Gönderen Konu: Emphaır Ankara-Saç Ekimi Süreç-Lütfen Fikir ve Düşünce.. EKİM TARİHİ 20.04.2022  (Okunma sayısı 2357 defa)

BAD BOY

• Yeni üye
  • *
Emphaır ankara da 20.04.2022 tarihi ile bir saç ekim işlemi gerçekleştirdim. 3413 Greft alındığı iletildi, şakaklarımda ve alnımdaki açıklıkların giderilmesi talebinde bulundum. İşleme ait gün gün resimlerimi siz arkadaşlarımla paylaşıyorum, bugün itibarı ile kafamda kısmi bi bölgede tahriş ve kızarık bir bölge farkettim, Klinikle iletişime geçtiğimde ilk önce sorun görünmediğini söylediler fakat sonrasında yarın kontrole çağırdılar. Operasyon öncesi ve operasyon sonrası  3.gününden bugüne dek olan süreci fotoğraflarla sırasıyla atıyorum. Düşünce ve fikirlerinizi paylaşırsanız çok müteşekkir olurum.

BAD BOY

• Yeni üye
  • *
Ynt: Saç Ekimi Süreç-ütfen Yardımcı Olun Arkadaşlar
« Yanıtla #1 : 27 Nisan 2022, 19:48:55 »
sırası ile devam ediyor 5 ve 6. günler

BAD BOY

• Yeni üye
  • *
Ynt: Saç Ekimi Süreç-ütfen Yardımcı Olun Arkadaşlar
« Yanıtla #2 : 27 Nisan 2022, 19:51:19 »
6 ve 7. günler. Bu kızarıklık hususu beni aşırı tedirgin etti, klinik önce birşey olmadığını tahriş ettiğimi iletti fakat sonrasında arayıp yarın için randevu oluşturdu ve taktir edersiniz ki bu durum beni hem çok üzdü hem de ürküttü. Değerli fikirlerinizi bekliyorum
« Son Düzenleme: 28 Nisan 2022, 01:09:39 Gönderen: BAD BOY »

Dr.hair

• Hero Member
Ynt: Emphaır Ankara-Saç Ekimi Süreç-Lütfen Fikir ve Düşünce..
« Yanıtla #3 : 27 Nisan 2022, 21:33:57 »
Ekiminiz hayırlı olsun. Sıklık ve kök alımı gayet temiz ve güzel görünüyor . Kızarık olan yerde yüzeysel nekroz olmuş . Ekilenlerin bir kısmı o bölge de çıkmaya bilir . Küçük bir yer gibi görünüyor . Sonrasında revizyon yapılır .

BAD BOY

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 27 Nisan 2022, 22:13:28 »
Ekiminiz hayırlı olsun. Sıklık ve kök alımı gayet temiz ve güzel görünüyor . Kızarık olan yerde yüzeysel nekroz olmuş . Ekilenlerin bir kısmı o bölge de çıkmaya bilir . Küçük bir yer gibi görünüyor . Sonrasında revizyon yapılır .

Hocam yorumunuz için çok teşekkür ederim lakin klinik aşırı derecede moralimi bozdu, bugün önce normal dediler 5 dk sonra oraya dokunmayın kremi kullanın dediler ve yine 5 dk sonra arayıp yarın gelmemi istediler. Nekroz olabileceğinden şüphelendiğimde hayır böyle birşey söz konusu değil o eskidendi tarzında birşeyler söylediler ama anlıyorum ki saç ektirdiğime değmeyecek inanılmaz moralim bozuk keşke hiç bulaşmasaydım bu işe bundan sonra ne olucak nasıl olucak bilmiyorum. Yarın kliniğe davet ettiler ama daha bugünden nekroz değil dediklerine göre yarında kabul etmicekler gelişmeleri yazacağım. Keşke hiç bulaşmasaydım bu işe...  :( :( :(

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 27 Nisan 2022, 22:20:40 »
Saç ekiminiz hayırlı olsun açıkcası saç ekimi ve planlamalarını hiç beğenmediğim bir merkez
Ön çizginiz daha iyi ve estetik olabilirmiş bu konuda merkezi eleştirmek zorundayım çünkü hiç estetik anlamda bir düzelme göstermiyor saç ekimlerinde.
Umarım siz memnun kalırsınız.

Nasıl araştırıp karar verdiniz bu merkeze?
Global Moderator

BAD BOY

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 27 Nisan 2022, 22:48:48 »
Saç ekiminiz hayırlı olsun açıkcası saç ekimi ve planlamalarını hiç beğenmediğim bir merkez
Ön çizginiz daha iyi ve estetik olabilirmiş bu konuda merkezi eleştirmek zorundayım çünkü hiç estetik anlamda bir düzelme göstermiyor saç ekimlerinde.
Umarım siz memnun kalırsınız.

Nasıl araştırıp karar verdiniz bu merkeze?

Abim çok şükür ya senin düşünceni öyle merak ediyorum ki çok bozuk psikolojim kurban olayım bir yorum fikir sun . Bu merkezi nasıl bulduğuma gelirsek Daha önce burada ektiren bir ağabeyimiz vardı saçlar tam da benim gibiydi ekim işlemi ve süreci çok iyi geçti ve sonuçta inanılmaz güzeldi. Açıkçası hem o örneği gördüm hem de Acıbadem adına güvendim ben. Büyük kısım ACIBADEM ismine güvendiğimdendi. Ücret söylemeyim ayıp olmasın fakat şuan 1-2 ekstrem klinik hariç her yerde en kralını ektirebilecek bir ücret ödedim. 2 arkadaş gittik onda herhangi sorun sıkıntı olmadı. Ama benim ekim işte görüldüğü gibi. Benim psikolojim bozuldu bu ''nekroz'' lafından keşke hiç bulaşmasaydım ben nerden bileyim böyle olacağını. Lütfen ekimimi inceleyip düşünce ve fikirlerini söyler misin abim, bu kızarıklık nasıl peyda oldu ne oldu anlamadım. Tahriş dediler ama yarın kliniğe çağırdılar inanılmaz endişeliyim. Süreç ilerledikçe her daim yazacağım sizlerle paylaşım yapmaya ihtiyacım var.

BAD BOY

• Yeni üye
  • *
Yorum yok mu  uyku girmiyor gözüme ben bir daha ek bir operasyon v.s. yaptıramam ziyadesiyle pişmanım bu meşakkati çekecek gücü bulamıyorum kendimde malesef

Ankaralı

• Sr. Member
[quotee author=BAD BOY link=topic=26729.msg505892#msg505892 date=1651097808]
Yorum yok mu  uyku girmiyor gözüme ben bir daha ek bir operasyon v.s. yaptıramam ziyadesiyle pişmanım bu meşakkati çekecek gücü bulamıyorum kendimde malesef
[/quote]
Hele  bir git  abi baksınlar.

emekli kel

• Hero Member
 on çizgi daha estetik olabilir.nekrozdan pek anlamıyorum tahriş olmuş.baktın orası çıkmadı saçları kestirmeden ektirirsin oraya.o kadar vahim bişi yok
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Hele yarın olsun bize haber ver.
Merak ettik bizler de.
Şimdi ne desek boş çünkü bilmiyoruz dostum.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

BAD BOY

• Yeni üye
  • *
on çizgi daha estetik olabilir.nekrozdan pek anlamıyorum tahriş olmuş.baktın orası çıkmadı saçları kestirmeden ektirirsin oraya.o kadar vahim bişi yok

Nekroz konusu beni inanılmaz endişelendiriyor, nedir ne değildir yüzeysel olursa ne olur normal olursa ne hiçbir şeye vakıf değilim cevaplarınız çok önemli benim için, teşekkür ederim.

BAD BOY

• Yeni üye
  • *
Hele yarın olsun bize haber ver.
Merak ettik bizler de.
Şimdi ne desek boş çünkü bilmiyoruz dostum.

Resimleri klinik yetkilisine gün gün yıkama sonrası atıyorum, bugüne dek sorun yok devam daha baskı uygulayarak yıkayın dendi, biraz pimpirikliyim ben doğru dürüst ovalayamıyorum bile fakat bugün resmi atınca kızarıklığı gösterince önce sorun yok dediler, sonra oraya dokundurmadan yıkama yapın dediler sonra kremi stafine adlı kremi oraya sürün dediler sonra da arayıp ısrarla yarın için kliniğe davet ettiler. Haliyle zaten yapı itibarıyla stresli ve pimpirikli biri olduğum için akşam 5 den beri pc de araştırmalar yapıyorum. Sizlerin deneyimi düşünüldüğünde görüşleriniz önerileriniz ve fikirleriniz önemli. Çok teşekkürler

emekli kel

• Hero Member
 nekroz konusunda pek bilgili olmama rağmen siteden gorduğum nekroz resimleri bolge kararıyor iyice boyle olmuyor.birbirine girip orası kabuk yapıyor.kıl ölü hucre 2 cm altta.ilk 72 saat carpma kanama olmadıysa birde nekroz yoksa sorun yok.sitedeki nekrozlara benzemiyor biraz aşağıda kalmış orası çökme yasamış gibi .hucre onemli deri ustu nekroz olmadıkça onemi yok bence.nekrozlara krem onerdiklerini okumadım hiç.yağ dokusu enjekte edeerler nekrozlara oda pek işe yaramaz.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

BAD BOY

• Yeni üye
  • *
nekroz konusunda pek bilgili olmama rağmen siteden gorduğum nekroz resimleri bolge kararıyor iyice boyle olmuyor.birbirine girip orası kabuk yapıyor.kıl ölü hucre 2 cm altta.ilk 72 saat carpma kanama olmadıysa birde nekroz yoksa sorun yok.sitedeki nekrozlara benzemiyor biraz aşağıda kalmış orası çökme yasamış gibi .hucre onemli deri ustu nekroz olmadıkça onemi yok bence.nekrozlara krem onerdiklerini okumadım hiç.yağ dokusu enjekte edeerler nekrozlara oda pek işe yaramaz.

Çok ama çok teşekkür ederim.

Facebook Twitter Instagram