Gönderen Konu: Ahmet Tosun - The Hair Clinic -  (Okunma sayısı 370 defa)

Ya?ar F?rat

• Yeni üye
  • *
Ahmet Tosun - The Hair Clinic -
« : 05 Eylül 2022, 00:43:29 »
Saç ekim işlemini yaklaşık 3 yıldır düşünüyordum ekim doğal dururumu diye tereddüt li yaklaştım hep mesleğim pazarlama olduğu için ektiren birçok insan gördüm
İki tane müşterim geçen sene ektirmisti memnun kaldıklarını ve ilgi lerinin çok iyi olduğunu söylediler ama içim de yine tereddüt vardı yaklaşık 8 ay boyunca onlar gözlemledim ve sonuçları çok doğaldı bende o zaman kesinlikle ektirme kararı aldım ve ektirdim 2 ay gibi bir zaman oldu ilgi ve alaka ları için Ahmet Tosun - The Hair Clinic -  ailesine  çok teşekkür ederim işinde profesyonel seçkin bir kadroya sahipler

Ya?ar F?rat

• Yeni üye
  • *
Ynt: Ahmet Tosun - The Hair Clinic -
« Yanıtla #1 : 05 Eylül 2022, 10:01:38 »
Saç ekim işlemini yaklaşık 3 yıldır düşünüyordum ekim doğal dururumu diye tereddüt li yaklaştım hep mesleğim pazarlama olduğu için ektiren birçok insan gördüm
İki tane müşterim geçen sene ektirmisti memnun kaldıklarını ve ilgi lerinin çok iyi olduğunu söylediler ama içim de yine tereddüt vardı yaklaşık 8 ay boyunca onlar gözlemledim ve sonuçları çok doğaldı bende o zaman kesinlikle ektirme kararı aldım ve ektirdim 2 ay gibi bir zaman oldu ilgi ve alaka ları için Ahmet Tosun - The Hair Clinic -  ailesine  çok teşekkür ederim işinde profesyonel seçkin bir kadroya sahipler

Ya?ar F?rat

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 05 Eylül 2022, 10:12:13 »

BARIŞ A.

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 06 Eylül 2022, 04:31:42 »
Hayırlı olsun.Ön çizgi güzel olmuş.Ekim de güzel görünüyor.Ekim öncesi resimler biraz az olmuş daha fazlası varsa onları da ekleyin.

kandan

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 06 Eylül 2022, 07:10:00 »
Hayırlı olsun güzel bir ekim ön çizginin görüntüsü güzel ama şakaklardan biraz daha dar olsa daha güzel olur bu kadar yayvan olması hem greft zaziyatı hemde erkin şakaklarının çok geniş kapnması yakışmaz.

Facebook Twitter Instagram