Gönderen Konu: BURSA'DA EKİM YAPTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM  (Okunma sayısı 3197 defa)

tmax

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
BURSA'DA EKİM YAPTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM
« : 25 Mayıs 2022, 00:59:30 »
Merhaba arkadaşlar, forumda yeniyim.
Yaşım 32, 7-8 yıldır düzenli olarak döküldü saçlarım ve son 2 yıldır durdu diyebilirim.

Bursa'da ikamet ettiğim için şehir dışına pek vaktim olmayacağını düşünüyorum ve Bursa'da ekim yaptırmak istiyorum.

Fakat fiyatlar biraz değişken. 7-8 bin tl bandında ekim yerleri var iken 14-15 bin tl civarı yerlerde var. Buralarda ne oluyor da fiyat farkı çıkıyor anlayamadım. Murat Küçüktaş ile de görüştüm ama fiyat olarak bütçemi bayağı aştığı için vazgeçtim.

Benim görüştüğüm yerler ;

Gülay AKKUŞ (Medicana)
Yeliz ÇALI (Dr. Cengiz BOZKURT)

fakat iki yer içinde forumda hiç bir yorum bulamadım. İnstagram sayfalarından buldum iki yeri de.

tmax

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: BURSA'DA EKİM YAPTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM
« Yanıtla #1 : 25 Mayıs 2022, 01:05:17 »
Bugün forum ile tanıştım, saatlerdir araştırıyorum siteyi, İbrahim Erayhan ile görüşmeye gitmeyi düşünüyorum.

bu zamanda 6-7bin tl lere saç ektirmek ne derece doğru olur, pahalı olan iyidir mantığı değil ama bu fiyatlara da olması normal mi bilemiyorum.?

Ankaralı

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 25 Mayıs 2022, 01:50:27 »
 Çok ucuz olması kötü oldugu anlamına gelmiyor çok pahalı olmasıda çok iyi oldugu anlamına gelmiyor.
Her merkezin uyguladıgı Ekim  destek ve fiyat politikası ayrı..
Mesela Biri diyor ki kardeşim komple ekeriz + olarakta hiç bir  şey yok fiyat 7k  diyor 
Diger merkeze gidiyorsun  oda diyor ki kardeşim biz 1 seansta  3 binden fazla yapmıyoruz. + olarak ilaçlar ve  Prp mezoterspi bir kez veya iki kez bizden hepsi dahil fiyat 15 k diyor .

tmax

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 25 Mayıs 2022, 09:06:07 »
Kesinlikle haklısınız, açıklığım çok fazla değil ve donör bölge yeterli gayet. Paradan kaçmayıp güzel bir ekim olsun istiyorum ama 20bin ve üzeri de pek çıkamam açıkcası :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 25 Mayıs 2022, 19:37:49 »
Bursa dışında bir merkez araştırın hocam forumu araştırın başarılı bir merkez seçin maddi durum yeterli değilse biraz daha bekleyin biriktirin iyi bir yer seçin bu işler şakaya gelmez
Global Moderator

tmax

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 26 Mayıs 2022, 08:51:02 »
Bursa’da da bu işi yapan çok fazla yer var. İstanbul da veya bursada ekim yaptıran çok sayıda arkadaşım var. Kalitesi açık ara belli olan yerler dışında bursa veya İstanbul pek fark etmeyecek gibi hocam. Bütçem maximum 15bin tl. Asmed , serkan aygın vs gibi yerler dışında sonucun çok garantisi yok gibi. İstanbulda ekim yaptırıp tam olarak memnun olmayan çok arkadaşım oldu, Bursa içinde geçerli tabi aynı durum.

EpoXy

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 28 Mayıs 2022, 23:47:11 »
Merhaba arkadaşlar, forumda yeniyim.
Yaşım 32, 7-8 yıldır düzenli olarak döküldü saçlarım ve son 2 yıldır durdu diyebilirim.

Bursa'da ikamet ettiğim için şehir dışına pek vaktim olmayacağını düşünüyorum ve Bursa'da ekim yaptırmak istiyorum.

Fakat fiyatlar biraz değişken. 7-8 bin tl bandında ekim yerleri var iken 14-15 bin tl civarı yerlerde var. Buralarda ne oluyor da fiyat farkı çıkıyor anlayamadım. Murat Küçüktaş ile de görüştüm ama fiyat olarak bütçemi bayağı aştığı için vazgeçtim.

Benim görüştüğüm yerler ;

Gülay AKKUŞ (Medicana)
Yeliz ÇALI (Dr. Cengiz BOZKURT)

fakat iki yer içinde forumda hiç bir yorum bulamadım. İnstagram sayfalarından buldum iki yeri de.

Öncelikle amacım zinhar reklam '''değildir'''
 Bandırma'da ikamet ediyorum, çevremde bir çok örnek ile Bursa da bulunan Estetik international, Ali Ekber Yürekli (uzm.dr) ile saç ekimi yaptırdığını öğrendim ve forum sayesinde bir çok iyi kötü bilgiye ulaştim
kendi adıma çıkan sonuç:
1- Diğer bir arkadaşında bahsettiği gibi fiyat/performans asla değil
2- Forum içinde sürekli isimleri zikredilen bir çok Medical yada Dr isimleri elbette iyi işler çıkarmışlardır fakat sadece toplum psikolojisine yönelik durum oluşur.... yani Istanbul da X Medical de Y Dr çok iyi ben 15k ya anlaştım tarzında sohbetler ve peşi sıra gelen yorumlar gibi
3- Bu kesinlikle senin şahsi fikrin olmalı yani seçeceğiniz Dr ve klinik tamamen sizin insiyatifiniz de olmalı ... Yani içinize sinmeli

Şahsım adına ise : çevremde canlı şahidi olup gözlemlediğim bir çok kişi olması sebebi ve referansı ile Eylül ayında yaptırmak üzere anlaştım.

Söylediklerim şahsımla ilgilidir kesinlikle yönlendirmek gibi bir gayem yoktur ☺️

Forumda ilk mesajım 😁 
  • Yaşınız 42

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 29 Mayıs 2022, 01:48:43 »
Canım kardeşim Bursa-İstanbul arası kaç saat?
15 bini verdin de 20 yi mi veremedin?
Bu işler manavdan domates almaya benzemiyor ki şehir dışına çıkamam diyorsun,doku nakli yaptıracaksın doku,hem de telafisi olmayan bi doku.
İyi araştır,40 kere düşün 1 kere yap,yoksa 'şehir dışına çıkamam' diyerek başladığın yolda karış karış İstanbulun bütün merkezlerini gezmek zorunda kalırsın işin sonunda,haberin olsun
  • Yaşınız 31

snn016

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 29 Mayıs 2022, 03:55:26 »
Murat küçüktaş ne kadar fiyat çekti acaba bi abimizin oglunu gönderdim oraya güzel ekim yapiyor diye konuş dedim sadece 2500 adet ekeriz 20 k demiş . Ben oraya ilk ekimi 2016da 4bin tl ye yaptirmiştim
  • Yaşınız 34

tmax

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 29 Mayıs 2022, 12:36:20 »
Murat küçüktaş ne kadar fiyat çekti acaba bi abimizin oglunu gönderdim oraya güzel ekim yapiyor diye konuş dedim sadece 2500 adet ekeriz 20 k demiş . Ben oraya ilk ekimi 2016da 4bin tl ye yaptirmiştim

Greft başına 6 tl diyor. 4000-4500  greft ekilicek bana tahmini, 25 k yapar. Bütçemi bayağı aşıyor Murat bey. Çarşamba günü İbrahim Erayhan da ekim olacak. İnşallah başarılı olur , acayip heyecan ve korku var içimde :)

snn016

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 29 Mayıs 2022, 15:15:58 »

Greft başına 6 tl diyor. 4000-4500  greft ekilicek bana tahmini, 25 k yapar. Bütçemi bayağı aşıyor Murat bey. Çarşamba günü İbrahim Erayhan da ekim olacak. İnşallah başarılı olur , acayip heyecan ve korku var içimde :)

Ekim süresini paylasirsan sevinirim 3 kişi var saç ektircek çevremde bursada malum sayili kişiler var ekim yapan . Ibrahim erayhanin konulari mevcut sitede basarili ekimciler arasinda
  • Yaşınız 34

tmax

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 29 Mayıs 2022, 22:25:50 »

Ekim süresini paylasirsan sevinirim 3 kişi var saç ektircek çevremde bursada malum sayili kişiler var ekim yapan . Ibrahim erayhanin konulari mevcut sitede basarili ekimciler arasinda

Tabiki paylaşacağım. Bursa büyük bir şehir ve buraya da iddaalı isimler lazım. Tüm aşamaları paylaşacağım

?dka Ali

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 20 Temmuz 2022, 16:14:29 »
Doruk hastanesinde yildiz sabir ve ekibi var iyi geldi ,ektrdim
Yeliz caliya cokntanidigim ektirdi maalesf iyi degil ozensiz

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 24 Ağustos 2022, 08:55:42 »
Bursa’da da bu işi yapan çok fazla yer var. İstanbul da veya bursada ekim yaptıran çok sayıda arkadaşım var. Kalitesi açık ara belli olan yerler dışında bursa veya İstanbul pek fark etmeyecek gibi hocam. Bütçem maximum 15bin tl. Asmed , serkan aygın vs gibi yerler dışında sonucun çok garantisi yok gibi. İstanbulda ekim yaptırıp tam olarak memnun olmayan çok arkadaşım oldu, Bursa içinde geçerli tabi aynı durum.

Fatk yok dediğin fark burdan bizim köye patika yol olur

Artık ne kadar biz fark var sen hesapla istanbul\sivas arası
Global Moderator

biotin21

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 27 Eylül 2022, 18:37:24 »
merhabalar, bursada yaptırıp memnun kalan var mı? Bende tavsiye bakıyorum

Facebook Twitter Instagram