Gönderen Konu: Şakaklarımda son2 yıldır dökülme var, yaş 23 önerilere açığım  (Okunma sayısı 1977 defa)

gallagher

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Yaşım 23 , pandemi ile birlikte şakaklarda dökülmem başladı. Sadece dökünme karşıtı şampuanlar kullandım son aylarda ketoral şampuan kullanıyorum hafta da 2 kez. 30 yaşımdan sonra şakaklar için ekim düşünüyorum ama 30a kadar daha kötüleşir olmasından korkuyorum. Babamın da şakakları dökük. İkimizinde tepe bölgesinde sorun yok . Yaşım gereği fins kullanmak istemiyorum. Önerilerinize açığım şimdiden teşekkür ederim

gallagher

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
2.foto

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Genetik ağacında kellik ne durumda dostum?
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

gallagher

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
babamın şakakları açık, onun haricinde bir dayımın saçları gür diğerinin ise tepe bölgesi full yok

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
Dostum yaşın gereği demişsin ama yaşın 23.
Bence gayet olgun bir yaş Finasterid tarzı bloklayıcılar için. Elbette senin tercihin.

Aile soy durumu iyiymiş şanslısın. Umarım dökülmeye devam etmez dostum.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

gallagher

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkür ederim aslında dediğim gibi aşırı şanslı değilim dayılarımndan bir tanesi kel, babamın ve dedeminde hep aynı yaşlarda şakak sorunu olmuş. Aslında şuan saçlarımdan memnunum, şakaklar haricinde seyreklik yok saçlarımda, 1.5 ay minoxil kullandım lakin sürekli devam etme konusunda endişe yaşadığım için devam etmedim. Finas olayında ise daha emin olamıyorum. Sadece daha kötüye gitmesinden endşie ediyorum. İlla ki benim gibi sorunu olup çözen olmuştur yardımcı olurlarsa sevinirim.

gallagher

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Sizlerin tecrübesine göre bu saç git gide açılır mı yoksa bir taraf da durur mu , teşekkür ederim

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
Sizlerin tecrübesine göre bu saç git gide açılır mı yoksa bir taraf da durur mu , teşekkür ederim
Diğer saçların sağlam duruyor şimdilik dostum.
Eline düşen saçlara ara sıra bak bakalım incelen var mı diye.

gallagher

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Diğer saçların sağlam duruyor şimdilik dostum.
Eline düşen saçlara ara sıra bak bakalım incelen var mı diye.
peki iki sene içinde şakak bölgelere ekim yapsam çok mu erken davranmış olurum

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
peki iki sene içinde şakak bölgelere ekim yapsam çok mu erken davranmış olurum
Hem evet hem de senin iyiliğini düşünen birisi ekim yapmaz dostum.

gallagher

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hem evet hem de senin iyiliğini düşünen birisi ekim yapmaz dostum.
neden acaba ve bu arada yardımların için teşekkür ederim

Hair'lı Olsun

• Bu Alana Reklam Verilir.
  • Hero Member
Saçlarınız iyi durumda önlerde olgunluk çizgisi dedikleri bir durum var ekimden önce biraz bakımla uzun yıllar dökülmeden kurtarabilirsin saçlarını
Saç Sağlığı Discord : https://discord.gg/RJrwv4h7

Finansteride
Omega 3  -  Biotin 5000
Keçiboynuzu özü
Masaj - Magnezyum yağı  
D3 vitamin  -  B12 vitamin

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
neden acaba ve bu arada yardımların için teşekkür ederim
Çünkü o gerileme bence olgunluk çizgin.
Ekim olursa çok yapay olur diye düşünüyorum.

gallagher

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saçlarınız iyi durumda önlerde olgunluk çizgisi dedikleri bir durum var ekimden önce biraz bakımla uzun yıllar dökülmeden kurtarabilirsin saçlarını
Teşekkür ederim peki saçlarımı korumam için önerebileceğiniz tedavi yöntemi var mı

explosen

• Hero Member
yan etkisi vs olma oranı parol asprin apranax ile aynı proscar yanı bunları kullanırken hiç bir sorun yok gelişi güzel proscarda var diyorsanız kullanmayın ,keşke 25 li yaşlara dönsem fine başlasam o yaşlarda
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Facebook Twitter Instagram