Gönderen Konu: Genç yaşta proscar başlamak  (Okunma sayısı 363 defa)

baybars.2

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Genç yaşta proscar başlamak
« : 11 Mayıs 2022, 02:33:18 »
Değerli forum üyelerine Selamlar

Yaklaşık 1 yıl önce gittiğim cildiye doktorunun bana genetik saç dökülmem var dedikten sonra keşfettiğim bu forumda bugün konu açmak istedim bir kaç gün sonra 21 yaşıma gireceğim. Her geçen gün saçımın ellerimin içinden tel tel dökülüşünü izliyorum.Son bir kaç haftadır baya düşündüğüm avantaj-dezavantaj'larını bildiğim proscar ilacına başlama kararını aldım. Sizden tecrübelerinizi ve tavsiyelerinizi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ynt: Genç yaşta proscar başlamak
« Yanıtla #1 : 11 Mayıs 2022, 02:44:52 »
Aramıza hoşgeldin dostum.

5'e bölerek kullanmak tavsiye edilse bile bölmesi zor olduğundan çoğu kişi 4'e bölerek kullanır ki ben de öyle yapıyorum.

Ilaca başladığın ilk 3 ay shedding dönemi olacak. Yanı dökülme dönemi. Sorun yok dostum meraklanma normal.

Belli bir zaman sonra rutine dönüyor. Unutmak pek mümkün değil. Gece belli bir saatte alıp o saatte devam ederek alman önerilir.

Ağır yan etki ile karşılaşırsan mutlaka doktora görün.

Allah kurtarsın kardeşim.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

baybars.2

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 11 Mayıs 2022, 03:03:34 »
Teşekkür ederim zweig proscar haftada 4 veya 5 gün mu yoksa her gün mü kullanmalıyım

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #3 : 11 Mayıs 2022, 03:05:45 »
Teşekkür ederim zweig proscar haftada 4 veya 5 gün mu yoksa her gün mü kullanmalıyım
Tercihine göre değişir dostum, çoğunluk her gün kullanır.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Facebook Twitter Instagram