Gönderen Konu: Saç ekiminde mikromotor devri.  (Okunma sayısı 491 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Saç ekiminde mikromotor devri.
« : 26 Haziran 2022, 14:01:49 »
Saç ektirecek arkadaşların buna dikkat etmesini istiyorum

Anlaştığınız merkezlerde saç ekimi mikro motoru 1000 devirde tutmayan merkezleri uyarın vr baştan konuşun 1000 devir ve ucundaki panc’ı en az 3 kere değiştirmesini talep edin 2 ya da 3
Kanal açarken kullanılan slitlerin de elmas is 2 kere jilet ise bir kaç kere değiştirmesini talep ederek ekim yaptırın ve arada bir devri kontrol etmek isteyin

1000 devirde alınan grefler daha sağlıklı alınır çıkış oranı artar.
Greftleri yerleştirenlere de grefleti dikkatli parçalamadan zorlamadan zarar vermeden yerleştirmesini konuşun

Bunları baştan söylerek ekime girin ve merkez sizin bu işi araştıran biri olduğunuzu bilsin abuk sabuk yalanlarla geçiştirmesin.

Devir satini yuvarlak içine aldım üzerinde rakamlar vardir en düşük devir 1000 dir yani en başta olacak devir saat  oku

Unutmayın manuel in donör bölgesine zarar vermeme nedeni yavaş dönerek el gücü ile grentin alınması ne kadar yavaş o kadar sağlıklı ve homojen alım demek

cerenimo

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekiminde mikromotor devri.
« Yanıtla #1 : 26 Haziran 2022, 21:24:22 »
Güzel bilgiler için teşekkürler, acaba bizimkiler nasıl yapıldı sorusu geldi aklıma direkt :)

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 26 Haziran 2022, 22:15:53 »
Hintell hocam faydalı bilgiler için teşekkürler,lakin ülkede daha çok 2 tip ekimci mevcut bizim;
1)'Hallederiz abicim,1000 ne demek bizde daha profesyoneli var bu makinelerin 500 lük açarız senin güzel hatrın için' diyen işgüzar tayfa
2) Reklamı,referansı,trajı yüksek,müşterisi bol sana doğru dürüst vakit bile ayırmayan (ayıramayan),muhtemel böyle bi talepte böbürlenecek,sana detaylı açıklama yapma gereği duymayacak tayfa
Burda en beğenilen firmalarla bile doğru düzgün ve detaylı bi şekilde iletişim kurmak zaten çok zor
Bizim yapabileceğimiz ise ekim yapan arkadaşlardan hangi firmanın bu kurallara dikkat edip etmediğini belirtmesini istemek ona göre tercihlerde bulunmak olur
  • Yaşınız 31

baldman

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 27 Haziran 2022, 00:56:50 »
Başkan iyi güzel yazmışsında benim diyeceğim imam bildiğini okur Bu yüzden bu konuda benim naçizane fikrim düzgün ekim merkezi seçmek daha kestirme bir yol olur bizler için.

Facebook Twitter Instagram