Gönderen Konu: kısa zamanda kilo almak için ne yapabilirim ?  (Okunma sayısı 223 defa)

dejavuu86

• Sr. Member
kısa zamanda kilo almak için ne yapabilirim ?
« : 08 Kasım 2022, 14:46:17 »
arakadaşlar  kısa zamanda kilo almak ve  ve kiloyu korumak için  ne yapabilirim  ben eylül ayında almanya ya gitmiştim giderken 75 kiloydum  40 gün sonra izmire döndüm 70 kiloya düşmüşüm  izmire  gelelide 4 hafta geçti 2 kilo aldım  72 kilo oldum ama bir türlü 73  kiloya geçemiyorum 72 kiloda takıldım kaldım  :)  hedefim yeniden 75 kilo olmak  en kısa zamanda  nasıl ulaşabilirim bu kiloya tekrar

ber134

• Full Member
Ynt: kısa zamanda kilo almak için ne yapabilirim ?
« Yanıtla #1 : 08 Kasım 2022, 15:33:47 »
spor yaparak iştahını daha da açabilirsin. spor derken kas çalışmak yani imkanın varsa salona git hem de kas yaparsın eğer imkanın yoksa da evde şınav barfiksle de güzel sonuçlar alırsın. kilo almak istiyorsan iştahını aç bu kadar basit. bi de sırf kilo alcam diye kirli yiyecekler yemeni önermem vücudun kötü bir hal alır. ama dediğim gibi yaparsan kütle alırsın.
  • Yaşınız 25

bkckk966

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 22 Kasım 2022, 16:52:56 »
Harcadığın kaloriden fazlasını tüketmen lazım. Fakat bu demek değildirki kola içeyim cips yiyim. Sağlıklı karbonhidratlar ve protein içeren gıdaları tüketmek lazım.

dejavuu86

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 22 Kasım 2022, 18:25:29 »
Teşekkür ederim tavsiyeler için

Facebook Twitter Instagram