Gönderen Konu: Saç ekimine size uygunmuyum? Nerede yaptırmalıyım?  (Okunma sayısı 382 defa)

Emre6092

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba arkadaşlar
Sizce saç ekimine uygunmuyum?
İstanbul anadolu yakasında nerde yaptırabilirim veya avrupa yakasında çok iyi bir yer varmıdır orta seviye bütçem var.
Yaş 31

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimine size uygunmuyum? Nerede yaptırmalıyım?
« Yanıtla #1 : 01 Aralık 2022, 14:14:09 »
donör bölgenizde dökülme var gibi çok saç ekiminine uygun görünmüyorsunuz
Global Moderator

Aang

• Full Member
  • Daha güzel günlere.
« Yanıtla #2 : 01 Aralık 2022, 15:09:17 »
Donör bölgenizde dökülmeler var fakat bu saç ekiminize engel değil gibi. Donör bölgenizi PRP ve Mezoterapi tedavisi ile güçlendirebilirsiniz. Başarılı bir uzmanın ve ekibin elinden başarılı bir şekilde aşağıda işaretlediğim bölgeye saç ekimi yapılabileceği düşüncesindeyim. Tüm açıklığın tek seansta kapatılabilmesi tabiiki mümkün gözükmüyor ama ilk seansta aşağıdaki gibi bir ekim yapılabilir. tepe bölgesi için ise 2. operasyon şart. Sadece önemli olan bunu yapabilecek tecrübeye sahip birini bulabilmeniz.

Tekrar belirtmek gerekirse donör bölgeniz dökülme olmasından kaynaklı tek atımlık kurşun gibi düşünün ve gerçekten tecrübesine güvendiğiniz birine kendinizi teslim edin. Fiyat olarak bu işe bakmanı tavsiye etmiyorum paran az varsa biraz daha biriktirip düzgün bir yere gitmeni tavsiye ediyorum.

sacekimimy

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 01 Aralık 2022, 15:12:11 »
merhaba,
alan çok geniş, donör bölge de zayıf görünüyor. benzer durum için asmed'in bana dönüşü en az 3 ay ilaç kullanıp tekrar değerlendirmem yönündeydi. dolayısıyla benim kısa tecrübemden önerebileceğim şey, yüksek kalitede bir merkezle detaylı görüşmen ve mevcut donörü güçlendirmeden bu işe girişmemen şeklinde olur.

Emre6092

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 01 Aralık 2022, 15:28:47 »
Değerli ve detaylı yorumlarınız için teşekkür ederim.

Bende zayıf olduğu kanaatindeyim o yüzden farklı fikirlere sunmak istedim ekim merkezleri sırf para kazanmak için direk işlem yapacakları için bir güvenim yok malesef

Facebook Twitter Instagram