Gönderen Konu: Saç ekim öncesi alınması gerekenler ve sonrası şampuan ve vitamin önerileri  (Okunma sayısı 2565 defa)

JFKennedy

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Merhabalar herkese bayadır kayıtlı olmadan formu takip ediyorum gerçekden herkes cok yardımcı oluyor birbirlerine.Tam cevap bulamadıgım için konu oluşdurdum 15kasımda Dr.cinik de saç ekimi olacak 3000-3500 greft ön şakaklara ekilcek dönor yerim iyi sadece önden arkaya dogru açılmadan ötürü bukdr greftten bahsedildi %100 kapanacak bi kolay ekim olacagını belirtti.
Asıl sorum şu öncesinde almam gereken vitamin veyahut bi önlem ve sonrası içinde internet siresinde gördüm kendilerinin sattıgı set var 3 aylık şampuan losyon multivitamin biotin ve saw palmello mu neydi fiyatı 200euro 3 aylık bunu alıp kullanmam yeterlimi yoksa bunun yerine eczanelerden vitamin hapları ve şampuanlarmı almalıyım umarım açıklayıcı sorumu sormuşumdur saygılar

Furious_Mia

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
hepsi gereksiz.
  • Yaşınız 25
  • Medikal Tedavi Finasteride
Tedaviler:

Finasteride 1.25 mg

Konu Başlığım:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=28837.0

JFKennedy

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
yani hocam anlamadım hiç bi ürünü kullanmamalımıyım
  • Yaşınız 25

Furious_Mia

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
sonucuna bir etkisi olmaz, bebek şampuanı ve iyi beslen yeter
  • Yaşınız 25
  • Medikal Tedavi Finasteride
Tedaviler:

Finasteride 1.25 mg

Konu Başlığım:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=28837.0

baldLion

• Hero Member
Ekim meekezlerinin verdikleri setleri gereksiz ve faydasız buluyorum en güzeli kendiniz araştırın bu para tuzaklarına düşmeyin.

alibaba

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim meekezlerinin verdikleri setleri gereksiz ve faydasız buluyorum en güzeli kendiniz araştırın bu para tuzaklarına düşmeyin.

+1
Üstelik adı şanı bilinmeyen takviyeleri çok pahalıya satıyorlar
Fiyat performans rezalet  :)

Muribab

• Hero Member
Yav zaten adam burada söylüyor bağıra bağıra işe yarayan 3/4 ürün var gerisi hikaye diyor.
Tedavi bilgisi olarak Hintell hepimize yetexekmkadar bilgi veriyor zaten

Kullanırsınız finasterid alın yok ben çekininiyorum derseniz xpecia ona da yok diyorsan normal içinde saw palmetto olmayan bir ürün vitamin kombini olan alın. İşe yarayan zaten doğal dht blocer saw palmetto tabi bazılarını etkiliyor olumsuz yönde  gerek yok çok para verip setler almaya.

Futbolik74

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ben de yeni ektirdim, saç ekim merkezi 10.gün yıkamadan sonra kendilerinden veya başka saç ekim merkezlerinden şampuan + serum alıp 6 ay kullanmam gerektiğini söylediler. Kendilerinin sattığı marka Healt for beauty (h4b) ve 6 aylık paketi 1500 lira. Avesin, alopecia, sebamed öneren arkadaşlarım da var ben de kararsız kaldım.
  • Ekim Tarihi: 18.10.2022
  • Ekim Merkezi ismi Ümraniye Fixhair
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 27

Jokerr35

• Full Member
Şuan ekim sonrası 11.günümdeyim Klinik bana sadece finansterid 1 mg hap önerdi
Ben ekstradan kendi araştırmalarımla
xpecia tablet
Naturagen Kolajen ve Hyaluronik Asit 30'lu Tablet (kollejen biotin b6 c vitamini çinko) aldım
Şimdilik sadece naturagen kolajen takviyesini kullanıyorum 18. Günden sonra buna ek finasterid ekleyeceğim
Naturagen bitince sadece xpecia tablet ve finasterid kullanacağım
« Son Düzenleme: 28 Ekim 2022, 18:45:40 Gönderen: erdm. »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Şuan ekim sonrası 11.günümdeyim Klinik bana sadece finansterid 1 mg hap önerdi
Ben ekstradan kendi araştırmalarımla
xpecia tablet
Naturagen Kolajen ve Hyaluronik Asit 30'lu Tablet (kollejen biotin b6 c vitamini çinko) aldım
Şimdilik sadece naturagen kolajen takviyesini kullanıyorum 18. Günden sonra buna ek finasterid ekleyeceğim
Naturagen bitince sadece xpecia tablet ve finasterid kullanacağım

İyi bir öneride bulunmuş saç ekim merkezin
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram