Gönderen Konu: SAC EKİMİ RANDEVUSU ALDİM, CEKİNCELERİM VAR  (Okunma sayısı 457 defa)

Captain

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
SAC EKİMİ RANDEVUSU ALDİM, CEKİNCELERİM VAR
« : 13 Haziran 2022, 23:32:37 »
Merhabalar 30 yaşındayım, Serkan aygın clinigi bir süredir takip ediyorum ve düğün, iş güç derken artık Ekime karar verdim. Tabi saçlarım bu sürede zayıflama devam etti. Ekim merkezi ile ongorusme yaptığımda saç ekimi öncesi takviye güçlendirme mevzusu çok bir fark olmayacağını söylendi, Ekimi gerçekleştirebiliriz. Şimdi bu noktada biraz kaygılıyım, saç ekimi var olan saçlara da ciddi kalıcı olumsuz sonuç yaratabiliyor mu, ekimi ertelemelimiyim? Ekime 10 gün var

dinodin11

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: SAC EKİMİ RANDEVUSU ALDİM, CEKİNCELERİM VAR
« Yanıtla #1 : 13 Haziran 2022, 23:47:29 »
Kaygılanma
Güzel bir yere karar vermişsin
Saçlarına zarar vermezler
O öyle bir yer

Edgar X

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 13 Haziran 2022, 23:57:40 »
dostum saç ekiminden başka çaren kalmamış üstelik var olan saçlara zarar vermeyen en iyi ekim merkezlerinden birine karar vermişsin bence rahat ol ve bir cesaret ektir yoksa bu işin içinden çıkmazsın  :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 14 Haziran 2022, 00:05:26 »
Kafanda kendi saçların incelmiş bu da dökülmenin devam etmesi demek olası bir operasyonda zarar verilmese bile o ince saçları kaybedersin o yüzden dht blocer güçlendirmek için kullanmak gerek tabi kullanırsın kullanmazsın senin kararın

Serkan aygın çok iyi bir saç ekim merkezi ekim başarılı olsada bu kafa tek ekim yetmez malum 2 ekim gerek
Global Moderator

kelbabangida

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 14 Haziran 2022, 23:49:36 »
malesef çekinecek pek bir şeyin kalmamış bro kafanda bir tutam saç kalmış bu saatten sonra onlarda iflah olmaz.hatta saç ekimi bir süre onlara destek olur kanlanmadan dolayı buna inan.

Garipp

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 15 Haziran 2022, 20:41:37 »
Dostum muhakkak proscar kullan kliniğin gazına gelme eşşeğini sağlam kazığa bağla giden geri gelmiyor.. birkaç ay sabredip ilaç tedavisi kullan 0 kafada bile ne yaptığını gördüm ben finasteridin. Saç ekim şansın hep var ama kaybettiklerin geri gelmez.. İnan bana şuan gösterdiğin sabır ekim sürecinde göstereceğin sabrın 10 da 1 i bile değil

Garipp

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 15 Haziran 2022, 20:43:51 »
Pubmed de bir çalışma var bir gruba finasteride veriyorlar ekimden 4 hafta önce ve 48 hafta sonra olmak üzere diğer gruba placebo ilaç veriyorlar.. finasterid kullanan yüzde 90ın üstünde ektikleri çıkarken placebo grup yüzde 67de kalıyor ararsan bulursun çalışmayı

Alpha

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 15 Haziran 2022, 21:14:01 »
Bu kafada finasterid ile gözle görünür gelişim göstersin bende bir şey bilmiyorum ancak en iyi ihtimal var olanı muhafaza eder.

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 16 Haziran 2022, 08:57:00 »
Pubmed de bir çalışma var bir gruba finasteride veriyorlar ekimden 4 hafta önce ve 48 hafta sonra olmak üzere diğer gruba placebo ilaç veriyorlar.. finasterid kullanan yüzde 90ın üstünde ektikleri çıkarken placebo grup yüzde 67de kalıyor ararsan bulursun çalışmayı

Ben 10-11 aylık ilaç tedavisi sonrası 3 ay bırakmıştım. Sonra ekim yaptırdım 6 ay daah devam ettim finasa. Evet gerçekten ekime çok pozitif faydası olduğunu düşünüyorum. Çünkü  benim gibi zor vakada bile 2-3 ayda saçlar çıkmaya başlamıştı. Sonuç iyi olunca 6 aydır tekrar bıraktık ilaçları, pişman olduk.

Ekim yaptıranlar, hele ki geniş açıklık inc telli vakalarda ilaç tedavisi mutlaka sürekli olmalı diye düşünüyorum.

Facebook Twitter Instagram