Gönderen Konu: Endyakhair.  (Okunma sayısı 428 defa)

Ankaralı

• Sr. Member
Endyakhair.
« : 10 Mayıs 2022, 00:34:45 »
İnstagram da endyakhair diye bir yer var adamlar saç dökülmesine durdurma büyümesi  vs  vs söylüyorlar..
Ben de ister istemez sordum. Dedim Bi mavi su sarı su olayı gibi mi dedim yok dedi kendi ürünümüz..
Dedim saç çıkışı oluyorsa  finasterid dutas minox vardır başka türlü nasıl çıkıyor dedim özelmiş özel ürğnmüş.. Onada losyon seti bin diyor.

Yardımsever

• Sr. Member
Ynt: Endyakhair.
« Yanıtla #1 : 10 Mayıs 2022, 13:09:39 »
İnstagram da endyakhair diye bir yer var adamlar saç dökülmesine durdurma büyümesi  vs  vs söylüyorlar..
Ben de ister istemez sordum. Dedim Bi mavi su sarı su olayı gibi mi dedim yok dedi kendi ürünümüz..
Dedim saç çıkışı oluyorsa  finasterid dutas minox vardır başka türlü nasıl çıkıyor dedim özelmiş özel ürğnmüş.. Onada losyon seti bin diyor.
Saçı dökülen adam gözünü karartır kafana bok sür desen sürecek adam var o yüzden bu çaresizlik suistimal ediliyor para kolay kazanılmıyor paranızı bu dolandırıcılara harcamayın

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 10 Mayıs 2022, 16:33:33 »
İnandırıcı gelmedi

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #3 : 10 Mayıs 2022, 17:08:24 »
Göz gezdirdim de grammar hatası bulamadım...
Bulunca gerisi çorap söküğü gibi geliyordu :)

Neyse, incelediğimde IG postlarının çok az beğeni ve etkileşim aldığını görüyorum. 133 takipçileri var. Bot basmamışlar helal olsun.

Şahsen bana bedava verse yine kullanmam. Bir kurumsal şirket olmadığı bariz. Evde hazırladığı karışımı satıyor çok yüksek ihtimal. Diğer ihtimal ise dropshipping yapıyor olması.

Ürünün dış paketi çok kötü görünüyor. Hiçbir şeye benzemiyor desem yeridir. Aşağıya attach ediyorum.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Ankaralı

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 10 Mayıs 2022, 18:00:30 »
Göz gezdirdim de grammar hatası bulamadım...
Bulunca gerisi çorap söküğü gibi geliyordu :)

Neyse, incelediğimde IG postlarının çok az beğeni ve etkileşim aldığını görüyorum. 133 takipçileri var. Bot basmamışlar helal olsun.

Şahsen bana bedava verse yine kullanmam. Bir kurumsal şirket olmadığı bariz. Evde hazırladığı karışımı satıyor çok yüksek ihtimal. Diğer ihtimal ise dropshipping yapıyor olması.

Ürünün dış paketi çok kötü görünüyor. Hiçbir şeye benzemiyor desem yeridir. Aşağıya attach ediyorum.

Dropshiping nedir bilmiyorum abide. Ben 2 ay önce konuşmuştum birde Karaduman diye biri var aynısını o satıyor beraberler heralde. Neyse durumu anlattım. Yaşın genç kilo vermişsin vştaminsizlik vs şeyler dedi.
Dedim abi bu nedir kendi ürünümüz dedi. İçinde işte burda yazılan ve kullanılan vitaminler vs var kapagın dışında yasıyor. Dedi bir hastalığın varmı. Bilmiyorum hastaneye gidemiyorum borçtan dolayı dedim Neyse.. Dedim bunu her zaman mı kullanılacak. Yok diyor. Artık 2 mi 3 paket mi kullanınca daha kullanmaya gerek yokmuş. 5-6 ayda çok iyi sonuçlar varmış resimlere bak dedi. Bilemedim

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #5 : 10 Mayıs 2022, 18:12:17 »
Kardeşim aşağılamak istemiyorum ama bu işler çok bilmiş berberlere kalmadı. Mümkünse saç kesmekten başka bir şeye yorum yapmasınlar.

FDA desen "fasülye çeşidi mi?" diyen adamlar tedavi amacıyla bir şeyler söylemesin. Söylese de takma.

Bu işte milyonlar dönüyor, kimse bulamadı da kenar mahalledeki berber mi buldu? Külahıma anlatsın.

Amacı senin üzerinden para kazanmak.

2-3 paket kullanınca saçlar şöyle mi diyormuş, "Ya beyler adam 3 paket kullandı tamam dökülmüyoruz bundan sonra."

En etkili topikal ürün Minoxidil bile kullanmadığın 2. haftadan itibaren yavaş yavaş etkilenen saçlar dökülür. Kime neyi anlatıyor?
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Ankaralı

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 10 Mayıs 2022, 18:25:30 »
Kardeşim aşağılamak istemiyorum ama bu işler çok bilmiş berberlere kalmadı. Mümkünse saç kesmekten başka bir şeye yorum yapmasınlar.

FDA desen "fasülye çeşidi mi?" diyen adamlar tedavi amacıyla bir şeyler söylemesin. Söylese de takma.

Bu işte milyonlar dönüyor, kimse bulamadı da kenar mahalledeki berber mi buldu? Külahıma anlatsın.

2-3 paket kullanınca saçlar şöyle mi diyormuş, "Ya beyler adam 3 paket kullandı tamam dökülmüyoruz bundan sonra."

En etkili topikal ürün Minoxidil bile kullanmadığın 2. haftadan itibaren yavaş yavaş etkilenen saçlar dökülür. Kime neyi anlatıyor?
Bilmiyorum ki abi. Bir yazılarını okumuştum dht diyoruz bunun yüksek veya düşük olması ne anlama geliyor demş açıklamış.
Yüksek düşük olması istenmeyen durumlar meydana gelir demiş.  iyi huylu prostat büyümesi olurmuş. Eger dht yüksekse yüksek oranda kıl çıkar mış. Dht hormonu az salgılandıhında kıllar az çıkarmış. Daha düşük salgılanırsa hiç çıkmaz kel lige neden olur demişler..
Şimdi burdaki saygıdeğer abilerim hormonun yüksek olması dht ye dönüşerek saç döker veya kellik neden olur diyorlar.
Ancak bu adamlara baktığımız zaman hormon az salgılanırsa veya olmazsa kellik olur diyor. Değişik bişey

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 11 Mayıs 2022, 11:49:22 »

"Ya beyler adam 3 paket kullandı tamam dökülmüyoruz bundan sonra."

Şuraya haykırdım :D

Ankaralı

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 12 Mayıs 2022, 00:36:16 »
"Ya beyler adam 3 paket kullandı tamam dökülmüyoruz bundan sonra."

Şuraya haykırdım :D
Evet komik de ne bileyim. İnsan düşmesin işte en kolay yönden çare arıyor. Abi

Facebook Twitter Instagram