Gönderen Konu: Açık Alın ve Saçta İnat  (Okunma sayısı 279 defa)

biryudumbira

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Açık Alın ve Saçta İnat
« : 14 Haziran 2022, 20:33:27 »
Arkadaşlar merhaba yeni üye oldum. Yaşım 27, alnım açık ve saçımda inat mevcut. Düzgün bir şekile girmediği için sürekli saçlarımı kısa kestiriyorum. Saç ektirmek istiyorum, güzel ve düzgün bir şey ortaya çıkar mı, nasıl olur acaba çok merak ediyorum..

Alpha

• Sr. Member
Ynt: Açık Alın ve Saçta İnat
« Yanıtla #1 : 14 Haziran 2022, 20:45:22 »
27 yaşına kadar bu şekilde ilerlediyse dökülmeler aşırı agresif değil demektir genede tedavileri araştırın yoksa 35 yaşına kadar norwood 5 yada 6 olma ihtimali az değil.
Saç ekimi için yorum yapmak gerekirse iyi bir sonuç için oldukça uygunsunuz ama ektireceğiniz yere göre sonuç çok değicektir .Vasat bir sonuç elde ederseniz sonuçtan gene memnun kalırsınız var olan saçlarınızın desteği ile .çok iyi bir sonuç elde ederseniz  hiç saçınız dökülmemiş gibi bir görüntü olur .dediğim gibi tamamen ekim merkezi tercihinize göre sonuç değişecektir.size tavsiyem araştırmalarınızı çok
iyi yapıp hem saç çıkartma oranı yüksek hemde ön çizgilerde çok başarılı bir yere karar vermeniz olur.

biryudumbira

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 14 Haziran 2022, 21:13:03 »
Teşekkürler bilgilendirme için. Arkadaşım geçen hafta Antalya Talya Tıp Merkezinde saç ektirdi. Yarın kontrole gidecek, ben de yanında olacağım. Doktora bi görüneyim bakalım ne diyecek.
Küçüklük fotoğraflarımı da yüklüyorum, daha detaylı analiz edilebilinsin :)

kelbabangida

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 14 Haziran 2022, 23:41:01 »
halbuki küçükken ne kadarda sevimliymişsin.

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 15 Haziran 2022, 05:06:31 »
Mudur kucukluk resimlerin biraz gec olmus.ulturason resimlerin varsa oyle analiz edelim. 3- 5 yasindaki resimle sac analizimi olur mubarek😅
Dr.Muttalip keser saç ekimi

biryudumbira

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 15 Haziran 2022, 10:23:56 »
halbuki küçükken ne kadarda sevimliymişsin.

Biz büyüdük ve kirlendi dünya.. :D

biryudumbira

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 15 Haziran 2022, 10:25:02 »
Mudur kucukluk resimlerin biraz gec olmus.ulturason resimlerin varsa oyle analiz edelim. 3- 5 yasindaki resimle sac analizimi olur mubarek😅

😄😄
İnat ve saçın sola yatma durumu çocukluktan beri mevcut, onu göstermek istemiştim

alltheother

• Hero Member
  • Selam olsun bütün keldaşlara:)
« Yanıtla #7 : 15 Haziran 2022, 11:42:27 »
Ekim + medikal tedavi öneririm. Tek başına ekim yapsaniz bile diger saclar zamanla dökülmeye devam edecek.

biryudumbira

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 15 Haziran 2022, 12:08:48 »
Teşekkürler cevap için. Bugün doktora görünmeye gideceğim. Bakalım neler söyleyecek, ne önerecek.

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 15 Haziran 2022, 15:23:43 »
Arkadaşlar merhaba yeni üye oldum. Yaşım 27, alnım açık ve saçımda inat mevcut. Düzgün bir şekile girmediği için sürekli saçlarımı kısa kestiriyorum. Saç ektirmek istiyorum, güzel ve düzgün bir şey ortaya çıkar mı, nasıl olur acaba çok merak ediyorum..

Dostum bence ekim olabilir ama saç ekiminin sonrasında ilaç kullanımını ekitren çoğu kişi için şart görüyorum. Çünkü ekilenler veya ekilmeyen kendi saçların da döküldüğü zaman sürekli bir ekim ihtiyacı doğacak bu sebeple, destekle bunu en aza indirgemek gerekiyor.
Moral bozukluğu ayrıca kötü. Hadi maddi külfetini falan geçtim.

Kendimden örnek vereceğim.
Ben de 1 sene önce ektirdim. Merkez brnim durumuma özel 6 ay Finasterid kullanmamı tavsiye etti. Ki zaten daha önceden de kullanmıştım. Ekim sonrası 6 ay kullandım fakat 6-7 aydan sonra ilaç vitamin vs destekleri tamamen kestim. Son 1-2 ayda dökülmem epey arttı maalesef. Tamamen desteği keserek hata yaptım maalesef. Yanetkiler aşırı olmasa da, çok devam etmek istemedim. Şimdi tekrar başladık mecbur.

34 yaşında ekim yaptırmıştım ve son 3-4 yıldır hemen hemen stabil devam eden bir dökülmem vardı. Senin yaşın daha genç. Ama belki stres belki baika faktörler dökülme arttı bu dönemde.

Pier

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 15 Haziran 2022, 15:40:02 »
Dostum bence ekim olabilir ama saç ekiminin sonrasında ilaç kullanımını ekitren çoğu kişi için şart görüyorum. Çünkü ekilenler veya ekilmeyen kendi saçların da döküldüğü zaman sürekli bir ekim ihtiyacı doğacak bu sebeple, destekle bunu en aza indirgemek gerekiyor.
Moral bozukluğu ayrıca kötü. Hadi maddi külfetini falan geçtim.

Kendimden örnek vereceğim.
Ben de 1 sene önce ektirdim. Merkez brnim durumuma özel 6 ay Finasterid kullanmamı tavsiye etti. Ki zaten daha önceden de kullanmıştım. Ekim sonrası 6 ay kullandım fakat 6-7 aydan sonra ilaç vitamin vs destekleri tamamen kestim. Son 1-2 ayda dökülmem epey arttı maalesef. Tamamen desteği keserek hata yaptım maalesef. Yanetkiler aşırı olmasa da, çok devam etmek istemedim. Şimdi tekrar başladık mecbur.

34 yaşında ekim yaptırmıştım ve son 3-4 yıldır hemen hemen stabil devam eden bir dökülmem vardı. Senin yaşın daha genç. Ama belki stres belki baika faktörler dökülme arttı bu dönemde.

Ben 2 yıldır kullanıyorum. Yakın bir zamanda ekim düşünüyorum

Yan etki görmedim sanırım şimdiye kadar. Ekimden sonra da ilacı bırakmak gibi bir düşüncem yok. Ne zamana kadar kullanırım bilmiyorum ama hiç bırakmak gibi bir düşüncem yok. Sonuçta dökülme devam edebilir. Eskiden mesela banyoda saçı şampuanlarken elim saç dolardı ve şimdi ise hiç dökülme yok
Sadece evlilik süreci olursa ve çocuk olayı olursa eğer bir süre ara veririm o kadar. Cinsel ilişkilerde ise ilaç kullandığım için mutlaka koruma veya karşı taraf hap kullanabilir böyle bir şey düşünüyorum

2 yıl önce Total Testosteron testi dışında başka bir şey yaptırmadım. Yeni bir kan testi düşünüyorum ama bunun için önce ortalama 3 ay spor yapmayı ve fazla kiloları azaltmayı düşünüyorum
« Son Düzenleme: 17 Haziran 2022, 13:29:21 Gönderen: Pier »

Facebook Twitter Instagram