Gönderen Konu: DP ŞAMPUAN  (Okunma sayısı 534 defa)

optimist1388

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: DP ŞAMPUAN
« Yanıtla #1 : 19 Temmuz 2022, 18:46:18 »
Şampuandan cok medet unmamakla birlikte saçın gorunumunu dökülme düzeyini bir nebze olsun etkilediğini düşünüyorum bu şampuanı kullandım normal düzeyde tavsiye isterseniz kepek için numberone diyorum davines puffying normal şampuan da benim en çok memnun kaldığım şampuan ince ve sönük saçlı biri olarak revox coenzyme Q10 atastirabilirsiniz

Chem06

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 20 Temmuz 2022, 09:18:59 »
Şampuandan cok medet unmamakla birlikte saçın gorunumunu dökülme düzeyini bir nebze olsun etkilediğini düşünüyorum bu şampuanı kullandım normal düzeyde tavsiye isterseniz kepek için numberone diyorum davines puffying normal şampuan da benim en çok memnun kaldığım şampuan ince ve sönük saçlı biri olarak revox coenzyme Q10 atastirabilirsiniz

Saçlar az ve ince telli olduğu için yıkandıktan sonra çok cansız oluyor. Sabun gibi yıkadıktan sonra saçı sertleştiren yani aldatıcı dolgunluk ve sertlik veren bir şampuan tavsiyeniz var mı?

optimist1388

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 20 Temmuz 2022, 09:20:42 »
Saçlar az ve ince telli olduğu için yıkandıktan sonra çok cansız oluyor. Sabun gibi yıkadıktan sonra saçı sertleştiren yani aldatıcı dolgunluk ve sertlik veren bir şampuan tavsiyeniz var mı?
[/quote

Benimde aynı hemen hemen bu şampuan dökülmesi azalttı ve derinlemesine temizliyor bu sayede de biraz dolgunluk katıyor denemeniz gerek ben mumnunum

Can13

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 20 Temmuz 2022, 19:48:28 »
PARABEN VE SLS OLMAYAN ŞAMPUAN KULLANIN BENCE ECZANEDEN ALABİLİRSİNİZ VARDIR YADA ROSSMANN DA VARDI BU TÜR ŞAMPAUN

Facebook Twitter Instagram