Gönderen Konu: History Hair, Emrah bey ve ekibi - 24.08.2022 saç ekimi 5000 greft Yaş 28  (Okunma sayısı 10653 defa)

Naonde

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba arkadaşlar bende saç ektiler kervanına katıldım çok şükür. History hair Emrah beyde ekim operasyonum gerçekleşti arkadaşımın referansıyla burada ekim yaptırmaya karar verdim şu ana kadarki süreçten gayet memnunum. Umarım saçlar çıkmaya başlayıncada her şey istediğim gibi olur ve burda ekim yaptıran herkesin gönlünce olsun her şey. Fotoğrafları ekliyorum yorumlarınızı bekliyorum :)

Naonde

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ekimden önceki halim buydu

Naonde

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
3. Gün ve 10. Arası olan fotoğraflar, sonrasında 13. Gün yıkaması oldu

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun saç ekiminiz
Alan geniş bir alan ön çizgi fena değil ama biraz daha güsel bir çizgi yapabilirlermiş
Ekim sık duruyor umarım güzel doğal yönlerinde kanal açmışlardır
İnşallah güzel bir sonuç alırsınız
Global Moderator

Naonde

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Kabuklar döküldü şu an 14. Gündeyim

Naonde

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun saç ekiminiz
Alan geniş bir alan ön çizgi fena değil ama biraz daha güsel bir çizgi yapabilirlermiş
Ekim sık duruyor umarım güzel doğal yönlerinde kanal açmışlardır
İnşallah güzel bir sonuç alırsınız

Teşekkür ederim hocam yorumunuz için. Ön çizginin doğal olmasını istedim ben böyle bir çizgi çıktı ortaya, daha güzel nasıl olurdu bilmiyorum. Hocam bundan sonra saçlarımı normal yıkayabilirim dimi bir zarar gelmez umarım bana bi tık bastırarak yıka denildi

taco_9

• Sr. Member
kabuk dökümü sonrası görüntü güzel ancak sıklık 5000 grefte göre biraz yetersiz kalmış gibi sanki.

Naonde

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
kabuk dökümü sonrası görüntü güzel ancak sıklık 5000 grefte göre biraz yetersiz kalmış gibi sanki.

Yani 5000 greft yok mudur diyorsunuz hocam

Naonde

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
15. Gün şok dökülmeler başlamadı daha. Acaba nasıl sonuç alırım çok merak ediyorum. İnşaallah burdaki herkesler beraber iyi sonuçlar alırız

Naonde

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
20. Gün şok dökülmeler başlamadı galiba yıkarken saçlar geliyor ama bilmiyorum, donör bölgesi çok seyrek geliyor bana ve iyileşme ne zaman gerçekleşir yorum yaparsanız çok sevinirim. Fotoğraflar ekliyorum. Birde Bir kaç sorum olacak yardımcı olursanız çok sevirim

The Cebelebettin

• Hero Member
Şok dökülme yavaştan başlamıştır ekim alanı sağlıklı, donör bölgenin toparlanması biraz daha sürecektir kısa kestirerek kamufle edebilirsiniz
  • Medikal Tedavi Proscar (1/4)

Naonde

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Sprey olarak minoxil mi hairforte mi kullanmalıyım hangisi sizce, çünkü bir arkadaşım minoxilin yan etkisinin olduğunu hairfortenin daha iyi olduğunu söyledi

Naonde

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Sprey olarak minoxil mi hairforte mi kullanmalıyım hangisi sizce, çünkü bir arkadaşım minoxilin yan etkisinin olduğunu hairfortenin daha iyi olduğunu söyledi

Sprey olarak bir şey kullanmamaya karar verdim. Şu an sadece günde 1 tane xpecia kullanıyorum. Ek olarak başka bir şey tavsiye eden olursa düşünürüm.

Naonde

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
32. Gün arkadaşlar şok dökülme daha bitmedi sanırım, şu an günde bir kere orta sert ovalayarak yıkıyorum saçlarımı. Ve çok sivilcelenme oluyor bunlar için her hangi bir şey yapmıyorum. Bilgi, tavsiye ve değerlendirirseniz çok sevinirim :)

Naonde

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
44. Gündeyim bu sivilcelenmeler normal mi arkadaşlar lütfen yardımcı olun. Bu sivilceler yüzünden olumsuz sonuçlanır mı saç ekimim

Facebook Twitter Instagram