Gönderen Konu: Foruma Ara Veriyorum  (Okunma sayısı 291 defa)

Whatever Sc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Foruma Ara Veriyorum
« : 13 Mayıs 2022, 15:11:40 »
Sürekli saç konusunun konuşulduğu bir ortam insanın sürekli saç düşünmesine, sürekli saçlarıyla ilgilenmesine , hayatının saçtan ibaret olmasına sebep oluyor. Bunu belirtmek için konu açtım.
Ve bilmediğiniz bir şey var, ben trans kadınım. Kendimi bildim bileli hissettiğim bir durum. Doktor seanslarına gidiyorum ve hormon terapisine başlayacağım. Bunun yanında artık saç sorunum kalmamasını umuyorum.  Bu sebeplerden dolayı ben ara vermeye karar verdim. Ama yararlı bir forum ona sözüm yok. Birçok insan nasıl bir yol izleyeceğini öğreniyor.  Çok daha büyümesini isterim. İnsanlar abuk subuk merkezlerde sağlığıyla oynamamalı. Belki saç çıkarır diye sarımsak falan sürmemeli.İnsanlar kellik haklında bilinçlenmeli.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ynt: Foruma Ara Veriyorum
« Yanıtla #1 : 13 Mayıs 2022, 15:17:35 »
Güzel bir karar. Forum gerçekten bağımlılık yapıcı.
Umarım hakkında hayırlısı olur dostum.
Doktor değilim. Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Anchor

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 13 Mayıs 2022, 15:48:35 »
Sakın yanlış anlama dostum ama madem hormon tedavileri göreceksin deneyimlerini forumda paylaşırsan eminim senin durumunda olanlar için çok yol gösterici ve faydalı olur.
Daha önce forumda hlcde ektirip sonrasında hormon tedavileri ile ilgili deneyimlerini paylaşan bir arkadaşımız olmuştu ve saçları inanılmaz değişmiş nerdeyse hiç saç sorunu kaşmamıştı.
Umarım senin içinde başarılı bir değişim süreci olur ve bu vesileyle forum içinde faydalı bir paylaşım yapmış olursun.
  • Ekim Tarihi: 05.04.2001
  • Ekim Merkezi ismi Arenamed
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Xpecia,minoxil

Whatever Sc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 13 Mayıs 2022, 16:05:19 »
Sakın yanlış anlama dostum ama madem hormon tedavileri göreceksin deneyimlerini forumda paylaşırsan eminim senin durumunda olanlar için çok yol gösterici ve faydalı olur.
Daha önce forumda hlcde ektirip sonrasında hormon tedavileri ile ilgili deneyimlerini paylaşan bir arkadaşımız olmuştu ve saçları inanılmaz değişmiş nerdeyse hiç saç sorunu kaşmamıştı.
Umarım senin içinde başarılı bir değişim süreci olur ve bu vesileyle forum içinde faydalı bir paylaşım yapmış olursun.
Mantıklı, haklısın. Ara Ara tedaviden bahsetmeye gelebilirim.
İyi dileklerin içib teşekkür ederim.
« Son Düzenleme: 13 Mayıs 2022, 16:40:44 Gönderen: Whatever Sc »

Whatever Sc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 13 Mayıs 2022, 16:06:01 »
Güzel bir karar. Forum gerçekten bağımlılık yapıcı.
Umarım hakkında hayırlısı olur dostum.
Senin de :)

bohemian

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 13 Mayıs 2022, 18:42:53 »
Katılıyorum. Trans bireyler icin degerli paylasimlar yapabilirsin.
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 13 Mayıs 2022, 19:13:16 »
Yanlış bir karar ama kararınıza saygı duyuyorum bence ekim merkezine karar verip ekim yapınca arada giriyorsun sadece.Dandik sitelere bile saatlerimizi veriyoruz.Bu siteyi daha önce kesfetseydik çoğumuz şuan olduğumuz yerden farklı olarak bambaşka bir yerdeydik.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 13 Mayıs 2022, 20:31:53 »
 transkadın ne demek tam bilmiom ama bu hormon muhabbetlerinin saça olan faydasını ara ara gelip anlatırsan çok faydan dokunur.forum kafanı yoruyorsa takılma.kafanı rahatlatıcak yerlerde zaman gecir.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 13 Mayıs 2022, 20:39:48 »
Eğer takıntı yapılıyorsanız saç problemini bu derece gerçekten forumdan uzak durmanız kendiniz için verdiğiniz en doğru karar olacağını düşünüyorum. Doğru olan saça yapılabilecekleri yapıp, sonrasında artık ilerleyişi kendi haline bırakmak olmalı. Hormon tedavinizle ilgili gelişmeleri bence burada paylaşmanıza gerek yok. Çünkü herkes anlayışlı değil boş yere canınız sıkılmasın hiç. Zaten burası da saç forumu, dht baskılamanın mekaniğinde hafif hormon baskılamak olsa da sizin durumunuz forum kullanıcılarının durumu aynı değil. Bu detayları bilmelerine gerek yok. Umarım hakkınızda iyisi olur.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Whatever Sc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 13 Mayıs 2022, 22:41:25 »
Yanlış bir karar ama kararınıza saygı duyuyorum bence ekim merkezine karar verip ekim yapınca arada giriyorsun sadece.Dandik sitelere bile saatlerimizi veriyoruz.Bu siteyi daha önce kesfetseydik çoğumuz şuan olduğumuz yerden farklı olarak bambaşka bir yerdeydik.
Kaliteli bir site ama saç meselesine fazla vakit ayırmak beni iyi etkilemiyor. Ara ara girip tedavimden bahsedeceğim.

Katılıyorum. Trans bireyler icin degerli paylasimlar yapabilirsin.
transkadın ne demek tam bilmiom ama bu hormon muhabbetlerinin saça olan faydasını ara ara gelip anlatırsan çok faydan dokunur.forum kafanı yoruyorsa takılma.kafanı rahatlatıcak yerlerde zaman gecir.
Tabii, tecrübelerimi paylaşacağım. Belki fotoğraflarımı da koyarım ama bu konuda söz veremem. Google 'a trans saç falan yazınca fotoğraflarım çıkmaya başlar zor duruma düşebilirim.

Pier

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 14 Mayıs 2022, 13:08:47 »
Fotoğraflarda yüzünü sansürlersin ve böylelikle fotoğrafın çıksa da kimse tanımaz sanırım

Whatever Sc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 14 Mayıs 2022, 15:01:50 »
Fotoğraflarda yüzünü sansürlersin ve böylelikle fotoğrafın çıksa da kimse tanımaz sanırım
Öyle olabilir.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 14 Mayıs 2022, 15:20:44 »
Allah Teala yolunu açık etsin şifa versin kardeşim. Her şey gönlünce olsun. ben de arada sana zarar vermeyecek şekilde paylaşım yaparsan güzel bir veri olacağını düşünüyorum.
avodart&minox

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Whatever Sc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 14 Mayıs 2022, 18:37:07 »
Allah Teala yolunu açık etsin şifa versin kardeşim. Her şey gönlünce olsun. ben de arada sana zarar vermeyecek şekilde paylaşım yaparsan güzel bir veri olacağını düşünüyorum.
Teşekkür ederim :)

Ankaralı

• Full Member
« Yanıtla #14 : 14 Mayıs 2022, 20:09:03 »
Trans kadın tam olarak ne demek pek bilmemde. Bu halde nasıl oluyorda kellik oluyor onu çözemedim. Neyse salakça bir soru sordum sanırım bu saç mevzusu beni çok yıpratı

Facebook Twitter Instagram