Gönderen Konu: Proscar tavsiye  (Okunma sayısı 280 defa)

Emre Pekediz

• Yeni üye
  • *
Proscar tavsiye
« : 18 Mayıs 2022, 16:42:47 »
Arkadaşlar 3 hafta önce saç ektirdim proscar 4/1 kullanıyorum libido düşüklüğü yaşıyorum acaba bu şekilde devam edermi yan etkisi. Saçlarımın eski hali ye ekim halini paylasiyorum. Proscar kullanmakda doğrumu yapıyorum faydasıni görurmuyum ? Vertex ve üst bölgeler ince telli saclar kalinlasirmi

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Proscar tavsiye
« Yanıtla #1 : 18 Mayıs 2022, 17:06:00 »
Dostum proscarın yan etkileri arasında tabiki libido azalması var,sende de olabilir şüphen varsa kullanmaman lazım
Ama tuhaf olan daha 3 haftadan neyin yan etkisi bu? Psikolojik olmasın? Ya da ekim sürecinde olduğundan kafan hep saçlarda olduğu için olmasın?
Mesela benim de libidom düşük,niye mi? Çünkü şuan sürekli forumlarda ilaç,ekim merkezleri vs araştırdığım için kafa öncelikle burda.
Yani kabacası, millet sutün gibi bacaklara bakarken nette ben onlarca kel kafaya bakıyorum,
Millet hatunlarla sexting yaparken ben burda saçı dökülen adamların dertlerine ortak olmaya çalışıyorum.
Yani bu cinsel yan etki gördüm diyen adamların çoğu kafa başka yerde,psikolojik yani.
Ama kesin ilaçtan diyorsan,eminsen hemen bırak daha da kullanma tabi,zaten bırakırsan geçer
  • Yaşınız 31

Facebook Twitter Instagram