Gönderen Konu: Alkol saç İlişkisi  (Okunma sayısı 406 defa)

DmitriAhmedov

• Sr. Member
Alkol saç İlişkisi
« : 17 Mayıs 2022, 04:14:28 »
Beyler Kuzenim tekel bayi işletiyor bende yaklaşık 10 yıldır çoğu zaman orda takılırım mevzu şu uzun süreli yani sürekli alkol kullanan insanların gerçekten saçları iyi bu bir tesadüf mü bilmiyorum baba tarafında da nw sıkalasi 1 amcam nw 7 bile değil daha kötü 2 amcam nw 4  babam 5 ve alkolik amcam gençliğinden beri içer 60 yaşında nw 2.5 alkol bilindiği üzere kan akışını hızlandırır acaba bunla bir ilişiği varmıdır ve ben Antalya'da barda çalışırken 80 gün her gün sabahli aksamli alkol aldığım zaman saçlarım dökülüyordu ama bu süreçte çok hacimlenmisti fhdhdh şimdi yanlış anlamayın acaba çevrenizde durum nedir ama arada bir kullananları demiyorum bildiğiniz berduş haftanin her günü içen insanlar varmı çevrenizde ve saç durumları nasıl ve gençliğinden beri içenleri soruyorum

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ynt: Alkol saç İlişkisi
« Yanıtla #1 : 17 Mayıs 2022, 04:25:14 »
Babam alkolik maalesef...
23 yaşlarında dökülme başlamış ve birkaç yıla NW7'ye ulaşmış.

Baba bir gün olur da bu siteye uğrarsan, oğlun olduğumu da anlarsan bak ben de Proscarkolik oldum.

Artık ikimizin de bağımlılığı var haydi iyisin.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 17 Mayıs 2022, 04:30:26 »
Babam alkolik maalesef...
23 yaşlarında dökülme başlamış ve birkaç yıla NW7'ye ulaşmış.

Baba bir gün olur da bu siteye uğrarsan, oğlun olduğumu da anlarsan bak ben de Proscarkolik oldum.

Artık ikimizin de bağımlılığı var haydi iyisin.
Geçmiş olsun inşallah bırakır sende inşallah saçın idokulmesi durur da sende bırakırsın valla çok takıldı bu konu kafama  4 amcamdan saçı en iyi olan alkolik amcam belkide gamsız olduğu için öyle olmuştur onun ki veyada ben artık saçlar iyice seylerdigi için paronayak oldum kendi kafamdan anket yaptım bugün tekel bayi de gelene gidene kaç yıldır iciyon ailede kellik varmı diye darladim dayıları fhdhdhdh kesin sovmuslerdir bu salak neci diye
  • Yaşınız 25

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #3 : 17 Mayıs 2022, 04:34:51 »
Geçmiş olsun inşallah bırakır sende inşallah saçın idokulmesi durur da sende bırakırsın valla çok takıldı bu konu kafama  4 amcamdan saçı en iyi olan alkolik amcam belkide gamsız olduğu için öyle olmuştur onun ki veyada ben artık saçlar iyice seylerdigi için paronayak oldum kendi kafamdan anket yaptım bugün tekel bayi de gelene gidene kaç yıldır iciyon ailede kellik varmı diye darladim dayıları fhdhdhdh kesin sovmuslerdir bu salak neci diye
Eyvallah kardeşim teşekkür ederim inşallah.

Sorarsa "sosyal deney" dersin :D

"Bah hele bu nerde yayinlanacak yegen? Bacanağa burdan bir soveyim" demesi an meselesi.

En iyisi mi Ankara'da mesela Ulus'taki bir tekelciye gidip orada bu anketi yapmak. Tam verim orada alınır gibi gibi.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 17 Mayıs 2022, 04:39:58 »
Eyvallah kardeşim teşekkür ederim inşallah.

Sorarsa "sosyal deney" dersin :D

"Bah hele bu nerde yayinlanacak yegen? Bacanağa burdan bir soveyim" demesi an meselesi.

En iyisi mi Ankara'da mesela Ulus'taki bir tekelciye gidip orada bu anketi yapmak. Tam verim orada alınır gibi gibi.
  Valla Ankara sıkıntı yav ne zamandır alkol kullanıyon ailede kellik varmı felan gibi sorulara çok küfür yenir Ankara'da :) Ama çevremde ne kadar berduş alemci su yerine alkol içen adam varsa saçları çok iyi benim çevrem böyle galiba
  • Yaşınız 25

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 17 Mayıs 2022, 10:34:46 »
Alkol ile dökülmesin hiç alakası yok bende kendimce teyit ettim kel olanda var olmayan da 4 tane dayım var ikisi alkolik büyük olan dayım şu 65 yaşında saçlar olduğu gibi duruyor ve beyaz bile yok küçük dayım da 48 yaşında o da saçlar aynı şekilde ikisi ayda yılda bir alkol alır biri kel diğeri saçlar duruyor sanırım kel olan dayıma çekmişim bende tuketirim alkol ama alakası yok 

Facebook Twitter Instagram