Gönderen Konu: AHD Klinik Hakan Doğanay Hakkındaki Görüşleriniz Nelerdir  (Okunma sayısı 753 defa)

kelinski

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba arkadaşlar, forumda yeniyim ancak uzun zamandır takip ediyorum. Uzunca bir süredir klinikleri araştırıyorum ve birkaç seçeneğe kadar indirgedim.

Bunlardan en başlıca iki tanesi Asuman Hair ve AHD Klinik. Ancak sanırım AHD Klinik'e biraz daha yakınım. Yaptıkları ekimleri incelediğimde iki kliniğin de oldukça temiz iş çıkardığını düşünüyorum ki gözlemlerime göre AHD Klinik bir tık önde. Kendileriyle iletişime geçtim ve fiyat aldım.

AHD Klinik iki farklı tarife uyguluyor. Hakan Bey'in kendi girdiği operasyonlarda greft başına 1 Euro alıyorlar ve kur 13 TL'ye sabitli. Bana 4000 greftlik ekimin uygun olduğunu, tepe bölgelerinin kapanmayacağını bu yüzden 1 yıl sonra vertex bölgesi için ikinci bir ekim planlaması gerekeceğini söylediler.

Hakan Bey'in kendi yetiştirdiği ekiple ekim yapınca ise Asuman Hanım'a yakın bir fiyat veriyorlar: 25.000 TL. Fiyata iki günlük konaklama ve şehir içi ulaşım ücretlerinin dahil olduğunu söylediler. Ayrıca KDV de dahilmiş.

Asuman Hair'le görüştüğümde ise 25.000 TL + KDV dediler. Yani yaklaşık 30 bin lirayı buluyor ve ulaşım ve otel ücretleriyle beraber biraz geçiyor da olabilir.
Hakan Bey'le ekim yaptırırsam da fiyat 52.000 TL civarında çıkıyor. Hakan Bey'in ekibiyle yapılan ekimlerde, Hakan Bey planlamaysa dahil oluyormuş ancak operasyon sürecine dahil olmuyormuş. Ekimden önce ve sonrası için bütün sorumluluk ve muhatap yine Hakan Bey'e aitmiş ama.

Ayrıca, AHD Klinik bir ilaç kullanmayı önermiyor, daha doğrusu sizin kendi tercihinize bırakıyor tamamen. Asuman Hanım ise takviye ilaçları öneriyor.

Sizce hangi klinikte ekim yaptırmam daha verimli olur arkadaşlar? Bu ikisi dışında tavsiye edebileceğiniz başka yerler de var mı? Referans olması açısından görselleri de ekleyeceğim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları

2 merkezde başarılı ama sizin kafanız 1 ekimle kapanmaz özellikle tepe bölgesi iki ekim ihtiyacınız var  donör saçlarınızda çok kalın durmuyor

Hakan doğanayda ve ekibide gayet başarılı
Asuman hanımda başarılı

Asuman hanımın fiyatı 25 bin tl nasıl +kdv 5 bin tl mi dediler siz mi öyle olur diyorsunuz?
« Son Düzenleme: 24 Ağustos 2022, 17:42:16 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

kelinski

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: AHD Klinik Hakan Doğanay Hakkındaki Görüşleriniz Nelerdir
« Yanıtla #2 : 24 Ağustos 2022, 17:06:44 »
2 merkezde başarılı ama sizin kafanız 1 ekimle kapanmaz özellikle tepe bölgesi iki ekim ihtiyacınız var  donör saçlarınızda çok kalın durmuyor

Hakan doğanayda ve ekibide gayet başarılı
Asuman hanımda başarılı

Asuman hanımın fiyatı 25 bin tl nasıl +kadeve??

Evet saç tellerim çok ince. 28 yaşındayım ve 14 yaşımdan beri saçlarım feci şekilde dökülüyor ve saç derim çok çok yağlı. Bu yüzden her gün yıkıyorum bu da saçlarımın iyice incelmesine yol açtı sanırım.

Asuman Hanım'ın asistanı 25 bin dedikten sonra KDV dahil değil diye de ekledi. KDV'si de 4500 lira yapıyor.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 24 Ağustos 2022, 17:08:14 »
Kdv%8 değil mi? Nasıl 4500 bence sorun siz net cevap alın
Global Moderator

kelinski

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 24 Ağustos 2022, 17:13:12 »
Kdv%8 değil mi? Nasıl 4500 bence sorun siz net cevap alın

Arayalı birkaç hafta oluyor tam hatırlamıyorum da. Telefondaki kişiye "aşağı yukarı 30 bin oluyor yani kısaca" dediğimde "yani evet, biraz geçiyor takviyelerle beraber" ded demişti. KDV oranı ne kadar diye hesap yapmamıştım bütün bir fiyat almıştım ki önemli olan da fiyatı değil aslında. İki kliniğin de fiyat açısından neredeyse kafa kafaya. Aradaki 1-2 bin lira fark alınacak sonuç için değersiz bir rakam. Ben sadece bu saç tipi için iki klinikten hangisinde karar kılmalıyım diye düşünüyorum. Bir de belki forumu incelerken gözümden kaçan başka klinikler de vardır bu fiyat marjında benzer kalitede ekim yapan. O yüzden arkadaşların görüşlerine açığım.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 24 Ağustos 2022, 17:41:13 »
Yanlışın var kardeşim yeni ektiren arkadaşa sordum 25 bin net rakam sanırım yanlış anladın sen.
Global Moderator

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 24 Ağustos 2022, 19:31:28 »
Yanlışın var kardeşim yeni ektiren arkadaşa sordum 25 bin net rakam sanırım yanlış anladın sen.
Hintell hocam yanlış değil sanırım,geçen ay 1 arkadaş ta 25bin tl+kdv demişti..Kdv %18 den 29,5 bin tl yapıyo zaten..Serkan Aygın da 35 bin Tl demişti bi arkadaş
  • Yaşınız 31

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 24 Ağustos 2022, 19:38:11 »
Dostum Ahd de Asuman Hair de çok başarılı sonuçları olan merkezler,benim de düşündüğüm en güçlü 2 alternatif,çok iyi araştırmışsın zaten belli oluyor..2sinin de ön çizgi tarzı biraz farklı ama, ön çizgilerini incele hangisi sana daha uygun olursa onu seç..
Bu arada benim ilk tercihim AHD lakin forum genelince en çok tercih edilen merkez Asuman Hair ve Serkan Aygın,başarı yüzdesi tüm zamanlarda en yüksek merkez ise Asuman Hair..
İlaç kullandırmaları ya da kullandırmamaları bir kriter değil,senin lehine durum,merkeze göre avantaj ya da dezavantaj sağlamaz,şahsi tercih işi
Gerisi şans,nasip,kısmet
  • Yaşınız 31

niremba

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 24 Ağustos 2022, 19:56:32 »
Ben iki ay önce Asumanhairde 25000 TL ödedim.Yeni zam gelmiş olabilir.
  • Ekim Tarihi: 23/06/2022
  • Ekim Merkezi ismi Asumanhair
  • Greft Miktarı 4400
  • Yaşınız 46
  • Medikal Tedavi Proscar 1/4 Kerozan Alpha Lipoic Asid ,Demir,B vitamini,L arginin

Ali Kemal

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 24 Ağustos 2022, 20:23:32 »
Asuman hair tercih edersen daha iyi olur dostum.Ahd kötü demiyorum aksine çok başarılı sonuçları olan bir merkez lakin saç çıkartma yüzdesi olarak asuman hair sadece ahd ye göre değil tüm ekim merkezleri nazarında bence en başarılı merkez ben şahsen bu konuda tek geçerim asuman hairi.

meraklıgenc

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 24 Ağustos 2022, 21:34:49 »
Hocam bir şey merak ediyorum. AHD ile yüz yüze mi görüştünüz yoksa wpden fotoğraf mı attınız? benzer bir saç için bana uygun olmadığımı söyledi wpden, acaba kliniğe gidince biraz daha mı olumlu yaklaşıyor?
Saç ekimi sonuçları
Saç ekimi sonuçları forum

kelinski

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 24 Ağustos 2022, 22:38:14 »
Dostum Ahd de Asuman Hair de çok başarılı sonuçları olan merkezler,benim de düşündüğüm en güçlü 2 alternatif,çok iyi araştırmışsın zaten belli oluyor..2sinin de ön çizgi tarzı biraz farklı ama, ön çizgilerini incele hangisi sana daha uygun olursa onu seç..
Bu arada benim ilk tercihim AHD lakin forum genelince en çok tercih edilen merkez Asuman Hair ve Serkan Aygın,başarı yüzdesi tüm zamanlarda en yüksek merkez ise Asuman Hair..
İlaç kullandırmaları ya da kullandırmamaları bir kriter değil,senin lehine durum,merkeze göre avantaj ya da dezavantaj sağlamaz,şahsi tercih işi
Gerisi şans,nasip,kısmet

Evet, gördüğüm kadarıyla bu fiyat aralığında en iyi işi bu ikisi çıkartıyor. Buradan öteye daha üst segment klinikler var zaten. Asuman Hair ile ilgili ön çizgi konusunda endişelerim var. Sanki geçen seneki başarısını biraz kaybetti gibi geliyor bana, tamamen kişisel bir his. AHD Hair ile ilgili daha az konu var, o yüzden de daha az hatalı ekim olması gayet doğal tabii. Ama bence daha az konu olmasının sebebi bence biraz da kliniğin konumuna (Antalya) da bağlı. Daha fazla konu olsa sanki çok daha popüler bir yer olabilirmiş izlenimi veriyor bana. Tabii bu tamamen benim kişisel HİSLERİM.

kelinski

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 24 Ağustos 2022, 22:39:32 »
Asuman hair tercih edersen daha iyi olur dostum.Ahd kötü demiyorum aksine çok başarılı sonuçları olan bir merkez lakin saç çıkartma yüzdesi olarak asuman hair sadece ahd ye göre değil tüm ekim merkezleri nazarında bence en başarılı merkez ben şahsen bu konuda tek geçerim asuman hairi.

Katılıyorum. O yüzden artıları ve eksilerini tartıyorum işte önceki yorumlarımda da belirttiğim gibi. Şimdilik saç ön çizgisinin doğallığı çıkan saç oranından daha ağır basıyor benim için.

kelinski

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 24 Ağustos 2022, 22:40:29 »
Hocam bir şey merak ediyorum. AHD ile yüz yüze mi görüştünüz yoksa wpden fotoğraf mı attınız? benzer bir saç için bana uygun olmadığımı söyledi wpden, acaba kliniğe gidince biraz daha mı olumlu yaklaşıyor?

Hayır hocam WhatsApp üzerinden fotoğraf attım ve mesajla konuştuk. Belki saç yapısıyla da ilgili bir kanıya varmış olabilirler, bilemedim.

kelinski

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 24 Ağustos 2022, 22:42:03 »

Geçen ay aradığımda telefonda "yani KDV ile beraber 30 oluyor aşağı yukarı, öyle mi?" dediğimde karşımdaki asistan "evet, aynen o şekilde oluyor." şeklinde cümle kurmuştu. Ama yine de şüpheye düştüm, yanlış bilgi vermiş olmak istemem. Yarın kendileriyle tekrar iletişime geçtiğimde burayı güncellerim.

Facebook Twitter Instagram