Gönderen Konu: 19 yaş saç ekimi  (Okunma sayısı 537 defa)

EREN

• Yeni üye
  • *
19 yaş saç ekimi
« : 07 Eylül 2022, 03:38:19 »
19 yaşındayım saçlarım baya açıldı ekim düşünüyorum Dr egemen güdül 4000 greft 18500 TL ye yaparız dedi sizin görüşünüz nedir. Karnımdan yağ alıp o bölgelere de enjekte ediceğini söyledi
Son 3 4 yıldır agrasif bir şekilde döküldü strese bağladım hep. Genlerimde de var kellik. Gündelik hayatta çok etkiliyor dışarı çıkamaz oldum daha önceden kıvırcık ve uzun olduğu için pek göze batmıyordu ama kestirince her yere şapkayla gider oldum.

Abman

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 19 yaş saç ekimi
« Yanıtla #1 : 07 Eylül 2022, 04:52:21 »
Dostum bence ilk önce dökülmeyi durdurmaya çalış, dökülme azaldığı zaman saç ektir.
Bir de daha çok gençsin doğru tedaviler ile baya bi gelir saçların.
Ama eğer kafaya çok takıyorsan saçları git bir an önce ektir ondan sonra medikal tedavileri aksatmadan kullan. Kafaya çok takınca da baya bi dökülüyor bence

Bal Porsuğu

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 07 Eylül 2022, 10:27:42 »
19 yaşınsa ciddi bir dökülmen olmuş üzgünüm senin adına bu yaşda bu durumla baş başa kalman zor bir durum ama görünen o ki daha da ciddi dökülmen olacak biraz daha beklemelisin yaşın itibari ile çok erken böyle bir operasyon için

Musa Turcan

• Full Member
« Yanıtla #3 : 07 Eylül 2022, 11:43:40 »
Dostum geçmiş olsun erken yaşta agresif bir dökülme yaşamışsın.bu yaşta tedavi uygun olurmu bilemiyorum ama tedavi olmadan ekime girme bence

EREN

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 07 Eylül 2022, 14:06:49 »
Görüntü bu ama hani daha fazla ne kadar ilerleyebilirki şu an uzun olduğundan yine bir miktar kapalı görünüyor
Ekim merkezi: Haır clınıc Ankara (egemen güdül)
ekim tarihi: 02.02.2023

EREN

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 07 Eylül 2022, 14:07:30 »
Tepe

Heptwo

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 07 Eylül 2022, 18:32:40 »
neden her gelen saç ektireceği kişiyi doktor sanıyor gerçekten anlamıyorum egemen güdül doktor değil kardeşim önce onu bir düzelt iletinde.
saç ekimi ayağa düşmüş sağlıkçı bile olmayan insanlar saç ekiyor allah bilir egemen güdülde sağlıkçı değildir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 07 Eylül 2022, 18:43:29 »
Yaşın 19 bu yaşta saç ektirmen doğru olmaz
Ama ektireceğin zamanda 2 ekime ihtiyacın var kendi saçların dökülmeye devam edecek tek ekimle donörünü bitirir kellikten kurtulamazsın böyle hatalar yapma
Önce saç ekimi nasıl olur bu forumda otur araştır öğren
Egemen güdül doktor değil saç ekimi başarısı olarakta benim radarımda olan biri değil daha iyi merkezler araştırmanı tavsiye ederim forumu takip ederek

Ekim yaptıracağın zamanda ilk ekim çizdiğim alana kadar olmalı tepe zor alan tek ekimle her alan kapanmaz o yüzden önce saç ekiminden nasıl başarılı sonuç alırım bunları araştır saç ekimi nasıl bir şey binlerce ayrıntısı var bunları öğren sonra gel bize danış konuşalım tamammı aslanım?

Kendinide üzme bizdende kopma burada  ki abilerinede danış sürekli ki mutlu olasın.

Anlaştık mı eren’cim?
Global Moderator

EREN

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 07 Eylül 2022, 19:08:58 »
neden her gelen saç ektireceği kişiyi doktor sanıyor gerçekten anlamıyorum egemen güdül doktor değil kardeşim önce onu bir düzelt iletinde.
saç ekimi ayağa düşmüş sağlıkçı bile olmayan insanlar saç ekiyor allah bilir egemen güdülde sağlıkçı değildir.
Sonuçta cerrahi bir işlem olduğu için öyle yazdım kusura bakmayın

EREN

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 07 Eylül 2022, 19:12:30 »
Yaşın 19 bu yaşta saç ektirmen doğru olmaz
Ama ektireceğin zamanda 2 ekime ihtiyacın var kendi saçların dökülmeye devam edecek tek ekimle donörünü bitirir kellikten kurtulamazsın böyle hatalar yapma
Önce saç ekimi nasıl olur bu forumda otur araştır öğren
Egemen güdül doktor değil saç ekimi başarısı olarakta benim radarımda olan biri değil daha iyi merkezler araştırmanı tavsiye ederim forumu takip ederek

Ekim yaptıracağın zamanda ilk ekim çizdiğim alana kadar olmalı tepe zor alan tek ekimle her alan kapanmaz o yüzden önce saç ekiminden nasıl başarılı sonuç alırım bunları araştır saç ekimi nasıl bir şey binlerce ayrıntısı var bunları öğren sonra gel bize danış konuşalım tamammı aslanım?

Kendinide üzme bizdende kopma burada  ki abilerinede danış sürekli ki mutlu olasın.

Anlaştık mı eren’cim?
Fikirleriniz için teşekkür ederim benim için ani bir gelişme oldu saç ektirme çok kolay ve başarılı lanse edildi. yaşım küçük olmasından dolayı heyecanımdan bende inandım aslında. Forum sayesinde öğreniyorum şu an teşekkür ederim değerli görüşleriniz için.

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #10 : 07 Eylül 2022, 21:42:12 »
aman kardesim aceleye getirme , yasin cok genc evet cok zor bu yasta bu denli dökülme ama ekeriz hallederiz insta resimleri falan hemen kanma .

bu yasta ekime hic yanli degilim , illahi yaptiracagim da dersen hintelin önerdigi gibi ama onuda forumu arastir en iyi dr/merkez i.

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 07 Eylül 2022, 22:50:04 »
diğer konuda ilaçlı tedavine devam edelim bir süre saçının guclenmesi adına 1 2 yıl sonra kaliteli biryerde ekim yapalım daha iyi ve sonuclu olur
Güncel Tedavi:
Dutasterid(günde1)
Xpecia ( günde 1 )

desastre

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 09 Eylül 2022, 08:19:06 »
En azından 25 yaşında olsan eyvallah derimde kardeşim 19 yaş daha agresif dökülmen durmadı şimdi eksen bu şiddetle 25, 30 yaşına kadar dayanmaz saç,

Önce bir agresif dökülmen dursun,
bence medikal kısmına göz atmaya bak, ekim kısmından çık,
2. Seçenek olarak *Saç sistemleri* var fiyatları kalitesi nasıl bilmiyorum onları bir araştır, kafana yatarsa 25 yaşına kadar götürür seni, hic birisi sarmadıysa vur saçı 3 numaraya bak keyfine, ekim yaptirana kadar öyle takıl

Facebook Twitter Instagram