Gönderen Konu: Aslı Tarcan saç ekim Merkezi Şikayet  (Okunma sayısı 2560 defa)

Jetta51

• Yeni üye
  • *
Aslı Tarcan saç ekim Merkezi Şikayet
« : 10 Mayıs 2022, 00:01:24 »
Arkadaşlar uzun bi aradan sonra herkeze tekrar merhaba
Ekim yapılalı 1 yıl 5 ay oldu.saç ekimimden ve saç ektirdiğim merkezden memnun değilim.ekim yapmadan önce iyice araştırmanızı istiyorum sizlerden böyle ekim merkezlerinden uzak durun.onları Allah a havale ediyorum.sizlere göndermiş olduğum fotoğraflar daha iyi anlamanızı ve benim ne sıkıntılar çektiğimi daha iyi anlatacak.

Achilles

• Full Member
Ynt: Herkeze merhaba
« Yanıtla #1 : 10 Mayıs 2022, 00:21:56 »
Ekim öncesi resminizi de yükler misiniz?
  • Ekim Tarihi: 29.04.2022
  • Ekim Merkezi ismi AKL klinik
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 32
  • Medikal Tedavi Aktif kök hücre ,prospecia,booster saç bakım seti.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 10 Mayıs 2022, 00:22:46 »
 6000 greft ekmemişler aslında dokulme tipin ekimcilerin sevdiği tarzdaymış iyi bir merkez tek seansta kapardı paranı al baska merkezde ektir
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 10 Mayıs 2022, 00:28:32 »
Ön çizginin ne kadar önemli olduğu bu ekimdede ortaya çıktı.

Jetta51

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 10 Mayıs 2022, 00:29:18 »
Ekim öncesi resminizi de yükler misiniz?
Yeni konu açmışım yanlışlıkla şimdi eski konu üzerinden paylaşım yaptım oradan bakabilirsiniz
  • Ekim Tarihi: 28.12.2020
  • Ekim Merkezi ismi Aslı Tarcan saç ekim Merkezi
  • Greft Miktarı 6000
  • Yaşınız 40
  • Medikal Tedavi Proterra

Jetta51

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 10 Mayıs 2022, 00:31:40 »
Ön çizginin ne kadar önemli olduğu bu ekimdede ortaya çıktı.
Haklısınız ön çizgiden bende maalesef memnun değilim
  • Greft Miktarı 6000
  • Yaşınız 40

Hair'lı Olsun

• Bu Alana Reklam Verilir.
  • Hero Member
« Yanıtla #6 : 10 Mayıs 2022, 00:47:34 »
Herkez değil, herkes
"
İlk olarak kelimenin anlamına bakalım. TDK'ya göre herkes; insanların bütünü anlamına gelmektedir. Bizler ise cümle içerisinde kullanırken, bir yerde bulunan insanların hepsi anlamında kullanırız. Herkes kelimesinin yazılışı ilköğretimden başlanarak her sene Dil Bilgisi dersinde öğretilir. Buna rağmen bu kelime TDK'nın en çok yanlış yazılan kelimeler listesi arasında yer alır.
"
Saç Sağlığı Discord : https://discord.gg/RJrwv4h7

Finansteride
Omega 3  -  Biotin 5000
Keçiboynuzu özü
Masaj - Magnezyum yağı  
D3 vitamin  -  B12 vitamin

taco_9

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 10 Mayıs 2022, 01:58:03 »
Haklısınız ön çizgiden bende maalesef memnun değilim

zaten başka ne problem varki  :) varsın saçlar seyrek olsun olabilir öyle sonuçlar ama moralini bozmak istemezdim ama bu tarz ön çizgiyle sonuçlanan ekimlerde kişinin yüzüne ilk bakıldığı zaman gözüne takılan ilk yer bu doğal olmayan çizgi oluyor malesef ama saç ektirenlerin çoğu allahtan bunun farkında değil genelde arkasından konuşuluyor.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Aslı Tarcan saç ekim Merkezi Şikayet
« Yanıtla #8 : 10 Mayıs 2022, 05:11:52 »
Çok kötü bir ön çizgi kötü bir daç ekimi zaten Aslı Tarcan saç ekim merkezine Araştıran bir insanın saç ektirmesi için aklını pernir ekmekle yemesi gerek

Geçmiş olsun güzel bir merkezde hem ön çizgini düzeltmen gerek hemde sıklaştırma yapman
Global Moderator

Jetta51

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 10 Mayıs 2022, 07:30:49 »
Çok kötü bir ön çizgi kötü bir daç ekimi zaten Aslı Tarcan saç ekim merkezine Araştıran bir insanın saç ektirmesi için aklını pernir ekmekle yemesi gerek

Geçmiş olsun güzel bir merkezde hem ön çizgini düzeltmen gerek hemde sıklaştırma yapman
Merhaba Hintel hocam kesinlikle haklısınız düşüncelerinize katılıyorum talihsiz bi ekim yaşadım ve kötü bi ön çizgi hayatımın en kötü son 1.5 senesini geçirdim.evet iyi bi merkezde ön saç çizgisi ve sıklaştırma yaptıracağım Buda asmed de olacak koray hocam la konuştum Haziranın üçünde workshopda ekim olacak.
  • Greft Miktarı 6000
  • Yaşınız 40

Hairtransplant

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 10 Mayıs 2022, 07:32:35 »
Merhaba Hintel hocam kesinlikle haklısınız düşüncelerinize katılıyorum talihsiz bi ekim yaşadım ve kötü bi ön çizgi hayatımın en kötü son 1.5 senesini geçirdim.evet iyi bi merkezde ön saç çizgisi ve sıklaştırma yaptıracağım Buda asmed de olacak koray hocam la konuştum Haziranın üçünde workshopda ekim olacak.

Ücretsiz mi düzeltecek hoca Workshop dediğinize göre ? Bu arada Hintell de katılır ön çizgini ona daşırsın orada :)

Jetta51

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 10 Mayıs 2022, 07:39:26 »
Herkez değil, herkes
"
İlk olarak kelimenin anlamına bakalım. TDK'ya göre herkes; insanların bütünü anlamına gelmektedir. Bizler ise cümle içerisinde kullanırken, bir yerde bulunan insanların hepsi anlamında kullanırız. Herkes kelimesinin yazılışı ilköğretimden başlanarak her sene Dil Bilgisi dersinde öğretilir. Buna rağmen bu kelime TDK'nın en çok yanlış yazılan kelimeler listesi arasında yer alır.
"
Verdiğiniz açıklayıcı bilgiler için teşekkür ederim. Bende dikkat ederim ama gözden kaçmış kusura bakmayın…👍
  • Greft Miktarı 6000
  • Yaşınız 40

Jetta51

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 10 Mayıs 2022, 07:44:18 »
Ücretsiz mi düzeltecek hoca Workshop dediğinize göre ? Bu arada Hintell de katılır ön çizgini ona daşırsın orada :)
Her ne olursa olsun o deneyimi yaşamak istiyorum hintel hocamla da tanışıp değerli fikirlerini ve düşüncelerini almak istiyorum.
  • Greft Miktarı 6000
  • Yaşınız 40

Jetta51

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 10 Mayıs 2022, 08:10:28 »
zaten başka ne problem varki  :) varsın saçlar seyrek olsun olabilir öyle sonuçlar ama moralini bozmak istemezdim ama bu tarz ön çizgiyle sonuçlanan ekimlerde kişinin yüzüne ilk bakıldığı zaman gözüne takılan ilk yer bu doğal olmayan çizgi oluyor malesef ama saç ektirenlerin çoğu allahtan bunun farkında değil genelde arkasından konuşuluyor.
Ben insanların dış görünüşüne kesinlikle takılmam ama ne hikmetse başımıza geldi.herkesin saç mı ektirdin sorusunu duymaktan bıktım artık çok moral bozucu ☺
  • Greft Miktarı 6000
  • Yaşınız 40

samcho34

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 10 Mayıs 2022, 08:47:31 »
Herkez değil, herkes
"
"

Bu konuda sanki problem herkesin, herkez olarak yazılması. Ekimden canı yanmış bir insana bir de toplumun okuduğu yer de Türkçe, Dil bilgisi dersi vermeye kalkıyorsunuz. Saç durumuyla alakalı bir sey yazmaktan da münezzehsiniz. Arkadaşın buna rağmen cevabı da çok olgunca olmuş kendisini tebrik ederim.
Ekim konusuna gelince, arkadaşım geçmiş olsun biz de araştırmalar içerisindeyiz. Yeri geliyor çok iyi dediğimiz yerlerinde sıkıntılı ekimleriyle karşılaşabiliyoruz. Fakat sizin ki güzel saç ekimi yapılıp cıkmamasından ziyade olumsuz ön çizgi çizimi, dik şekilde verilmiş kanal acılarıyla başlamış. Daha iyi yerde bu sorunu duzelttirip mutlu olmanızı temenni ediyorum.

Facebook Twitter Instagram