Gönderen Konu: Şahin Çelik 3950 greft saç ekimi  (Okunma sayısı 8254 defa)

Taha Sekin

• Jr. Member
  • **
Şahin Çelik 3950 greft saç ekimi
« : 07 Ağustos 2022, 12:40:18 »
Merhaba. Yıllardır karar vermekte zorlandigim hep doğru zamanı beklediğim gün geldi ve geçti. 3 gün önce Şahin Bey'de saç ektirdim. Aklımda yüzlerce soru vardi. Aklımdaki bütün soruların cevabını gerek sorarak gerek gözlemleyerek aldim. Sizinde sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa cevaplamaktan mutluluk duyarım. Ve tabi ekimim hakkındaki yorumlarınızı da bekliyorum.
Sevgiler

Taha Sekin

• Jr. Member
  • **
Ynt: Şahin Çelik 3950 greft saç ekimi
« Yanıtla #1 : 07 Ağustos 2022, 12:47:27 »
Ekim günü bu yaz ayinda yağmur bastırdı. Alelacele taksiye bindik. 2. Fotoda kafamı çok hafif taksinin tavanına surttugum için kan var. Bir köküm yalan oldu yani  :'(
  • Yaşınız 25
Şahin çelik saç ekimi sonuçları
Ankara saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Heisenberg16

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 07 Ağustos 2022, 13:03:39 »
Hayırlı olsun ekiminiz. Şahin Hocanın ekimlerini çok beğeniyorum sizin ekim de güzel duruyor. Ancak bu kanama durumu baya kötü olmuş umarım en az kayıpla kapatırsınız.

Taha Sekin

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 07 Ağustos 2022, 13:08:14 »
Çok teşekkür ederim yorumunuz için. Kanama benim çok canımı sıkmıştı. Sadece bir greft yerinden çıktı. Ekim yeni olduğu için hemen kanamis. Şahin bey bir problem olmayacağını söyledi. Bir greft kaybıyla kurtardım yani :)
  • Yaşınız 25
Ankara saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 07 Ağustos 2022, 13:10:37 »
Saçların geride olması iyi olmuş dökülme devam edicek çünkü planlama güzel sık bir ekim olmuş hayırlı olsun
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

Taha Sekin

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 07 Ağustos 2022, 13:17:55 »
Evet sıklığı ve planlaması benide tatmin etti. Çok sağolun :)
  • Yaşınız 25
Ankara saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 07 Ağustos 2022, 18:56:20 »
Hayırlı olsun açık alana göre ön çizgi tasarımı makul ve doğru bağzı merkezler böyle ya dar açıklıklarda şakaklarıda neredeyse ön bölgenin hizzasına getiriyorlar ve alın bölgesini çok daraltıyorlar

Erkeği güzel ve erkeksi gösteren şakak bölgeleri içeride tatlı oval bir ön çizgidir
Alnımdar olan erkek erkeksi göstermez çizler o yüzden önemli

Sizin çizginizidr çok başarılı buldun doğru bir saç ekimi planlaması giüzel bir sıklık hayırlısı olsun
Global Moderator

Taha Sekin

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 07 Ağustos 2022, 19:39:14 »
Harfi harfine katılıyorum, ben söylemeden tam istediğim gibi çizdi. Ekimleri bu yüzden çok doğal oluyor. Ekilenler çıkarsa ne kadar doğru bir karar oldugunu da göreceğiz. Yorumun için teşekkür ettim Hintel beni çok mutlu ettin.
  • Yaşınız 25
Ankara saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Muribab

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 08 Ağustos 2022, 03:53:29 »
Hayırlı olsun saç ekimin güzel temiz kaliteli bir saç ekimi ön çizgi planlamanızda bence çok başarılı olmuş  yaşınıza dökülme tipinize göre plan yapmış bu tarz durumarı ön görüp kişiye göre planlama çok önemli
Diğer dandik saç ekim merkezileri gibi herkese aynı b..ktan planlamaları yapan yerileri iyi analiz edip bu doğru planlamaları görmeli anlamalı insanlar ve ona göre saç ekimi kararı almalı. İnşallah harika güzel sizi mutlu edecek bir sonuca ulaşır saç ekiminiz.

Taha Sekin

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 08 Ağustos 2022, 10:54:06 »
Evet. Kişinin yaşı, açık alanın boşluğu, greftlerinin kalitesi, dökülme tipi.. bu ve bu gibi bütün detaylari göz önünde bulundurarak saç ekimi yapılmalı. Bir ekimin kalitesini bunlar belirliyor. Teşekkür ederim, umarım :)
  • Yaşınız 25
Ankara saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Taha Sekin

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 12 Ağustos 2022, 20:27:33 »
Bugün 8. Günüm. Bugün yıkarken kabukların dökülmesi için yavaş yavaş ovalamam söylendi. Ancak yavaş yapmama rağmen böyle bir sorunla karşı karşıya kaldım. 3 greftin olduğu yer kanadı. Kabukları biraz derinden olduğu ve tam kurumadigi için böyle oldu. Ancak 3 greftin üzerinde de kıllar mevcut sizce greft kaybetmiş miyimdir? ( Dikkatli bakarsanız kılları göreceksiniz)
  • Yaşınız 25
Ankara saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Taha Sekin

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 12 Ağustos 2022, 20:29:00 »
Her gün yeni bir sorunla karşı karşıya kalıyorum. Bu ne bahtsizliktir yahu. Aynaya bakmaktan ders bile calisamiyorum
  • Yaşınız 25
Ankara saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

CılgınTürk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 12 Ağustos 2022, 21:10:42 »
hocam 8.güne kadar oturmuştur dert etmeyin bunlar çok basit şeyler siz zorlamadan yıkamalarınıza devam edin fire de olacak ekilen saçların hiç biri yüzde yüz çıkmıyor zaten ekimiz gayet güzel duruyor strest olmayın hiç

Taha Sekin

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #13 : 12 Ağustos 2022, 21:28:38 »
Değil mi? Çok teşekkür ederim. İnanın o kadar strese girdim umarım iyi bir sonuç alabilirim.
  • Yaşınız 25
Ankara saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

ahmet turan

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 12 Ağustos 2022, 22:16:58 »
3 greftten bir şey olmaz kardeşim bu kadar kafaya takma .saçlarını arada nemlendir ve doğru tedavileri uygula yeter gerisini zamana bırak.

Facebook Twitter Instagram