Gönderen Konu: saçlarınızın dökülmesi piskolojik olarak sizi nasıl etkiliyor?  (Okunma sayısı 9991 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
Tam adamına söylemiş ;D. Başkan deseydin ben kellerin idolüyüm diye :D.

şaka değil kellik öyle bir şey ki işlemiş benliğime nedemek lan kel erkekleri sevmiyorum :))

tabi hintel dururmu başladım gögüslerin küçük bence yaptır bır kadının dudaklar kalın olmalı bıraz spor yap dana gibi olucaksın vs kız artık yeter benle sorunun ne senın demeye başladı :) aslında güzel kızdı ama beni en hassas yerımden vurdu :)
Global Moderator
Saç Ekimi Sonuçlari Ekibi.

dinodin11

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
şaka değil kellik öyle bir şey ki işlemiş benliğime nedemek lan kel erkekleri sevmiyorum :))

tabi hintel dururmu başladım gögüslerin küçük bence yaptır bır kadının dudaklar kalın olmalı bıraz spor yap dana gibi olucaksın vs kız artık yeter benle sorunun ne senın demeye başladı :) aslında güzel kızdı ama beni en hassas yerımden vurdu :)

Onuda kaçırdın desene

Ve gene saç yüzünden

Hey saç!!!  Varsan bi dert yoksan bidertsin

yigit10

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Abi biz daha genciz 23 yaşındayım bende acaba ilerde sizin yaşadığınız duyguları yaşarmıyım diye çok korkuyorum ya.ne yapmam lazım psikoloğa gideyimmi.

onizuka eikichi

• Sr. Member

İyi yapmışsın başkan ben de saç konusunda ön yargılı olan kızlara sinir oluyorum. Bu bizim ülkemizde daha çok varolan bir durum bu nedenle insanlar saçları döküldü mü daha çok kompleks yapıyorlar :). Gerçi bir yer de okumuştum kızlar evleneceği erkekte en iyi erkek geni (yakışıklı olması ;D) arayıp (çocuğu güzel olsun diye ;D) 20'li yaşlarda bu arayışa girip daha sonra 30'lar da bulamayınca kaderine (:D!) razı oluyorlarmış. Bu yüzden serseri ruhlu insanları daha çok beğenir kızlar. Tabi serseri derken kişilik olarak değil giyim olarak, yaşayış olarak daha özgür insanları beğeniyorlar. Saçlarını kaybeden bir çok kişi bu özgüvenini maalesef kaybettiğinden hep içine kapanık özgüven sorunu yaşayan insanlar haline geliyorlar. İşin özüne gelirsek de ne kadar güzel olursa olsun kızlarında mutlaka kusurları oluyor ve yüzüne vurunca da hemen gıcık oluyorlar. Sen en iyisini yapmışsın başkan ;D. Bu saçlarla avrupalı bul bir tane kendine boşver Türk kızlarını :D.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
Abi biz daha genciz 23 yaşındayım bende acaba ilerde sizin yaşadığınız duyguları yaşarmıyım diye çok korkuyorum ya.ne yapmam lazım psikoloğa gideyimmi.

Yiğit sen kesin git bence piskiatriyr gidersenm lidyomil 50 mg yazar sana %99
Global Moderator

yigit10

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Yiğit sen kesin git bence piskiatriyr gidersenm lidyomil 50 mg yazar sana %99

Nedir abi o ilaç.Yani saçınca bişey yok gereksiz yere stres panik yapıyorsun mu demek istiyorsun.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
bu kadar panık yapacak bır durum yok o kadar üzme kendını kafanı rahatlatman gerek bu durum ınsanda piskolojık sorun yaratıyor ve kendını daha ıyı hıssetmen ıcın hafıf sakınleştirici kullanman ıyı olur diyorum
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram