Gönderen Konu: Ekim için klinik tavsiyesiii  (Okunma sayısı 577 defa)

Garipp

• Jr. Member
  • **
Ekim için klinik tavsiyesiii
« : 13 Haziran 2022, 21:03:54 »
Resimde minyatür sarı saçları çok göstermemiş bir tık daha fazla saçım var..daha önce ekim yaptırdım ama daha çok ön bölgelere çalışıldı. Fazla mermim kalmadı

İstanbulda yaşıyorum ama şehir farketmez iyi bir ekimci olduktan sonra heryere giderim..

Muttalip keseri Zekeriya kulu Serkan aygını Asuman’ı  asmedi düşünmüyorum. Asmed belki olabilir ama 2 yıl önce falan çok pahalıydı

Şuan araştırdığım Esma Serkan tetik Serdar gökrem hlc Hakan doğanay var.. mevcut saçlarımı koruma ihtimali en Yüksek olduğu için DHi en iyi yöntem gibi geliyor yoksa iğne tekniği mi daha iyi?

Siz nereler araştırmamı önerirsiniz

taco_9

• Sr. Member
Ynt: Ekim için klinik tavsiyesiii
« Yanıtla #1 : 14 Haziran 2022, 01:38:41 »
dhi için mevcut saçları koruduğu iddiası koskoca bir yalan ekim düzgün yapıldığı zaman aralarında bu yönden hiç bir fark yok yeterki iyi bir yerde ekimin olsun.
bence sen asmed ,serkan aygın ve asuman hair arasında tercihini yap diğerleride iyi olabilir ama en az riskli olanlar bunlar özellikle kendi saçlarına zarar gelmemesi açısından.

Garipp

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 14 Haziran 2022, 08:34:33 »
dhi için mevcut saçları koruduğu iddiası koskoca bir yalan ekim düzgün yapıldığı zaman aralarında bu yönden hiç bir fark yok yeterki iyi bir yerde ekimin olsun.
bence sen asmed ,serkan aygın ve asuman hair arasında tercihini yap diğerleride iyi olabilir ama en az riskli olanlar bunlar özellikle kendi saçlarına zarar gelmemesi açısından.

Üstad Serkan aygına muayene oldum. Açıkçası tatmin olmadım. Fabrikasyona bağlamış işi. Hatta söylemeden edemeyeceğim biraz kaba buldum yaklaşımlarını. Sonuçta hayatımı etkileyecek bir mesele 3 5dkdan fazla zaman ayrılmalı hastanın da istekleri dinlenmeli diye düşünüyorum. Asmedin başarısız birkaç ekimi gözümü korkutuyor ama genel olarak çok başarılı yine de o parayı verdikten sonra insan o 2 3 başarısız ekimi bile görmemek istiyor.. Asuman da çok başarılı. Asuman’a ekim yaptıran birkaç kişi ekim yapıldığının özellikle ön çizgide belli olduğunu söylüyor. Mikromotor kullanması beni biraz soğutmuyor değil.. yine de Serkan aygın haric diğer 2sine gidilebilir çok başarılı ekimciler

şu sıra Hakan doğanay araştırıyorum. Forumdan bir arkadaşım geçmiş sonuçlarından bazıları kötü demişti. Ben henüz çok kötü bir sonuç görmedim ama bakalım

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 14 Haziran 2022, 08:50:17 »
Hayırlı ekim merkezlerini elemişsin
Artık sana diyecek sözüm kalmadı.

Garipp

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 14 Haziran 2022, 09:12:57 »
Hayırlı ekim merkezlerini elemişsin
Artık sana diyecek sözüm kalmadı.

100bin liramız vardı da asmede mi ektirmedik dinodin bey:)

Telgrafin Kelleri

• Full Member
« Yanıtla #5 : 14 Haziran 2022, 09:55:15 »
Muhtemelen şaka yapıyorsun ? " Muttalip keseri Zekeriya kulu Serkan aygını Asuman’ı  asmedi düşünmüyorum. " cümlesi bana biraz latife beyanı gibi geldi...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 14 Haziran 2022, 12:09:37 »
Bu saçları güçlendirmeden sağlıklı hale getirmeden ekim düşünme
Asmed
Hakan doğanay
Serkan aygın
Asuman hair

4 dü saydıkların arasında doğru kararlar

Ekimin başarısı biraz da kişinin saç durumu ile alakası var
Sen şimdi başarı istiyorsun. Kendi saçların incelmiş cansız
Oraya ekim olacak sonuçta operasyon zaten beslenemeyen saçlar incelmiş ve dökülmeyi bekliyor zamanla dökülecek ekim taranvadı ile dökülme hızlanacak beslenme azalacak.
Yeni ekilen saçlarda zaten kendine haryı olmayan bölgede beslenip çıkmaya çalışacak
Ve çok fazla fre olacak hem ekim saçından hemde kendi saçından
O yüzden saçların incelip dökülmesine sebep olan durumu öncelikle azaltıp
Kendi saçlarımızı güçlendirip
Sonra ekim düşünülmeli.

Yoksa dünyanın en iyisi de ekse başarı zor oluyor
Bir çok başarılı merkezin olumsuz sonuç almasının altında bu durumda yatıyor.

Serkan aygına gelirsek hemen hemen her ekimi başarılı
Ve tüm hastaları ile ilgisi harika
Adam olmuş harika saç daha iyi olsun diye revize yapıyor zorla ücretsiz
Daha ne olsun size uymamış olabilir. Ama çok kaliteli bir merkez işini fiyatına göre on numara yapıyor.

Donör gelirsek kafanda bu kadar dökülme ve incelme varsa muhakkak donör bölgende de tolejen saçların vardır özellikle çoklu greftlerde incelme mevcuttur.
Onlar transferde zayıf oldukları için çıkmaz ya da 4 lür greftse 2 si çıkar 2 kisi çıkmaz
O yüzden donör güçlenmeside önemli.

Kısaca insan önce kendi saç ekim şartlarını oluşturmalı durumunu bilmeli sonra güzel bir sonuç istemeli

Mevcut daçlarını dhı korumaz mevcut saçların zaten dökülme evresinde şu an saç ektirmesende önlem almazsan dökülür ektirip önlem almazsanda daha hızlı dökülür.
« Son Düzenleme: 14 Haziran 2022, 12:20:54 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Garipp

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 14 Haziran 2022, 14:41:01 »
Bu saçları güçlendirmeden sağlıklı hale getirmeden ekim düşünme
Asmed
Hakan doğanay
Serkan aygın
Asuman hair

4 dü saydıkların arasında doğru kararlar

Ekimin başarısı biraz da kişinin saç durumu ile alakası var
Sen şimdi başarı istiyorsun. Kendi saçların incelmiş cansız
Oraya ekim olacak sonuçta operasyon zaten beslenemeyen saçlar incelmiş ve dökülmeyi bekliyor zamanla dökülecek ekim taranvadı ile dökülme hızlanacak beslenme azalacak.
Yeni ekilen saçlarda zaten kendine haryı olmayan bölgede beslenip çıkmaya çalışacak
Ve çok fazla fre olacak hem ekim saçından hemde kendi saçından
O yüzden saçların incelip dökülmesine sebep olan durumu öncelikle azaltıp
Kendi saçlarımızı güçlendirip
Sonra ekim düşünülmeli.

Yoksa dünyanın en iyisi de ekse başarı zor oluyor
Bir çok başarılı merkezin olumsuz sonuç almasının altında bu durumda yatıyor.

Serkan aygına gelirsek hemen hemen her ekimi başarılı
Ve tüm hastaları ile ilgisi harika
Adam olmuş harika saç daha iyi olsun diye revize yapıyor zorla ücretsiz
Daha ne olsun size uymamış olabilir. Ama çok kaliteli bir merkez işini fiyatına göre on numara yapıyor.

Donör gelirsek kafanda bu kadar dökülme ve incelme varsa muhakkak donör bölgende de tolejen saçların vardır özellikle çoklu greftlerde incelme mevcuttur.
Onlar transferde zayıf oldukları için çıkmaz ya da 4 lür greftse 2 si çıkar 2 kisi çıkmaz
O yüzden donör güçlenmeside önemli.

Kısaca insan önce kendi saç ekim şartlarını oluşturmalı durumunu bilmeli sonra güzel bir sonuç istemeli

Mevcut daçlarını dhı korumaz mevcut saçların zaten dökülme evresinde şu an saç ektirmesende önlem almazsan dökülür ektirip önlem almazsanda daha hızlı dökülür.

Kaç gün finasteride kullanmam lazım ekimden önce

Garipp

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 14 Haziran 2022, 15:28:56 »
Muhtemelen şaka yapıyorsun ? " Muttalip keseri Zekeriya kulu Serkan aygını Asuman’ı  asmedi düşünmüyorum. " cümlesi bana biraz latife beyanı gibi geldi...

Serkan aygını neden düşünmediğimi açıkladım. Muttalip hoca çok pahalı yoksa bence trnin en iyi ekimcisi. Zekeriya kulun donör bölgeyi iyi kullandığını düşünmüyorum

Telgrafin Kelleri

• Full Member
« Yanıtla #9 : 14 Haziran 2022, 16:17:57 »
Serkan aygını neden düşünmediğimi açıkladım. Muttalip hoca çok pahalı yoksa bence trnin en iyi ekimcisi. Zekeriya kulun donör bölgeyi iyi kullandığını düşünmüyorum

Valla Serkan Aygın kliniğin başarısız ekimi illaki vardır ancak işini hepsinden daha fazla sahiplendiğine en yakın arkadaşlarımda gördüm revizelerle , sen istemesen bile adam ben memnun olmalıyım diye revize yaptı ve tamamen ücretsiz . Yani bu formun da en yüksek ekim oranlarından ilk 3'te olduğunu söyleyebilirim. Abartısız bir şekilde de  %85-90'ı memnundur. Hasta derdi filan da yok gittiysen kendin görmüşsündür BM merkezi gibi her milleten her yerden insan var ve çok ciddi başarılı ekipleri var . Size ne kadar zaman ayırdı veya ayırır mıydı bilemem . Ama önlem almazsanız bu kafa n4-5 yolcusu onu da ifade deyim güçlendirmeden ekime girmeyin.

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 14 Haziran 2022, 17:04:04 »
Valla Serkan Aygın kliniğin başarısız ekimi illaki vardır ancak işini hepsinden daha fazla sahiplendiğine en yakın arkadaşlarımda gördüm revizelerle , sen istemesen bile adam ben memnun olmalıyım diye revize yaptı ve tamamen ücretsiz . Yani bu formun da en yüksek ekim oranlarından ilk 3'te olduğunu söyleyebilirim. Abartısız bir şekilde de  %85-90'ı memnundur. Hasta derdi filan da yok gittiysen kendin görmüşsündür BM merkezi gibi her milleten her yerden insan var ve çok ciddi başarılı ekipleri var . Size ne kadar zaman ayırdı veya ayırır mıydı bilemem . Ama önlem almazsanız bu kafa n4-5 yolcusu onu da ifade deyim güçlendirmeden ekime girmeyin.
Hocam arkadaşın söylediği şeye kısmen katılıyorum.25 bin tl vereceğin işlem daha da önemlisi ömür boyu psikolojini belirleyecek işlem 3 dk da oldu bittiye gelmez,gelmemeli ki adam ilgi,titizlik beklemese 7-8 binlik yerde ektirir.Kurun bu kadar yükselmesi,paranın değersizleşmesi serkan aygın ın suçu olmadığı gibi bizlerin de suçu değil ve 25 bin tl az para değil çok para,millet pahalı diye domates almıyor ki paranın değeri düştü diye asgari ücret 10-15 bin de olmadı ayrıca.Maalesef böyle gözde firmalarımız zamanla müşteri,para problemi ortadan kalkınca değişiyor,hele ki dövizi görünce türkleri 2. plana atıyor,Araplar,Ruslar,Amerikalılar daha cazip geliyor.
  • Yaşınız 31

Garipp

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 14 Haziran 2022, 17:42:53 »
[/quote]

Serkan aygını başarısız bulsam zaten muayeneye gitmezdim. Ancak ekim mağduru biri olarak beni de dinlemesi ona göre plan yapılması gerekirdi oldu bittiye gelmesini kabul etmiyorum. Sonra onca ekip var orada kime yaptıracağını da seçemiyorsunuz en azından ekip lideri hemşireye muayene olsam daha bile verimli geçerdi  görüşme zira bildiğim kadarıyla hoca ekimin hiçbir safhasına karışmıyor.. Hoca 3600 greft dedi saçıma.. mesela Muttalip hoca 2bin-2500 greft dedi. Taktir edersiniz ki aradaki farkı sormak üzerine beyin fırtınası yapmak istedim. Görüşlerim dinlenmedi ben bunu kaba ve güvensiz buldum. Merkezin kendi bileceği iş ben içim rahat olmadıktan sonra oraya ektirmem ektirmeme sebebim bu. Yoksa merkezin başarılı sonuçları olduğunu inkar etmiyorum. Tekrar ediyorum başarılı bulmasam muayene olmazdım

Bu arada sizin sonucunuzu bulamadım Serkan aygına mı ektirmiştiniz? Orası BM gibi vs diyince siz de orada ektirdiniz sandım.. zira kurumun hasta danışmanlarının da forumu yakından takip ettiğini biliyorum belki temsilcisinizdir diye soruyorum

DEMİRBİLEK

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 14 Haziran 2022, 21:27:24 »
Ben Medeks te ektirdim memnunımda ama bahsettiğiniz merkezler de kendini kanıtlamış iyi yerler her merkezin başarısız sonucunolanilir cerrahi bir işlem bu neticede

Garipp

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #13 : 14 Haziran 2022, 23:02:30 »
Ben Medeks te ektirdim memnunımda ama bahsettiğiniz merkezler de kendini kanıtlamış iyi yerler her merkezin başarısız sonucunolanilir cerrahi bir işlem bu neticede

Bakayım hocam medekse hiç araştırmadım teşekkür ederim

Garipp

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 14 Haziran 2022, 23:08:54 »
Ekim öncesi kaç gün finasteride kullanmak kazım en az merkezler ne öneriyor bu konuda bilgisi olan var mı?

Facebook Twitter Instagram