Gönderen Konu: The Hair clinic Ahmet Tosun 4625 greft  (Okunma sayısı 2589 defa)

Sacsiz_da_iyisin

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
The Hair clinic Ahmet Tosun 4625 greft
« : 29 Kasım 2022, 14:41:50 »
The hair Ahmet Tosun
25.11.2022
4625 greft
Yaş 32
Herkese iyi günler.Yıllardır aklımda olan ve çeşitli sebeplerden dolayı sürekli ertelenen saç ekim işlemim 25.11.2022 tarihinde gerçekleşti.Sürekli araştırma halindeydim ve bu forumdan da çok bilgiler edindim üye dahi olmadan.
Sürecimi elimden geldiğince paylaşmak istiyorum ki benim gibi başkaları da faydalansın.
Ekim merkezi tercihine gelirsek,
Yıllardır araştırıyorum bakıyorum takip ediyorum kafanızda birileri yer ediniyor ordan bir olumsuzluk görünüyor tekrar değişiyor fikriniz.çok beğeniyorsunuz bir yerleri bu sefer şartlarınız zamanınız paranız vs uyuşmuyor derken tüm bunlardan sonra iyice kafa karışıklığı da oluyor araştırmaktan da bıkıyorsunuz. En son aklıma burası yattı şimdilik tabi ki çok çok erken olsa da işçilik olsun samimiyetle sizinle ilgilenmeleri ve merkezden ayrıldıktan sonra da kullandıkları farklı wp numaralarına yönelttiğim soruların hepsinden detaylı geri dönüş alabildiğim için memnun kaldım diyebilirim.Açıkçası çok uzun süredir bildiğim bir yer değildi.Buradaki konularından da faydalandım.Donör alanına dikkat etmeleri,buradaki takiplerimden gördüğüm kadarıyla kendimle kıyaslayıp daha kötü durumlardan başarılı sonuçlar da çıkardıklarını gördüm.Ekim sırasındaki muhabbet ve saygı olsun,operasyon sırasında her yeni aşama ve cihaz kullanımında bilgi vermeleri beni memnun etti diyebilirim.(Ekipteki bazı arkadaşlar bunu alışkanlık haline getirmiş zaten.Bazıları da bu şekilde kendiliğinden olmasa da sorduğum her soruya çok rahat cevap aldım diyebilirim). Ekim öncesi ve sonrası Ahmet Bey'in yaklaşımı ve ilgisini gayet tatmin edici buldum diyebilirim.Hepsiyle isim olarak operasyon sırasında tanışsak da bazı konularda gördüğüm gibi tek tek isim verip teşekkür etmeye(Daha 3-5 gün olmuş neyine teşekkür ediyosun diyenler olabilir.Her zaman pozitif olmakta fayda vardır diye düşünüyorum üstelik şimdilik memnunum) şuan için ihtiyaç duymuyorum ki sürecin de nasıl sonuçlanacağını bilmiyoruz.Ben konuyu açmanın kendim için bir görev olduğunu düşündüğümden ve en azından buraya kadar yaşadıklarımı aktarmak istediğimden böyle bir giriş yapmak istedim.
Açıklığım çok fazla olduğu için 2 seans olarak planlandı.Ben uğraşamam bir seferde olsun bitsin diye düşünmüştüm hep.Ama Araştırma sırasında hep bu şekilde tavsiyeler aldım ne diyim ben de buna ikna oldum.Sizlerin de görüşleriniz bu yönde diye tahmin ediyorum gördüğüm kadarıyla.
Klasik önlerden başlayarak arkaya doğru azalan bir planlama yapıldı.Verteks dokunulmadı.Ön çizgi biraz yukarda gibi görünüyor ama çocukken de yukardaydı ki ben söylemeden Ahmet bey zaten yukardaymış demişti.
Ekim öncesi,ekimden sonra ve ertesi gün ilk yıkama fotoğrafı

Aang

• Full Member
  • Daha güzel günlere.
Ynt: The Hair clinic Ahmet Tosun 4625 greft
« Yanıtla #1 : 29 Kasım 2022, 15:52:42 »
Saç ekimi sıklık olarak güzel gözüküyor. Tek seansta yaptırmamanız çok doğru bir tercih olmuş. Vertex bölgesini 2. seansta yaptırmak daha doğru olabiliyor. Sadece ön hat çizgisi çok düz olmuş gibi tas koyup çizmişler gibi doğal bir görüntü yok gibi gözükmüş. Ön çizgi belki 1-2 parmak kadar daha aşağıda olabilirdi ama bu sizin tercihiniz ise saygı duyuyorum. Kabuk dökme ve sonrasındaki görselleri paylaşabilirseniz daha sonraki kişilere fikir olması için iyi olabilir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 29 Kasım 2022, 15:53:46 »
tepeden vertexs görülecek şekilde resim eklermisin nereye kadar ekildi görünmüyor
Global Moderator

Sacsiz_da_iyisin

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 29 Kasım 2022, 16:19:02 »
Tam tepeden şu şekilde var

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 29 Kasım 2022, 16:20:46 »
çok anlaşılmıyor bu alana kadar mı ekildi hocam ?
Global Moderator

Sacsiz_da_iyisin

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 29 Kasım 2022, 16:31:08 »
Çok iyi çekememişim kusura bakmayın.Tepeden sorduğunuz için şöyle 2. Gün ve bugün 4.gün fotosu atıyorum

Sacsiz_da_iyisin

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 29 Kasım 2022, 16:32:35 »
çok anlaşılmıyor bu alana kadar mı ekildi hocam ?
galiba bunun 1 cm önünde gibi

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 29 Kasım 2022, 16:34:26 »
anladım tamam iyi yerde bitirmiş ahmet bey saç ekimini alan baya geniş çünkü ön çizgi güzel
saç ekimin sık maşallah alana göre teniz güzel bir saç ekimi olmuş hayırlı olsun biraz yorduk seni anlamak için kusura bakma hocam :)
Global Moderator

Sacsiz_da_iyisin

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 29 Kasım 2022, 16:45:55 »
anladım tamam iyi yerde bitirmiş ahmet bey saç ekimini alan baya geniş çünkü ön çizgi güzel
saç ekimin sık maşallah alana göre teniz güzel bir saç ekimi olmuş hayırlı olsun biraz yorduk seni anlamak için kusura bakma hocam :)
siz kusura bakmayın çok sık foto da çekmiyorum aslında bana göre böyle bitmez bu süreç :)Sorun var mı diye aynadan kontrol ediyorum genelde.Ön çizgi bana da biraz geriden gibi geldi ama alnım hep açıktı benim.Bi de sıklık açısından geride mi olsa diye düşünmüştüm ben.Genel olarak da onların dediklerini onayladım.dönüm noktalarında veya ekstra bir durum olursa  paylaşım yapmayı düşünüyorum teşekkür ederim size de

Aang

• Full Member
  • Daha güzel günlere.
« Yanıtla #9 : 29 Kasım 2022, 16:55:27 »
siz kusura bakmayın çok sık foto da çekmiyorum aslında bana göre böyle bitmez bu süreç :)Sorun var mı diye aynadan kontrol ediyorum genelde.Ön çizgi bana da biraz geriden gibi geldi ama alnım hep açıktı benim.Bi de sıklık açısından geride mi olsa diye düşünmüştüm ben.Genel olarak da onların dediklerini onayladım.dönüm noktalarında veya ekstra bir durum olursa  paylaşım yapmayı düşünüyorum teşekkür ederim size de

Arka bölgeyi daha geride yapabilmek için ön çizgiyi geriye atmış olabilirler. Ön çizgiyi öne çekseler arkada daha fazla boşluk kalabilirdi. Ön hat çizgisi çok düz olmuş tek ona takıldım gerisinde sıklık olarak başarılı gözüküyor.

Sacsiz_da_iyisin

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 29 Kasım 2022, 17:14:44 »
Teşekkür ederim yorumun için.Aslında aynadan direkt yüzüme baktığımda bana bana sırıtmıyo gibi çizginin şekli ve geride olması.Ya da bana öyle geliyo bilmiyorum yıllardır çizgi yoktu sonuçta:)Şekline gelecek olursak tarama şekliyle o çizgiyi bozarım diye düşünüyorum yana doğru tarayarak vs. Genelde yukarı ve arkaya atıyo burda herkes.Benim tanıdıklarım da var yana doğru ya da kısa bırakıp öne doğru bırakanlar çok daha orjinal görünüyo bana.Sonuç başarılı olsun da gerekirse tepeyle beraber çizgiye çok çok küçük rütuşlar yapılır mı bilmiyorum

Aang

• Full Member
  • Daha güzel günlere.
« Yanıtla #11 : 29 Kasım 2022, 17:21:19 »
Bu iş tamamen estetik işi olduğu için eğer seni rahatsız etmiyorsa başkalarının dediklerini çok umursama. vertex bölgesini ise arkaya tarayarak hatta orayı uzun tutup bağlayarak kapatıcılık sağlayabilirsiniz.

Sacsiz_da_iyisin

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 04 Aralık 2022, 18:58:47 »
9.gün kabuk dökümünü yaptım

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 04 Aralık 2022, 19:38:30 »
Kabuk sonrası görüntü güzel dostum maşallah sağlıklı duruyor ve sık şok dökülmede başlar yakında
Global Moderator

Sacsiz_da_iyisin

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 04 Aralık 2022, 20:10:49 »
Teşekkür ederim güzel yorumların için.Bu arada flaşsız foto çekmemeye çalışıyorum daha net olsun diye.Müsait olunca da işlemin detayları akşamı uykusu ağrısı sızısı hakkında tecrübelerimi de anlatmak istiyorum düşünen arkadaşlara

Facebook Twitter Instagram