Gönderen Konu: Saç ekim bölgesi sınırı için tavsiye  (Okunma sayısı 446 defa)

Dazman

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekim bölgesi sınırı için tavsiye
« : 05 Temmuz 2022, 18:27:10 »
Değerli arkadaşlar hepinize merhabalar.  Bu forum sayesinde bir kaç gün içinde o kadar çok şey öğrendim ki düşüncelerini paylaşan herkesin ellerine sağlık. Gerçekten çok büyük bir boşluğu dolduruyorsunuz.

Ben de saç ektirme kararı verdim ancak beni saç ekimine iten temel motivasyon şakaklarımda yer alan açılmalardı. Esasen saçın ön orta ve üst bölgem ile alakalı sıkıntım yok. O bölglelere yer alan saç kesim işlemi ile zarar görsün istemiyorum, muhtemelen saç ektirsem kayda değer bir değişim olmayacağını da düşünüyorum. Ayrıca yanlız yaşıyor ve yoğun çalışıyor olmam nedeniyle daha küçük alanlara ekim yapılması bakım açısından da benim işime geliyor.

Bu nedenle fotoğraflarda işaretlediğim şekilde sadece şakak bölgesindeki açılmalara saç ektirmeyi düşünüyorum. Ekim sonrası ortada kalan alanın yoğunluğuna yakın bir yoğunluk yakalayacağımı umuyorum. yaşım 37, daha fazla dökülme olacağını sanmıyorum. Mevcut saçlı bölgeye belli miktar girerek yapılacak bu ekim için düşünceleriniz nelerdir. Daha sonra yapılacak olası bir ilave ekim konusunda sıkıntı yaşar mıyım?

Telgrafin Kelleri

• Full Member
Ynt: Saç ekim bölgesi için tavsiye
« Yanıtla #1 : 05 Temmuz 2022, 18:53:55 »
Sadece şakak ekimi sırıtabilir aralara da girerseniz mevcut saçlarınız zarar görür bu sebeple oldukça zor bir karar... Ekim yerine lokal tedavilere yönelin bence daha doğal durur

Dazman

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 05 Temmuz 2022, 21:22:32 »
Sadece şakak ekimi sırıtabilir aralara da girerseniz mevcut saçlarınız zarar görür bu sebeple oldukça zor bir karar... Ekim yerine lokal tedavilere yönelin bence daha doğal durur
Teşekkürler. Benim düşünceme benzer şekilde kısmi Ekim yaptıran var mı acaba forumda.

Telgrafin Kelleri

• Full Member
« Yanıtla #3 : 06 Temmuz 2022, 09:45:20 »
Teşekkürler. Benim düşünceme benzer şekilde kısmi Ekim yaptıran var mı acaba forumda.

Evet bir iki konu gördüm. Yanlış hatırlamıyorsam arkadaşın ismi can idi

Lauri

• Hero Member
Ynt: Saç ekim bölgesi sınırı için tavsiye
« Yanıtla #4 : 07 Temmuz 2022, 23:32:20 »
Muttalip keser ekimleri genelde böyle dar bölgelerde oluyor. Onun ekimlerini araştırabilirsin.

Facebook Twitter Instagram