Gönderen Konu: Bir kız bunu derse!!!  (Okunma sayısı 2933 defa)

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Bir kız bunu derse!!!
« Yanıtla #30 : 05 Mayıs 2022, 22:04:21 »
 aklıma seytanlık geldi .bana bir kız teklif etse tipten beğenmesem hemen güzelsin her erkek ister ama sorunlarım var o açıdan olmaz falan derim savustururum basımdan.sanada yakışıklısın demiş saç sorunundan sonra seni yakışıklı bulmuuyorsa ondan uzaklaşıyor olmasın

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #31 : 05 Mayıs 2022, 22:37:11 »
aklıma seytanlık geldi .bana bir kız teklif etse tipten beğenmesem hemen güzelsin her erkek ister ama sorunlarım var o açıdan olmaz falan derim savustururum basımdan.sanada yakışıklısın demiş saç sorunundan sonra seni yakışıklı bulmuuyorsa ondan uzaklaşıyor olmasın
okadar yakışıklı değilim yakışıyorduk ikimizde abi saç dediğin kısmı anlamadım

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #32 : 05 Mayıs 2022, 22:41:46 »
Bugün yazdı bana Musti diye mesaj atmış efendim dedim napion felan dedi antrenmana gidiyorum sen dedim dusmanmiyiz be dedi yok ne düşmanlığı dedim birseymi sorucaksin dedim hayır dedi arkadaş degilmiyiz dedi ondan yazmış yani nende dedimki bir sorum var dürüst ol lütfen flortun olduğunu düşünüyorum dedim hayır hayatımda kimseyi istemiyorum dedi anladım dediğin gibidir dedim sonrada evet öyle iyi akşamlar o halde yazdı bende eski sevgiliden arkadaş olmaz dedim tamam yazdı iyi geceler yazdım oda iyi geceler sonra bitti iyimi yaptım kötümü bilmiyorum

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #33 : 05 Mayıs 2022, 22:47:00 »
Onu bunu birak saadete gel kelmisin? .....
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #34 : 05 Mayıs 2022, 22:53:45 »
Onu bunu birak saadete gel kelmisin? .....
hayır yanlardan gıdık sadece ama herkes yakıştığını söylüyor yani saçla pek alakası yok tip olarak benim eski kızdan iyiydim ama evlilik istiyordum oda olmadı :/

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #35 : 05 Mayıs 2022, 23:06:18 »
 saç konusu yakışıklısında saçlarda açılma oldu yakışıklılığın azaldıda ondanmı uzaklaştı senden dedim ama saçların açık değilmiş.ee niye yazmış madem ilgisi yok dus peşime yapmış yememişin oda dus peşime yapıo 50 kere yaptılar bana.iş bir yerden arıza yapınca falso çakınca hep bir daha boyle saçma sapan gidiyor bak hayatıma isteyen varsa gelir seni
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #36 : 05 Mayıs 2022, 23:13:31 »
 gencken bende diyordum ileride taktığımız şelere gulucez gecicez ama genc takıyoruz işte diyordum.o zaman takılıyor kafaya zaman ilaç oluyor şimdi gülüp geciom 42 yasındayım genc olsam gene takarım saçma sapan 5 para etmicek insanlara.
« Son Düzenleme: 05 Mayıs 2022, 23:26:54 Gönderen: emekli kel »
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #37 : 06 Mayıs 2022, 04:11:15 »
ah ulen keske tekrar 24 olsamda trip yapsa bu kizlar bana , aninda elenirdi

genc kardesim , evet sevmis baglanmis hersey olabilirsin ama degmez cünkü bir sokak ileride daha güzeli daha karekterlisi seni bekliyor ...

Ankaralı

• Sr. Member
« Yanıtla #38 : 06 Mayıs 2022, 18:36:56 »
hayır yanlardan gıdık sadece ama herkes yakıştığını söylüyor yani saçla pek alakası yok tip olarak benim eski kızdan iyiydim ama evlilik istiyordum oda olmadı :/
Abi sen kıza söyledin mi evlilik düşündüğünü.. Bak biz erkeklerdede hata cok biliyon mu. Bir kızı elde etmek için onca şey yaparız para pul araba şu bu hatta evlenecek deriz. Kızlarla bu şekilde yatıp düşen cok. Ee kızlarda Moneye bakıyor ana hepsi degil..
Ben bir kız tanıdım.. İyi bir kızdı ailesinin durumu iyi ven fakirim  ama kızı sevemedim yani aşık olamadım. Kızada  bunu söyledim..
Ama şuan kızla karşılaşsak beni im yüzüme bakmaz neden çünkü saç yok.iş yok para yok  Tabi bu benim düşüncem.  Hiç bir zaman evlilik  düşünmedim. Saçlarda gidince hayata küstüm iyice maddi durum zaten yok işsiz güçsüz.... Benim Rabbimden 3 istegim oldu. Ailemin ve benim her yönden saglıgım saçta dahil.. Türkiye şartlarında normal gevinebikecegim miktar para ve eger evli olursam. Hem kendime kentlerine hemde Topluma yararlı bireyler bunu 18 yaşından beri hep böyle düşünürdüm.
Şimdi ise ne iş  ne evlilik.. Param da olsa düşünmüyorum. Tek derdim saç olayı olmuş bunalıma sokan dert

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #39 : 06 Mayıs 2022, 19:25:47 »
gencken bende diyordum ileride taktığımız şelere gulucez gecicez ama genc takıyoruz işte diyordum.o zaman takılıyor kafaya zaman ilaç oluyor şimdi gülüp geciom 42 yasındayım genc olsam gene takarım saçma sapan 5 para etmicek insanlara.
ahh ahh ben öyle diyebilecek miyim bilmiyorum,
ah ulen keske tekrar 24 olsamda trip yapsa bu kizlar bana , aninda elenirdi

genc kardesim , evet sevmis baglanmis hersey olabilirsin ama degmez cünkü bir sokak ileride daha güzeli daha karekterlisi seni bekliyor ...
ben düşünemiyorum artık başkasını hani onla anılarım oldu hep güzel şeyler yaşadım unutamayacağım daha önce hiçbir kızın bana hissettirmediklerini yaptı çok mutluydum şimdi kim çıksa karşıma isteyemiyorum vallahi isteyemiyorum hissizlestim :(
Abi sen kıza söyledin mi evlilik düşündüğünü.. Bak biz erkeklerdede hata cok biliyon mu. Bir kızı elde etmek için onca şey yaparız para pul araba şu bu hatta evlenecek deriz. Kızlarla bu şekilde yatıp düşen cok. Ee kızlarda Moneye bakıyor ana hepsi degil..
Ben bir kız tanıdım.. İyi bir kızdı ailesinin durumu iyi ven fakirim  ama kızı sevemedim yani aşık olamadım. Kızada  bunu söyledim..
Ama şuan kızla karşılaşsak beni im yüzüme bakmaz neden çünkü saç yok.iş yok para yok  Tabi bu benim düşüncem.  Hiç bir zaman evlilik  düşünmedim. Saçlarda gidince hayata küstüm iyice maddi durum zaten yok işsiz güçsüz.... Benim Rabbimden 3 istegim oldu. Ailemin ve benim her yönden saglıgım saçta dahil.. Türkiye şartlarında normal gevinebikecegim miktar para ve eger evli olursam. Hem kendime kentlerine hemde Topluma yararlı bireyler bunu 18 yaşından beri hep böyle düşünürdüm.
Şimdi ise ne iş  ne evlilik.. Param da olsa düşünmüyorum. Tek derdim saç olayı olmuş bunalıma sokan dert
ben neler diyordum o kıza evlilik yönünden hemde neler hayaller kuruyorduk sonra olay dediğim gibi oldu anlattigim gibi herşey gecengun yazdı bana buraya yazdimmi bilmiyorum musti diye mesaj atmış napion felan dedi iyi sen felan dedim sonra dusmanmiyiz be felan dedi hayır dedim felan birseymi soracaktin dedim yok dedi arkadaş degilmiyiz öylesine yazdım dedi bende kendisine o sorduğunu cevaplamadan dedimki benim sana birşey sormam lazim flörtünmu var dürüst olurmusun öyle hissediyorum dedim hayır hayatımda kimseyi istemiyorum dedi anlıyorum dediğin gibidir yazdım sonrada eski sevgiliden arkadaş olmaz yazdım tamam dedi bitti sonra numaramı silmiş bende sildim ınstagram'dan cikartmamisti çıkarttım arkadaşlarıyla konuştum ne yaptığını bizde bilmiyoruz inan Mustafa dediler ahh ahh kime desem geri döner dediler görürsün dediler flörtü var abi nasıl dönsün biz ayrılmadan önce biri yürüyordu bu kıza bence oda tartışmayı bahane bulup istemedi diye düşünüyorum onla konusuyordur şimdi de

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #40 : 06 Mayıs 2022, 20:33:44 »
  zaman herseyin ilacı.unutuoz yada unutmuş gibi yapıyoruz belki bir ömür bizim bir kenarımızda bizimle geliyor anlamıyoruz yada anlamamak işimize geliyor.hayat sevincte var huzunde.hayırlısı olsun

Ankaralı

• Sr. Member
« Yanıtla #41 : 06 Mayıs 2022, 21:13:31 »
ahh ahh ben öyle diyebilecek miyim bilmiyorum,  ben düşünemiyorum artık başkasını hani onla anılarım oldu hep güzel şeyler yaşadım unutamayacağım daha önce hiçbir kızın bana hissettirmediklerini yaptı çok mutluydum şimdi kim çıksa karşıma isteyemiyorum vallahi isteyemiyorum hissizlestim :( ben neler diyordum o kıza evlilik yönünden hemde neler hayaller kuruyorduk sonra olay dediğim gibi oldu anlattigim gibi herşey gecengun yazdı bana buraya yazdimmi bilmiyorum musti diye mesaj atmış napion felan dedi iyi sen felan dedim sonra dusmanmiyiz be felan dedi hayır dedim felan birseymi soracaktin dedim yok dedi arkadaş degilmiyiz öylesine yazdım dedi bende kendisine o sorduğunu cevaplamadan dedimki benim sana birşey sormam lazim flörtünmu var dürüst olurmusun öyle hissediyorum dedim hayır hayatımda kimseyi istemiyorum dedi anlıyorum dediğin gibidir yazdım sonrada eski sevgiliden arkadaş olmaz yazdım tamam dedi bitti sonra numaramı silmiş bende sildim ınstagram'dan cikartmamisti çıkarttım arkadaşlarıyla konuştum ne yaptığını bizde bilmiyoruz inan Mustafa dediler ahh ahh kime desem geri döner dediler görürsün dediler flörtü var abi nasıl dönsün biz ayrılmadan önce biri yürüyordu bu kıza bence oda tartışmayı bahane bulup istemedi diye düşünüyorum onla konusuyordur şimdi de
Gönül işi derler ya işte böyle.. Sana güzel gelen şey başkasına kötü geliryor. Hatta biri d r ki lan kan gulum bu kızda yüzüne bakılacak kız degil. Veya güzelse bu kız güzel ama huyu iyi degil vs vs..
Eskiden tv lerde izlerdik ya bbg evi vs. Ata diye bir cocuk vardı sinem diye bir kızı sevdi ama kızın amacı farklı. Amacı şarkıcı türkücü ünlü olmak.. Annesi olana kaç kez dedi ya aşıkım  diyen helin benim gelinim olamaz oglum bu kız seni mahveder yapma etme diye...
Abi işte insan gönlüne kalbine söz getiremiyor söküp arası geliyor. Her neyse. En son oglan uyuşturucu mı intihar hapı mı ne içmiş intihar etmiş sensiz dünya boş diye... Bu şekil intihar eden kızlar kadınlarda var.
Bak mesela kadın cinayetleri diyorlar ya.. Adam kadının başka biriyle olmasını istemiyorum öldürüyor kızı veya bıçaklıyor. Hani derler ya ya benimsin ya kara toprağın.
İnsan kalbine söz getiremiyor. Hayat çok garip. Hemde baya çoook.... Benim bazen kendime diyorum.. Yahu saç kıl tüy bu kadar önemli mi.. Aynaya bakıyorum evet karısındw kızında degilim vallahi saçım olsun. Bu kadar etkileyeceğini beni bilmiyordum.. Aslında hayat akıp gidiyor bol olmuş hayatım am ahaha saç derdindeyim kendimde hala kızıyorum ama kısır döngü içindeyim çıkamıyorum. Off ki off

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #42 : 06 Mayıs 2022, 21:20:30 »
Bir keresinde saçlarımın açıldığını fark eden kız ertesi gün şampuan linki paylaşıyordu.Anında morelleri bozuluyor.Hatta saçları seyrekleşenler internette felan görüşüpte gerçekte buluşacaksanız mümkünse yapmayın.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #43 : 07 Mayıs 2022, 10:26:57 »
Ben anlamıyorum gerçekten hergunum kafama takmakla sıkıntıyla stresten geçiyor abi ben ne yapicam nolucak bu durum atamıyorum aklımdan vallahi billahi
Son olan olaydan sonra Instagram profiline bı bakayım dedim yazdığı şey :sınanmışlığın, denenmişliğin yanılmışlığım getirdiği kendi halindelik yazmış burda ben suçlu olmuş oluyorum arkadaş kalalım demişti eski sevgiliden arkadaş olmaz demiştim burda iyimi yaptım kötümü ne yapicam ben

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #44 : 07 Mayıs 2022, 10:31:44 »
 hep oyle bu işler naz yapar sallamazsın sonra sen kotu olursun 50 kere basıma geldi.onların huyu var erkek seviyorsa nazımı ceker kaprisimi ceker havalarındalar serbest bırakılar kapris yaparlar deli gibi peşlerinden gitmezsen sevmiyormuş beni ortaya çıktı derler.gidersen uff git basımdan derler anlayamazsın hep denerler taktiklerle.evrim teroisindeki karıların erkeği hep denemesidir bu.hep boyle bu işler

Facebook Twitter Instagram