Gönderen Konu: Gold City Dr. Harun Alakaya mı, Este Cerrahi Dr. Alp Aslan mı?  (Okunma sayısı 884 defa)

abadi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Herkese merhaba,

Forumu uzun zamandır takip ediyorum. Saç ekimi operasyonu kararı aldım. Ekim yapılacak alan ön ve orta bölge. Gold City ve Este Cerrahi arasında gidip geliyorum. Her iki kliniğe de gittim ve doktorları ile görüştüm. 4000-4500 arası greft ekileceğini belirttiler. İki klinikte de yaptıran arkadaşlarım var ve sonuçlardan memnunlar. Özellikle ön bölgede doğallıktan yanayım. O yüzden çizgiyi hep mevcut saçlarıma yakın çizdiler. Siz değerli forum üyelerinin tercihi hangi klinik olurdu? Saç görsellerimi de paylaşıyorum? Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Furious_Mia

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
daha çok araştır bence daha iyi yerler bulabilirsin
  • Yaşınız 25
  • Medikal Tedavi Finasteride
Tedaviler:

Finasteride 1.25 mg

Konu Başlığım:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=28837.0

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Alp Bey’in ekimleri forumda var diğer merkez hakkında çok bilgim yok zor bir dökülmedi ve mevcut saçların incelmiş çünkü donör bölge nde yiyince ben senin yerinde olsam iki tane saç ekimi planlarım tepe 2 Ekim de pas geçelim ikinci ekim’de tepeye hallederim ön orta sonucuna göre bir de bu kadar alanı bu kadar ince saçla kapatmaya kalkarsan çok greft hibe edersin forumda çok başarılı saç ekimciler var bence iki merkez arasında gidip geleceğine otur formu baştan sona bir araştır diğer saç ekim merkezine de ekinlerini sonuçlarını süreçlerini takip et bu sırada da ben senin yerinde olsam Finasterid kullanım saçlarım güçlendirdim tabi bu senin tercihin yaparsan onu yaparsın hızlı karar verme biraz forum araştır
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram