Gönderen Konu: Estemylife | 26.06.2018 | 3850 Greft | Yaş 28 | Hiberbarik Oksijen tedavili  (Okunma sayısı 12840 defa)

lincoln

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
2018 ekim'de buraya oksijen tedavisi var Hasan akil var,  hızlı iyileşiyor diye ekim yaptıracaktım.Ama o dönem bütün ekimler patladı ve sonunda kapatıp isim değişti.

Çok geçmiş olsun resmen bir ekim nasıl yapılmaz örnek olmuş.

Tesekkur ederim. Sizi de Allah korumus :))

vidi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Lincoln mehmet ve hasan akıl kardeşler şuan napıyor. Bnishhairdelermi

lincoln

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları

Hic bir bilgim yok. :)

Burkinho

• Sr. Member
  • Dökülen saç kafada durmazmış.

Bnish hair'deler.

lincoln

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bnish hair'deler.

Emin misiniz? Ne gördüm ne duydum. Ne de bir paylasimlari var.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
Arkadaşlar Alakaları yok iki ayrı merkez bilgehan hoca ile hasan akılın alakası yok.
Adam yeni saç ekim merkezi kurdu her şeyi ile ekimleride güzel ilerliyor

Adamlar sadece satın aldıkları merkezin önceki hastalarının revize işlemini üstlendi.
Global Moderator
Saç Ekimi Sonuçlari Ekibi.

vidi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar Alakaları yok iki ayrı merkez bilgehan hoca ile hasan akılın alakası yok.
Adam yeni saç ekim merkezi kurdu her şeyi ile ekimleride güzel ilerliyor

Adamlar sadece satın aldıkları merkezin önceki hastalarının revize işlemini üstlendi.

Hintel kaçırdığın bir detay var lincoln binishaire gittiğini 3000 tl revizyon ücreti çektiğini akabinde hasan akıl ile iletişime geçip ardından mehmet akılın onu arayıp revizyon yapalım dediğini anlatıyor. Eğer mehmet akıl revizyonu yapıyorsa demekki kendi kliniği  var. Eğer binish hair senin dediğin gibi devraldıkları kliniğin eski hastalarına ücretsiz revizyon yapıyorsa neden 3000 tl fiyat çekiyorlar. Hatta 1 sene dolunca bnish haire estemylife zede olarak giden hastalara işe yaramıyacağınj bile bile 8000 tl lik igf yapalımda sonra olmazsa revizyon yaparız diyorlar. Bunun neresi ücretsiz revizyon? Zaten parayı dolaylı yoldan almış olmuyorlarmı

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
Kardeşim o kısmı bizi ilgilendirmez onların bileceği iş adamların alakası yok Hastaneden de ayrılınca tamamen kalmadı ben suan doğru neyse onu anlatıyorum o bu şu bilemem onları.
Global Moderator
Saç Ekimi Sonuçlari Ekibi.

Facebook Twitter Instagram