Gönderen Konu: Sac Ektirme Karari - Yas 36  (Okunma sayısı 3813 defa)

xKarax

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sac Ektirme Karari - Yas 36
« : 29 Eylül 2022, 20:36:06 »
Selamlar sevgili Forum üyeleri,

bu forumu yeni buldum. Bir kac süredir Konulari okuyorum ve simdide Üye olmaya karar verdim. Öncelikle Klavyem almanca oldugu icin özür dilerim. umarim yazdiklarimi anlarsiniz. Ben 36 yasindayim , Almanyada kaliyorum ve uzun süredir Sac Ekimi hakkinda kararsizim, daha dogrusu korkum var. genc yaslarimdan beri saclarimda kenarlarda hep bosluk vardi, sac dökülmesi degil ama anatomi olarak Saclarimin kenarlari hafifden boslukdu. bu arada tam kelimeleri bilemiyosam afedin beni. bu yasa kadar saclarim baya döküldü ve seyreklesti. Benim suanki sorunum ön kisimda, vertexe okadar sakincali bakmiyorum. saclarimdaki ön kisim daha önemli. sizce suanki durumda
iyi bir sonuc almak mümkünmüdür ? kararim Dr Serkan Aygin
Clinic den yana. Simdiye kadar hic bir takviye
kullanmadim. asil korkumda ameliyatdan, hem agrilar hemde
sonuc güzel olurmu diye.

suanki saclarimdan resim koyuyorum, biri sac sprayli hali ve yan ve arka hafif uzamis, digerleride spraysiz kuru hali, ama
yanlar makineyle kisaltilmis. bana yorum
yaparsaniz ve tavsiyelerde bulursaniz cok sevinirim.

xKarax

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Sac Ektirme Karari - Yas 36
« Yanıtla #1 : 29 Eylül 2022, 20:37:40 »
Devami
  • Yaşınız 35

kelceko

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 30 Eylül 2022, 00:33:48 »
hocam yaş 36 olmuş dökülmen agresif değil bakmayın siz saçlar incelmiş görünüyor ama basit tedaviler ile uzunca süre hızlı bir dökülme yaşamazsınız.
bence ekime çok uygunsunuz bunca zaman boşuna beklemişsiniz ekim yeri tercihinizde isabetli bir aksilik olmazsa oldukça iyi bir sonuç alma ihtimaliniz yüksek.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 30 Eylül 2022, 01:06:15 »
selamlar saç ekimine uygunsun ön çizgi bu şekilde olabilir gayet kafa yapına uyumlu kardeşim
diğer resimde de ortalar ve tepe seyrek oraları sıklaştırabilirsin
Global Moderator

Edgar X

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 30 Eylül 2022, 01:15:16 »
ilginç bir dökülme yalnız başarılı bir saç ekimi operasyonu ile harika bir kamuflaj sağlanır.

xKarax

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 30 Eylül 2022, 07:36:14 »
Öncelikle hepinize tesekkür ederim cevaplariniz icin. güzel moral veriyosunuz. @kelecko: basit tedaviler derken ne gibi takviyeler önerirsiniz ? suanlik sadece Alpecin sampuani kullaniyorum, baska hic bir sey kullanmadim bu yasima kadar.

@hintell bey/ abi: ön cizgiyi kesinlikle ayni benim düsündügüm gibi cizmisin, cünki genc yaslarimda ( 15 -16 ) sac seklim ayni o sekildeydi.

yani diyosunuz ki, beklemeden bir an önce yaptir. klinik karariminda dogru oldugunu düsünüyorum, peki dönör müsayitmidir sizce ? ekimden önce takviyelere baslamak lazimmi yoksa ekimden sonrami ?

saygilarimla...
  • Yaşınız 35

xKarax

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 03 Ekim 2022, 15:21:48 »
Özür diliyerek konuyu tekrar güncelliyorum. Bi önceki mesajimdaki sorular var hala kafamda. peki ekim yaptiran arkadaslar, cok agrilar oluyomu ? igneler veya ekimden sonra ?
  • Yaşınız 35

monoblok

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 03 Ekim 2022, 15:59:43 »
Yemin ederim bu adam bence Hintell dünyanın en iyi saç ekim çizgisini yapanilen adam

Şu adam kliniklere gitse sadece ön çizgi çekse keşke
Yemin ederim bütün saç ekimleri harika olur

• Ekim Merkezi ismi Asmed 5000 GREFT

xKarax

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 03 Ekim 2022, 18:10:10 »
Yemin ederim bu adam bence Hintell dünyanın en iyi saç ekim çizgisini yapanilen adam

Şu adam kliniklere gitse sadece ön çizgi çekse keşke
Yemin ederim bütün saç ekimleri harika olur

Kesinlikle benimde cok hosuma gitti cizgi. Kafa yapisina cok uygun bir cizgi, ki zaten benim sac seklimde dökülmeden önce öyleydi.
  • Yaşınız 35

xKarax

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 04 Ekim 2022, 13:58:55 »
evet arkadaslar bugün dr serkan aygin clinice istenilen resimleri ilettim. bakalim sonuc olarak ne belirlencek.

simdiye kadar hic takviye kullanmadim. baslamam gerekirmi ameliyat öncesi yoksa ekimden sonra mi ?
  • Yaşınız 35

xKarax

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 05 Ekim 2022, 14:00:13 »
Evet arkadaslar, bugün Clinic den Mesaj geldi ve Hintell Bey/ Abinin cizdigi bölüme 3200 ile 3400 Graft planlandigi yaziyor. tabi orda canli olarak belkide bu rakam daha da yukari cikabilir. Sizce tecrübe olarak uygunmudur bu rakam ? dhi mi veya fue teknigimi, orada karar verilcek yaziyor mesajda. peki benim planlamama göre ocak 2023 de gitmeyi düsünüyorum. sizce simdiden takviye alip saclari güclendirsek olurmu yoksa ekimden sonra mi baslasak? Donör bölgesi kaliteli duruyor yaziyo mesajda. bana yardimci olursaniz sevinirim. cok korkuyorum ameliyatdan.
  • Yaşınız 35

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 05 Ekim 2022, 19:30:06 »
Normal açık alana göre iyi bir makul bir sayı hayırlısı olsun kardeşim

Takviyelere gün bile geçirmeden hemen başla
Global Moderator

xKarax

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 05 Ekim 2022, 21:17:59 »
Peki Hintell Baskan, bazi yerlerde takviyeleri ameliyata yakin birakmamizi öneriyolar, bende simdiden baslamaktan yanayim. finasteridden cekiniyorum, minoxidil nasil sizce hatta sadece vitamin takviyesi alsam olmazmi ? bu arada alpecin kofeyinli sampuan kullaniyorum senelerdir ve hergün onun sacimi yikiyorum. saclari daha dolgun gösteriyor sanki. ve en önemli soru, dhi mi fue mi ? burda kendi karar verme sansimiz varmi yoksa dr. kendimi karar aliyor sac tipine göre ?
  • Yaşınız 35

Dr.hair

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 05 Ekim 2022, 23:20:00 »
Peki Hintell Baskan, bazi yerlerde takviyeleri ameliyata yakin birakmamizi öneriyolar, bende simdiden baslamaktan yanayim. finasteridden cekiniyorum, minoxidil nasil sizce hatta sadece vitamin takviyesi alsam olmazmi ? bu arada alpecin kofeyinli sampuan kullaniyorum senelerdir ve hergün onun sacimi yikiyorum. saclari daha dolgun gösteriyor sanki. ve en önemli soru, dhi mi fue mi ? burda kendi karar verme sansimiz varmi yoksa dr. kendimi karar aliyor sac tipine göre ?
   Minoxilden uzak dur . B12 D vitamini değerlerine baktır . Zamanın var nasıl olsa . Eksik varsa onları tamamla .
  DHI araları girmek için daha iyi olur gibi .

xKarax

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 06 Ekim 2022, 10:08:23 »
Peki Vitamin haricinde Finasterid icerikli ilac almak zorundamiyim ekimden önce ? maksat saclari güclendirmek, ömür boyu kullanmak istemem. yoksa genelde ekimden sonra mi baslamak gerek ? Vitamin takviyelerini alicam, minoxidilden uzak dur demissiniz, ama minox finasteridden daha hafif degilmidir ?

« Son Düzenleme: 08 Ekim 2022, 13:25:53 Gönderen: xKarax »
  • Yaşınız 35

Facebook Twitter Instagram