daha kısa ve önde 1 cm lik fark var belli oluyo.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ynt: SAÇ EKİMI BURSA BURTOM KONUR CERRAHİ TIP HASTANESİ
« Yanıtla #1 : 24 Nisan 2022, 03:31:08 »
Hayırlı olsun dostum.
Yazdıklarını okudum.

Doğru dururken birden simülasyona konusuna geçmesi çok garip.

Belki ilerde vertexe bir ekim daha yaptırırsın da donör kalmazsa diye öyle söylemiştir diye hüsn-i zan ediyorum.

Neyse ekime geçelim. Ekim öncesi donörü göremedim dostum. Bir değerlendirme yapamıyorum.

Ekim ikiye bölünüp ilk ön sonra arka kapansa idi daha iyi olurdu. Planlama biraz garip. Hintell abi detaylı bahseder diye düşünüyorum.

Onun dışında burada 6400 greft var mıdır bilemiyorum. Bana 4000-4200 gibi geldi ama elbette bu bir tahmin.

Çıkarsa inşallah mutlu olursun. Takipteyim.

Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Batuhan145396

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 24 Nisan 2022, 03:35:57 »
Hayırlı olsun dostum.
Yazdıklarını okudum.

Doğru dururken birden simülasyona konusuna geçmesi çok garip.

Belki ilerde vertexe bir ekim daha yaptırırsın da donör kalmazsa diye öyle söylemiştir diye hüsn-i zan ediyorum.

Neyse ekime geçelim. Ekim öncesi donörü göremedim dostum. Bir değerlendirme yapamıyorum.

Ekim ikiye bölünüp ilk ön sonra arka kapansa idi daha iyi olurdu. Planlama biraz garip. Hintell abi detaylı bahseder diye düşünüyorum.

Onun dışında burada 6400 greft var mıdır bilemiyorum. Bana 4000-4200 gibi geldi ama elbette bu bir tahmin.

Çıkarsa inşallah mutlu olursun. Takipteyim.

Teşekkür ederim dostum değerli yorumun için simalasyon konusu işin acayip tarafı zaten masada yatarken arka tarafı orta bölgesi kel olan simalasyonlu fotoğraf göstermesi bundan bahsetmişmiydim sana demedi 2 ciye çağırdıgımda bu konuyu konuştuk sonra dedim hocam donör bölgeyi fazla yormayalım yaptırmıcam öyle işlem giderkende alım yapana similasyon gölgelendirme yapılmıcak şekilde yapın demesi bakalım ne olcak açtığımda dönor bölgeyi her gün atıcam.
« Son Düzenleme: 24 Nisan 2022, 03:56:05 Gönderen: Batuhan145396 »

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #3 : 24 Nisan 2022, 04:06:46 »
Anlıyorum dostum. Umarım bir sıkıntı yaşamazsın.

Yüzün gayet estetik. Saçlar da çıkarsa çok yakışıklı olursun. Bekleyelim bakalım.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

haydibreewolf

• Full Member
Ynt: (İBRAHİM ERAYHAN)BURSA BURTOM KONUR CERRAHİ TIP HASTANESİ
« Yanıtla #4 : 25 Nisan 2022, 23:35:28 »
İbrahim beyi takip ediyodum donör bölgede böyle bi olaya girmesi bi tık hoş olmamış..

Ali Kemal

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 26 Nisan 2022, 01:34:51 »
Çok acaip işler enterasan cidden.

Batuhan145396

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 26 Nisan 2022, 02:02:30 »
İbrahim beyi takip ediyodum donör bölgede böyle bi olaya girmesi bi tık hoş olmamış..
Birde söyle bi olay da var fotoğrafı atıcam simetri hatası yapmış sol taraf sağ tarafa bakarak 1 cm daha yukarda ve uzun gidiyo amına kodumun yerinde okadar para ver yapılan işe bak iyicene kafam beynim bozuldu gidip bi jarjör mermi boşaltasım var.
Nasıl olacak donör bölgem inşallah iyidir.
« Son Düzenleme: 26 Nisan 2022, 03:47:36 Gönderen: Batuhan145396 »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 26 Nisan 2022, 03:16:39 »
Son eklenen resimler açılmıyor tekrar yükleyin.
Global Moderator

Batuhan145396

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 26 Nisan 2022, 04:03:50 »
Son eklenen resimler açılmıyor tekrar yükleyin.
Görmüşün abi saolasın bunla ilgili bi tane daha açtım konu yeni ama gözükmüyo şuan nedense gözüküyodu şimdi gözükmüyo daha detaylı ve resimleride eklemiştim insanlar mağdur olmasın cidden inssnın psikolojisi çok kötü etkileniyo bi umutla gidip böyle biçimsiz yapılması çok kötü bi hissiyat veriyo insana.
Sol daha uzuyo ve 1 cm yukarı dogru ekilmiş sağ taraf daha kısa 1cm aşağıda ekilmiş.
Donör bölgeyide attım ayrıyrttren iletişime geçicem abi seninle.

Karakutu

• Hero Member
Dostum hayırlı olsun ekimin. Alan çok geniş. Donör fena değilmiş. Vertexde medikal destekle güçlenecek durumda. Bana göre vertexe ekime gerek yok güçlendiği taktirde kapatıcı olur o bölgeyi. Simetri eğriliği ben göremiyorum resimlere göre. Ön çizgin fena değil aslında. Ama ekim sık değil alana göre. Mantıklı olanı iki ekimmis ama geçti artık. Ekilenler çıkan dan sonra memnun kalmazsan bir sıklaştırma daha yaptırırsın.

Moralini bu kadar bozmana gerek ilk önce dua et ekilenler fire vermeden çıksın. Eğer dediğin gibi simetri hatası varsa sıklaştırma ekimi yaptırırsan 1 cm
diğer tarafı aşağı çektirirsin. Dediğim gibi moralini fazla bozacak bir durum yok. Kök sayısı tahminim 4500 gibi. Belki denilen sayıda doğrudur çünkü alan baya geniş. 

Halil Ku?çu

• Yeni üye
  • *
İbrahim Erayhan da ekim yaptırıp memnun kalmayan var mı

burak88

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
dostum simetrisi iyi görünüyor ödem vardir daha biraz geç iniyor bence sonuç güzel olacak.

Halil Ku?çu

• Yeni üye
  • *
Benim araştırmalarımda İbrahim Erayhan ile ilgili hiçbir şikayet görmemiştim. Ancak ilk kez bir kişi similasyon konusunu gündeme getirdi. Bana da İbrahim bey similasyon dan bahsetti. Ben kesinlikle istemediğimi belirttim. Tamam dedi. Bakalım 27 mayıs ekim günümüz. İnşallah başarılı olur.

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Yüklediğin resimler açılmıyor farklı format
Ekran resimlerini al öyle yükle hocam

Lev Nikolayeviç

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhabalar, İbrahim Bey'i ben de takip ediyorum. Öncelikle ekiminiz ekilen alana göre düzgün duruyor, greft sayısına gelirsek , ekimlerinde bilerek fazla söylüyor gibi geliyor bana her ekimde 6-7-8 binlerden bahsediyor çünkü ve bu ekilen alanda dediğiniz gibi 6000 üzeri greft gibi durmuyor. Simülasyon olayına gelirsek de ekim esnasında öneride bulunmuştur diye düşünüyorum. Sonuç olarak güzel bir ekime benziyor canınızı sıkmayın. ben de temmuz ayında ekim yapmayı düşünüyorum, İbrahim Bey'de seçeneklerim arasında var,sürecinizi yakından takip edeceğim..

Facebook Twitter Instagram