Gönderen Konu: Sac ekimim doğal degil ,düzeltme arayisindayim yardım  (Okunma sayısı 1420 defa)

TC Osman I. Akçay

• Yeni üye
  • *
Herkese iyi günler yaklaşık 2 yıl önce Osmaniye Kadirlide Gokhan turanlioglu saç ekim merkezinde saç ektirdim saçların yönü hiç doğal degil. Dik ve  çok belirgin. Özellikle köseler. Bu durumdan aşırı rahatsızım. Ekim merkezine dogal olmadigiyla ilgili uc dort defa gittim . Ama gayet  dogal sana oyle geliyor  gibi aciklamalar yapti ve ordan sogudum.Saçların tekrar alinip duzeltilebilinirligiyle ilgili yazılar okudum tecrübeli kişilerden yardım beklemekteyim. Saç ettirmeden önceki halimi ve ektirdikten sonraki halimi ekte atıyorum.

sac1991

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Sac ekimim doğal degil ,düzeltme arayisindayim yardım
« Yanıtla #1 : 25 Nisan 2022, 13:07:29 »
Hocam nal gibi masallah sacin cikmis, gelismis. Evet dogal durmuyor ama sen o klinige giderken bunu ongormeliydin. Cok kafaya takiyorsan bildigim kadariyla koseler alinabilir. Benim sahsi tavsiyem gur saclarinin tadini cikar, detaylara cok takilma. Dilersen İstanbul’da bu forumda cokca konusu acilan, islerini takip edebilecegin kliniklerde kose bolgelerini alabilirler. One bir sira ekim daha yapilmasi dogalliga pek katki saglamayabilir. Fazlaca onde planlanmis cunku on cizgin.

Cemil Aydın

• Full Member
« Yanıtla #2 : 25 Nisan 2022, 13:17:17 »
Evet doğal durmuyor Ekim kendini belli ediyor. Sıklığı aşırı iyi diyemem  fena değil ama Ekim oldugu belli.

TC Osman I. Akçay

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 25 Nisan 2022, 13:25:35 »
Hocam nal gibi masallah sacin cikmis, gelismis. Evet dogal durmuyor ama sen o klinige giderken bunu ongormeliydin. Cok kafaya takiyorsan bildigim kadariyla koseler alinabilir. Benim sahsi tavsiyem gur saclarinin tadini cikar, detaylara cok takilma. Dilersen İstanbul’da bu forumda cokca konusu acilan, islerini takip edebilecegin kliniklerde kose bolgelerini alabilirler. One bir sira ekim daha yapilmasi dogalliga pek katki saglamayabilir. Fazlaca onde planlanmis cunku on cizgin.
hocam köşelerde ziyade komple revizyon düşünüyorum kısa saçta çok rahatsız ediyor on cizgim çünkü

halu80

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 25 Nisan 2022, 20:39:28 »
Türkiyede mi yaşıyorsun? Öyleyse Antalya da Hakan Doğanay’a git derim. Istanbul da Özlem Biçer var, birde onunla görüş. Aldırmayı düşünüyorsan en iyi adres Hakan Doğanay Türkiyede.

Malesef Türkiyede iki üç yer hariç, hiçbiri doğal ekim yapmıyor. Bu forumda çok övünelen bir yerde ektirdim, hayatımın içine etti resmen.

Sen Hakan Doğanayla görüş, forumda da örnekleri var, bir bak derim.

TC Osman I. Akçay

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 25 Nisan 2022, 21:07:20 »
Türkiyede mi yaşıyorsun? Öyleyse Antalya da Hakan Doğanay’a git derim. Istanbul da Özlem Biçer var, birde onunla görüş. Aldırmayı düşünüyorsan en iyi adres Hakan Doğanay Türkiyede.

Malesef Türkiyede iki üç yer hariç, hiçbiri doğal ekim yapmıyor. Bu forumda çok övünelen bir yerde ektirdim, hayatımın içine etti resmen.

Sen Hakan Doğanayla görüş, forumda da örnekleri var, bir bak derim.
Bugün whatshapttan  konuştum hocam tek seansta 100 greft max alım yapabileceklerini bu işlemin 3 ve daha fazla seans surebilecegini söyledi bu şartlarda çok astronomik rakamlar cikiyor fiyat olarak üstelik %20 %30 düzelme olur dedi scar izi kalabileceğinden de bahsetti , bana ekilen 3100 greft diye biliyorum nasıl olacak bilmiyorum psikolojik olarak yıprandım...Diğer dediğiniz yeri araştırmadim ama artık tek kursunum var tekrar olumsuz olursa moralmen cokerim

Ali Kemal

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 26 Nisan 2022, 01:41:06 »
Çizgi bir tık aşağıdan çekilerek tekli greftler kullanılarak ve hafif zikzaglı bir şekilde ekim yapılırsa bu sorundan kurtulursun boşuna grefleri söktürmekle falan uğraşma bence.

TC Osman I. Akçay

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 26 Nisan 2022, 17:09:15 »
Zaten çok aşağıda saçlar daha nereye ekim yapılacak ki

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 26 Nisan 2022, 17:12:28 »
İştr saç çizgisinin ve saç yönlerinin önemini bu vaka da herkes anlasın.

Ya ne olacak bütün çizgiler aynı diyen bu işten anlamayan estetik zekası olmayan arkadaşlar bu örnekle durumu daha iyi kavraya bilir.

O pahalı bu pahalı saç ekimine o kadar para mı verilir vs.

Vereceksin ya da bu işleme girmeyeceksin.

Forumdaki sonuçları beğenilen bütçeye göre en doğru işi yapan merkezi seçiçeksin.

Ön çizgi ve saç yönleri bunlar insanı güzelde yapar çok kötüde.

Saçı kullanmadan bunun ne kadar kötü bir durum olduğunu resimlerden anlayamazsınız.

Saç çıkması önemli değil doğal olması önemli.

Geçmiş olsum ön çizgi bir tık ileri alınmalı ancak düzelir ama alınacak durumdamı onu bu resimlerden anlamak zor dicem ama çizgin aşşağıds duruyor pek öyle bir şansında yok.

Sökülüp ekrar bir ekim gerekli bunu da ancak en iyi koray erdoğan yapar uğraşırsa
O da bütçe meselesi. Hakan doğanay ile de bir görüşün
Global Moderator

baldman

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 26 Nisan 2022, 18:58:28 »
bu kadar düz bir hat üzerinde iple çizer gibi nasıl dümdüz ektiler saçları inanılır gibi değil.
umarım bir düzeltme ekimi ile hallolur sorunun kardeşim.

TC Osman I. Akçay

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 26 Nisan 2022, 21:48:40 »
bu kadar düz bir hat üzerinde iple çizer gibi nasıl dümdüz ektiler saçları inanılır gibi değil.
umarım bir düzeltme ekimi ile hallolur sorunun kardeşim.
inşallah öyle bir şey olur psikoloji çok olumsuz etkiliyor bu durum gören herkes ekim mi diyor

sac1991

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 27 Nisan 2022, 03:51:23 »
 Moralini bozma kardesim. Cabuk ve basitce hallolucak birsey degil ama imkansiz degil. Biraz telefon trafigi, butce ve bir donem sabra ihtiyacin olacak. İnsanlarin yorumuna kulak asma cevrendeki, ben kose bolgeleri orjinal kafamdaki gibi sivri/girintili yaptirdim. Bana da herkes sendeki gibi keske koseleri yuvarlatsaydin diyor, sonra firca gibi saclarini elleyim benimde baya seyreldi ya diyorlar. İnsanlari memnun edecek degiliz, sen kendi icin rahat olacak sekilde adimlar at sacinla ilgili, on cizgiye bulunabilecek teklilerle ince bir sira, on cizgi arkasina DHI’yla siklastirma. Kose bolgeleri de biraz alabilirlerse cok goze batmayacak scar izleriyle 1 sene sonra icin daha rahat olabilir.

Sportmen 777

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #12 : 27 Nisan 2022, 11:18:35 »
Kelliğin de bir güzelliği var diyorum böyle ekimleri görünce. Eminim Ekimden önceki haline dönmek istersin.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #13 : 27 Nisan 2022, 13:19:04 »
Kelliğin de bir güzelliği var diyorum böyle ekimleri görünce. Eminim Ekimden önceki haline dönmek istersin.
O kadar da değil dostum  ;D
Şimdi isterse öne yatırır ön çizgisi gözükmez.
Ama kellikte öne yatıracak saç bile yok.
Insanlar kellik hakkında espiri falan yapıyor.
Hoş olmayan durumlar.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Sportmen 777

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 27 Nisan 2022, 15:57:59 »
Ben doğal durmayan Ekim olduğu bariz belli saç nakli yerine doğal kel adamın psikolojisinin daha iyi olduğunu söylemeye caliştım. Bu arkadaşın durumu Orta kötü neler var neler. Çim adamlar mesela..

Facebook Twitter Instagram